Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Alfa 156 kārba
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Auto Italia 7146258

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
sen jau vareej piezvaniit tam pasham Sasham un pajautaat...

shiis diskusijas daliibnieki tikai izsaka savas domas par teemu Mr. Green es, piemeeram, domaaju, ka vienaadas  Rolling Eyes


Es tiko kaareiz zvaniiju Sasham. Razz Bet par pilniigi citaam lietaam. Mani tas nemaz tik ljoti neinteresee, lai vinju izjautaatu par shaadu teemu Very Happy
Es piemeeram domaaju, ka kaarbas korpuss un zobrati tur iekshaa varbuut arii ir vienaadi, bet paarsleegshanas princips (kulise, daksha utml.) ir pilniigi cits. Taatad jautaajums ir - ko no taas kaarbas vajag?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Selespeed ir tikai pārslēgšanas mehanisms.
Kārba ir parastā, UZ kārbas ir hidraulikas bloks, kas kustina parastās kulises un izspiež sajūgu. Ja to visu amputē, tad var pielikt sajūga hidrocilindru, ieviest sajūga pedāli un parasto kārbu (laikam uz trosītēm)
Vēl ir jānomaina dzinēja vadības bloks uz parasto.
Teorētiski ir tāda iespēja to izdarīt, bet kam tas viss???


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kaa kam?
Nobirst kaarba... nopeerkam parasto par paardesmit (paarsimts?) latiem un nomeinam, nevis kraajam paaris tuukstoshus zelespeeda komplektam.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Kaa kam?
Nobirst kaarba... nopeerkam parasto par paardesmit (paarsimts?) latiem un nomeinam, nevis kraajam paaris tuukstoshus zelespeeda komplektam.


Ja nobirst kārba selespeedam, tad nopērkam pašu kārbu
noravējam veco. uzliekam "jauno"(lietoto) un uzliekam virsū zelespeed bloku...

ja nobirst zelespeed bloks - tad cita štelle

tur iemeslu miļons (ne vienmēr tie ir tūkstoši latu)
sākot ar sūkņa gļukiem un elektronikas pārinstalēšanu, beidzot ar elementāru sajūga pieregulēšanu, vai šķidruma pieliešanu...

vai arī no šrota paņemam nobeigto mezglu... "D


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Selespeed visa uzparikte ir kārtībā, pašai kārbai ir pizdets, tad sanāk ka es varu nopirkt parasto kārbu un "pārmest" visus Selespeeda pričendālus uz to?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
izskataas, ka te ir rakstiitaaju nevis lasiitaaju pulcinjsh Mr. Green  saakotneejais jautaajums bija visai tieshs-  Vai Selespeed kārbas vietā var uzlikt parasto kārbu un atstāt Selespeed visu uzparikti?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
murphy rakstīja:
Selespeed visa uzparikte ir kārtībā, pašai kārbai ir pizdets, tad sanāk ka es varu nopirkt parasto kārbu un "pārmest" visus Selespeeda pričendālus uz to?


Lasi sito uzmanigi. Man ari ir selespeed alfa un man ari bija (varbut vel ir) problemas ar karbu. Piezvani Sasham uz Arfilu un saruna laiku. Norunataja laika dodies uz Arfilu un lauj puisiem nemties. Ja vinji Tev nepalidzes, tad neviens nepalidzes. Nav ko zilet kafijas biezumos. Un ja vainiga bus karba vinji visticamak Tev to visu atri sataisis.

P.S. Visu var saplest, bet tapec nevajag vainot selespeed. Ja tik loti nepatik, tad perc citu ar manualo gearbox.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man diagnoze ir skaidra, ar Selespeedu viss kartībā, nesen nomainīju sūkni. Pašai kārbai ir pizdets. Un interesē vai šīs kārbas vietā der parastā, ar noteikumu ka Selespeeds paliek. Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Iespējams, ka tur ir jāmaina tikai kaut kas no "iekšām". Es arī ar drebošu sirdi braucu uz Arfilu, kad GTV kārbā otrajā ātruma kautkas klaudzēja.  Shocked
Rezultātā tikai nomainīta primārā vārpsta, kas derēja no 146 kārbas.  Exclamation

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tā kā diez vai ir vērts uzreiz izmest visu kārbu.  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vienreiz jau tika taisīta, tagad iet uz beigām pavisam Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tur ir virsū PARASTĀ KĀRBA!!!
iespējams nedaudz savādāks ir puļķīša gals, kas dakšas kustina, bet visā visumā - TĀ IR PARASTA KĀRBA ar robotizētu vadības bloku...

atšķirīga itkā esot tikai GTA 6-ātrumu kārba


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Liels paldies, to arī gribēju noskaidrot Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database