Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Krakšķi ritošajā
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Krakšķi ritošajā 
kautkas pretīgi krakšķ priekšējā ritošajā vienā pusē, it sevišķi uzsākot un bremzējot. Pusass? bet vai tad arī bremzējot ar izspiestu sajūgu varētu krakšķēt? pirms 1000km pie Sašas tika samainīts viss ko vajag mainīt un it kā kādu laiciņu vajadzēja būt miers....

cik maksā pusass? Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pusasij vajadzeetu krakshkeet, kad meegini ar izgrieztiem ratiem pabraukt pa apliiti Smile
Vareetu buut driizaak sharas vai kaadas gumijas. Bet par to un par cenaam preciizaak, domaajams, tev pateiks servisaa...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Varbūt nedaudz ne pa tēmu, bet man Alfa 156 kaut kas grab šofera pusē uz tādām lielākām bedrēm, ir aizdomas ka kaut kas durvīs, itkā jau tur nav kam grabēt. Moš kādam līdzīgi ir bijis? No sākuma negrabēja, nesen parādijās.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
murphy rakstīja:
Varbūt nedaudz ne pa tēmu, bet man Alfa 156 kaut kas grab šofera pusē uz tādām lielākām bedrēm, ir aizdomas ka kaut kas durvīs, itkā jau tur nav kam grabēt. Moš kādam līdzīgi ir bijis? No sākuma negrabēja, nesen parādijās.

Varbūt stulbs jautājums, bet  kas tev stāv durvju kabatās.  Embarassed
Man no pasažiera puses durvīm arī nāca interesanta skaņa, izrādījās tās ir atslēgas kopā ar vēl loriņiem.  Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nav nekā, kabatas tukšas...
Es gan neesmu vēl īsti pārliecināts vai tās ir šofera durvis vai aizmugurējās

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Pusasij vajadzeetu krakshkeet, kad meegini ar izgrieztiem ratiem pabraukt pa apliiti Smile
Vareetu buut driizaak sharas vai kaadas gumijas. Bet par to un par cenaam preciizaak, domaajams, tev pateiks servisaa...


Saša pēc izbrauciena ap kvartālu grozīja galvu un teica, ka kautkas dīvains.....jācer ka vakarā viss būs ok Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tikai jācer, ka maksa nebūs dikti dīvaina... Very Happy


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pēc 5 reizes , kad stāstīju, ka man kat kas pretīgi skan kreisajā pusē ritenī, tika izjaukta visa kreisā puse un atrasts, ka nolūzis augšējais vijusm atsperei Smile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja pareizi nopratu - šoreiz pie vainas bija sailentbloks... Smile


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database