Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
TRAX AR 156 1.8TS 1998
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs TRAX AR 156 1.8TS 1998 
TOP ANGEBOT!
Auto tirdznieciibas sezona veel nav saakusies, tachu es jau laiciigi piedaavaaju savu beeriiti paardoshanai. Ar to gan nebeigshu alfoties pavisam.
Taatad gaishi zila 156. Visas lietas, iznjemto: aadu, AC, zenonu, NAVI. Bildes ieliskhu naakamnedeelj, bet auto ir redzeets. R17 ar svaigu gumiju, tumshi zils auduma salons. Paareejo skatiities klaatienee, taapat kautko rakstot aizmirsiishu. Cena demokraatiska: 3500 eur (Alfistu ieteiktaam personaam).

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Eu... vinja tak ar 16" tikpat labi tirgosies, ne? Negribi samainiit njegljadja savus 17" ar vasaras riepaam pret originaalajiem FL 16" ar vasaras riepaam? Wink Braukti 1/2 vasaru.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Eu... vinja tak ar 16" tikpat labi tirgosies, ne? Negribi samainiit njegljadja savus 17" ar vasaras riepaam pret originaalajiem FL 16" ar vasaras riepaam? Wink Braukti 1/2 vasaru.


es tavaa vietaa sho piedaavaajumu izdzeestu. uzreiz shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kaadeelj?
Aa nu lai gan es nezinu. Varbuut man tie ritenji ir 17" tur. Es jau vinjus neesmu redzeejis veel shura


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Kaadeelj?
Aa nu lai gan es nezinu. Varbuut man tie ritenji ir 17" tur. Es jau vinjus neesmu redzeejis veel shura


nu taadeelj, ka n reiz valceeti 10 gadus veci sukijuki ar nankang riepaam noteikti nav liidzveertiigi jauniem Alfas origjinaaliem 16" diskiem (gan jau Speedline razhojis) ar labaam riepaam (itaalji origjinaala nankang cerams neliek).

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vai tad traxam nebij OZ?


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Oga rakstīja:
Kaadeelj?
Aa nu lai gan es nezinu. Varbuut man tie ritenji ir 17" tur. Es jau vinjus neesmu redzeejis veel shura


nu taadeelj, ka n reiz valceeti 10 gadus veci sukijuki ar nankang riepaam noteikti nav liidzveertiigi jauniem Alfas origjinaaliem 16" diskiem (gan jau Speedline razhojis) ar labaam riepaam (itaalji origjinaala nankang cerams neliek).


Tie sukijuki ir Fondmetal Radius. Bet valceeti ir - tas tiesa.
Oga, ja es samainiishu pret tiem siera caurumiem, man nekaada skata tam auto nebuus Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man liekas, ka FL gan nebija siera caurumi Smile Bet ok - aizmirstam. Pabrauks vasaraa ar 16" un paskatiisies. Varbuut ir ok...


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vai kādi bilžuki nav pieejami? Man viens kolēģis tā kā meta acis uz 156.. Un kā tas iespējams, ka 156-tai nav klimas Confused Vēl mazais motors.. Bet laikam jau tāpēc cena arīdzan atbilstoša. Wink Kāds teh. stāvoklis?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
altez rakstīja:
Vai kādi bilžuki nav pieejami? Man viens kolēģis tā kā meta acis uz 156.. Un kā tas iespējams, ka 156-tai nav klimas Confused Vēl mazais motors.. Bet laikam jau tāpēc cena arīdzan atbilstoša. Wink Kāds teh. stāvoklis?


btw - te ar lielāku motoru mašīna labā stāvoklī pieejama:  Wink
http://www.motors24.lv/Default.aspx?page=carview&id=29239

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
altez rakstīja:
Vai kādi bilžuki nav pieejami? Man viens kolēģis tā kā meta acis uz 156.. Un kā tas iespējams, ka 156-tai nav klimas Confused Vēl mazais motors.. Bet laikam jau tāpēc cena arīdzan atbilstoša. Wink Kāds teh. stāvoklis?


Piedāvā viņam analoģisku AR bet ar visu iekšā un cena arī būs cita. Tā ap 6500Eur. Interesēties pie manis, ja sīkāka ineterese. Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Zvaniet, brauciet ciemos un tad runaas par cenaam, staavokljiem uc.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MF rakstīja:
altez rakstīja:
Vai kādi bilžuki nav pieejami? Man viens kolēģis tā kā meta acis uz 156.. Un kā tas iespējams, ka 156-tai nav klimas Confused Vēl mazais motors.. Bet laikam jau tāpēc cena arīdzan atbilstoša. Wink Kāds teh. stāvoklis?


Piedāvā viņam analoģisku AR bet ar visu iekšā un cena arī būs cita. Tā ap 6500Eur. Interesēties pie manis, ja sīkāka ineterese. Cool

Nu, uz 5-6k EUR, cik saprotu, viņš arī rēķinās. Bet bīdeli konkrēti gribēja 2.0 (jo V6 esot pārlieku šerps un sarežģīts  Laughing ). Un vēlams ar klimu un kožu-rožu (par pēdējo - man gan domāt, ka šis nav noteicošais).

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
altez rakstīja:

Nu, uz 5-6k EUR, cik saprotu, viņš arī rēķinās. Bet bīdeli konkrēti gribēja 2.0 (jo V6 esot pārlieku šerps un sarežģīts  Laughing ). Un vēlams ar klimu un kožu-rožu (par pēdējo - man gan domāt, ka šis nav noteicošais).


Vai nav utopija? Ar visu un labaa staavoklii? Neesmu intereseejies par cenaam tagad, bet domaaju, ka MI...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
altez rakstīja:

Nu, uz 5-6k EUR, cik saprotu, viņš arī rēķinās. Bet bīdeli konkrēti gribēja 2.0 (jo V6 esot pārlieku šerps un sarežģīts  Laughing ). Un vēlams ar klimu un kožu-rožu (par pēdējo - man gan domāt, ka šis nav noteicošais).


Vai nav utopija? Ar visu un labaa staavoklii? Neesmu intereseejies par cenaam tagad, bet domaaju, ka MI...

Nu nez.. man domāt, ka uz ~6k var atrast daudzmaz sakarīgu 98/99g. eksemplāru ar 2.0. Bet cena konkrētajā gadījumā nebūs noteicošais faktors.  Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database