Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Craknkshaft
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Craknkshaft 
vai kadam nekur nemetajas vai nezin kur var dabut AR 156 1.8 Twin Spark Klokene laikam ta to latviski sauc bet angliski Crankshaft a un velams in good condition Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paitereseejies pie Sashas , zilupes ielaa. Un 1.8 TS motoram klokenei jaader gan no 145, gan 146, gan 147(u.c modelju TS dzineejiem), gan arii no FIAT motoriem. Karoche brauc pie Sashas un paprasi no kuriem dzineejiem veel var panjemt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nju ta izmeklejos es pa visu LV LT biju ari varenaja arfila un vel visados sara6niku kantoros tur neko jedzigu dabut nevareja 250 par aprautu klokeni kura vel jataisa nju kosmos es uzkatu pilnigs sviests ta nju es rakos rakos nju tad beidzot man uzspideja laime un tika iepirkts motora bloks driz tiks piegadats no Vaczemes un tad jau redzes bet prncipa ja tsparkam nobirst klokene nereali ir kko atrast it ipashi latvija un dazhreiz es jau domaju atmest ar roku tam visam pasakumam Smile vel ir varianti vest motorus no anglijas bet es nezinu cik tas maksa un vai vispar kads ar to nodarbojas Smile aizmirsu pateikt ka ir 1 remont komplekts bet to 1 remontkomplektu ari nevar dabut Very Happy nju vismaz 1 labums ir tie kuri ir atmetushi ar roku var tirgot rezerves daljas parejiem alfistiem Smile



Pēdējoreiz rediģējis maksys Thu Feb 22, 2007 2:19 pm; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
englijā var atrast. Maksā ar paypal un lai sūta ar kurjerpastu


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database