Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
146 ātrumkārbas troses
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs 146 ātrumkārbas troses 
Tātad ir tāda lieta, ka jāmaina ātrumkārbas troses, vienas jau nav, bet otra jau ir paštaisīta... Uzrakstiju uz darbnicu, nezinu, varbūt mani nesaprata, bet nu prasa iespaidīgu summiņu jau par vienu trosi.

Vārbūt kādam ir kāda pieredze un ieteikumi šajā ziņā? Vēlāk ielikšu bildi, ja nebūs skaidrība par ko runāju...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tas ir boxeris vai TS? Visu laiku domāju ka man 145 2.0TS arī ir troses, pie sajūga maiņas secināju, ka ir kautkādi stienīši.
Tipa šitā:
http://4.bp.blogspot.com/_uvjm7oO3WR0/S5kOsPAo5tI/AAAAAAAAAZI/keDKpfwKQr4/s1600-h/selezione+marce.jpg

Tavējai laikam konstrukcija līdzīga kā šim, ja? *(šī gan ir 6 robu kaste ar "pogu" priekš atpakaļgaitas)
http://3.bp.blogspot.com/_uvjm7oO3WR0/S5kO2xPQc2I/AAAAAAAAAZQ/tCZFLf070NM/s1600-h/selezione+marce2.jpg


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Tas ir boxeris vai TS? Visu laiku domāju ka man 145 2.0TS arī ir troses, pie sajūga maiņas secināju, ka ir kautkādi stienīši.


nu Tev ir kulises, kā 155 2.0 8V


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: 146 ātrumkārbas troses 
RA rakstīja:
Tātad ir tāda lieta, ka jāmaina ātrumkārbas troses, vienas jau nav, bet otra jau ir paštaisīta... Uzrakstiju uz darbnicu, nezinu, varbūt mani nesaprata, bet nu prasa iespaidīgu summiņu jau par vienu trosi.

Vārbūt kādam ir kāda pieredze un ieteikumi šajā ziņā? Vēlāk ielikšu bildi, ja nebūs skaidrība par ko runāju...


un cik ir iespaidīga summa par vienu trosi?


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja boxer tad viena trose maksa 70lati.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Alsi rakstīja:
ja boxer tad viena trose maksa 70lati.

Tas ir no dīlera?


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ne... parasta cena parastaja bodee tipa Autofavorits vai taranaga.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:

http://3.bp.blogspot.com/_uvjm7oO3WR0/S5kO2xPQc2I/AAAAAAAAAZQ/tCZFLf070NM/s1600-h/selezione+marce2.jpg

 
Šāda tipa jā ir. Jā nu man ficina atsūtija uz e=pastu, ka viena, nezinu kura ir pa 97 ls... Nu es netaisos tādu naudu maksāt, pilnīgs murgs. Tad labāk palauzīt galvu un izdomātu uzmeistarot kopā ar tēvu.. Es domāju jaunu kārbu varētu pa divām trošu cenām paņemt ne? Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Daudzām lietām esošā cena šķiet kosmoss. Tikai vienām nepamatots, citām pamatots ir tas kosmoss, jo ne viss ir paša spēkiem izgatavojams vai tik precīzi izgatavojams...
Manuprāt, piemēram, arī 20 lati par vienu svečvadu nav maz. No otras puses ej un uztaisi to...
Pie kam kārbas troses šķiet būs mazliet ilgmūžīgākas da arī precīzākas par ručenes trosītēm... Pamēģini moš kādu šrotu aplasīt...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database