Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Itāļu Auto Centrs Barona ielā
Novērtē ar atzīmi!

5 7% 7% ( 1 )
4 7% 7% ( 1 )
3 21% 21% ( 3 )
2 64% 64% ( 9 )

Balsis pavisam : 14
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Itāļu Auto Centrs Barona ielā 
Baronielas ūķis



Pēdējoreiz rediģējis elbee Tue Jan 09, 2007 1:05 am; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man liekas ka Barona ielā ir tikai labākajā gadījumā veikals. Serviss ir Lubānas ielā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nevienam neiesaku braukt uz Itāļu Auto Centru jeb "ūķi" uz Barona 130. meistari tur ir dzērāji, kas mēģina izdīkt kādu latiņu pa virsu servisa noteiktajai maksai. Pastāv dibinātas aizdomas, ka automašīnām tiek apmainītas detaļas un arī, ka tiek paņemta nauda, bet darbs netiek izdarīts, savukārt klientam sakārti batoni, ka viss čikiniekā. Metiet šai iestādei līkumu!

Es tur uz grābekļa esmu uzkāpis vismaz 2x  Embarassed


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es īstanībā nesaprotu, KĀ viņi vēl lidz šim tur pastāv.

Jo viņi neko nejēdz VISPĀR.

Pat izslavētās tanku bukses, kā noskaidrojās, viņi man nemaz neesot nomainījuši, pirms mēneš Arfilā teica, ka tur esot virsū stāvējis pilnīgs stock - tipa kaut kā saķimerējusi lai negrab un viss! Par tādām lietā ir pa purnu jādod, jo oficiāli jau tur neko nevar vairs pierādīt. Par viņu "virpotajiem" bremžu diskiem es vispār neko neteikšu, jo man ir kauns. Embarassed

Vajadzēja redzēt KĀ un AR KO bija "pieskrūvēta" plastmasa virs lampas un cik neveikli iereibušais meistars mēģināja noplēst 20 bet "čekā" ierakstīt 15.

Aizbraucu uz turieni tādēļ, ka tuvu darbam Mad

Viņi ir pelnījuši uguni, sirseņus un VIDu, mļje


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sho to jau tur iepirkt vareeja, bet tikai tad ja ir vecaas detaljas paraugs, jo peec kataloga 85% ka buus nepareizi. Kad peerc sola ja kas samainiisim, bet kad neder un ir jaamaina tad liekas ka pasaules gals pienaacis. Paardeveejs (laikam arii iipashnieks) izteikts garastaavoklja cilveeks. Kopsh AR 75 netiek lietota ikdienaa censhos tur neraadiities.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es pie winjiem 164 tai T.Sparkam galwas blivi mainiju,peec tam warstu waka bliwi pirku...tas kas tur weikala sez wins ir tads interesants ciweks..winam laikam poh uz klientu masinam...bet serwisa dazi normali chali strada.....ir tur tads Andrejs.....agrak ar wisiem kasjakiem pie winja wersos....caur winju adas salonu dabuju....atlaides uz dalam dod....sen neesmu tur iegriezies....kkad jaiebrauc....


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man peec kataloga termostatu paardeva, tad intereses peec arii atveeraam motora paarsegu un vinsh pateica, ka shis, kas peec gudraas graamatas man iedaliits nekur nederees, jo man nav AC. Bet katalogs citu nedod, tad peec vizualizaacijas metodes iedeva no Fiat Brava un teica, ja kas apmainiis. Uzlika - viss kaartiibaa.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
Man peec kataloga termostatu paardeva, tad intereses peec arii atveeraam motora paarsegu un vinsh pateica, ka shis, kas peec gudraas graamatas man iedaliits nekur nederees, jo man nav AC. Bet katalogs citu nedod, tad peec vizualizaacijas metodes iedeva no Fiat Brava un teica, ja kas apmainiis. Uzlika - viss kaartiibaa.


Cik maksāja Question

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ar skaisto acu skidonu - 30 lati par vieniibu. Redzeejsi dabaa to termostatu esi? Es, godiigi sakot, biju paarsteigts.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
Ar skaisto acu skidonu - 30 lati par vieniibu. Redzeejsi dabaa to termostatu esi? Es, godiigi sakot, biju paarsteigts.
'

Nu izņemot to, ka viņš ir korpusā nevis atsevišķi nopērkama serde un tāpēc maksā šo naudu - nekā īpaši pārsteidzoša nesaskatu. Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Bet man jau tas pats skjita pilniigs kosmoss. Es jau redzeejsi tikai shaadus:



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
Bet man jau tas pats skjita pilniigs kosmoss. Es jau redzeejsi tikai shaadus:



shitads termostats izskatas tad kad nav korpusaa, tjipa "pliks" termostats.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
A kaa es laukos buudams varu kaadu citu termostatu ieraudziit? To pashu es redzeeju tikai kraasojamaa graamataa. Termostats korpusaa man bija pilniigi jauns atklaajums. Vot i briinos kaa mazinsh.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
A kaa es laukos buudams varu kaadu citu termostatu ieraudziit? To pashu es redzeeju tikai kraasojamaa graamataa. Termostats korpusaa man bija pilniigi jauns atklaajums. Vot i briinos kaa mazinsh.


muzhu dziivo, muzhu macies Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
muzhu dziivo, muzhu macies Smile[/quote]

Tieši tā, tāpēc jau ir šis forums kur ar pieredzi dalīties. Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database