Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3
Kā iegūt statusu “Vēsturiskais Spēkrats”?
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
lai nebutu caliem forumos jalauz skepi, kas ir un kas nav cienigs but par vesturisku, ir motormuzeja komisija, kas to nolemj Wink bez 1.2 un 1.3 vel ir sads punkts:

1.4. kuram ir kultūrvēsturiskā vērtība un kas ir daļa no tehnikas un kultūras mantojuma;

79. gada Jetta vai Fiat Uno imo atkrit lai ari cik labi un perfekti tie butu saglabata, bet vispar jau punkts loti subjektivs, kas un ka to vertibu nosaka?


...spriežot pēc tā, ka mūsu dārgajā motormuzejā nav nevienas Alfas, viņas laikam nekotējas kā kūltūrvēsturiskais mantojums, un komisija visus gribētājus palūgs izdzert indi. Runājot par 75 un 33 Alfu, tad tikai mēs alfisti.lv viņās ko saskatam (es personīgi 33 nesaskatu neko), un lielulielais vairums uzskata, ka tās mašīnas bij jānodod naglās tiko nonākušas no konveiera... aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Protams, bet vecu audi toč nevajadzētu būt problēmām piereģistrēt shura


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es nesaprotu 1-3  Shocked
Kāpēc nevar lietot ikdienā ????


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Imho tas VS statuss vairāk vajadzīgs auto "kas smuki stāv" shura


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
UN punkts par ka visam ir jābūt oridžinal arī stulbs. Varbūt kāds ir pārtapsējis visu salonu. Piekari smagi uzmodernizējis, karburatorus ar injectione aizstājis. Un tad veirs nevar būt vēsturiskais auto c Tikai LV kas tāds iespējams.


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AMV rakstīja:
UN punkts par ka visam ir jābūt oridžinal arī stulbs. Varbūt kāds ir pārtapsējis visu salonu. Piekari smagi uzmodernizējis, karburatorus ar injectione aizstājis. Un tad veirs nevar būt vēsturiskais auto c Tikai LV kas tāds iespējams.


...nu īstenība nē - kautkad nesen pa discovery bij raidījums par veciem šrotiņiem, kur tipa baigā komisija par viņiem balsoja, un vienu izčakarēja par to, ka šamais bij nohromējis kkādu kloķīti salonā - tipa vairs nav original, tā kā domāju, ka šādu ststusu (vēsturisko) citur Eiropā vai štatos būtu vēl grūtāk dabūt, pēc idejas Mikelandželo gleznas ar varētu bišku uzlabot, bet vai tad viņas pēc tam maksātu ļemonus... Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es esmu runājis ar Kļaviņa kungu
Oriģināls neskaitās, ka sēdekļiem jābūt no 75 gada ar salāpītiem caurumiem , viņš var būt pārtapsēts
Un funkcionējošās lietas var būt jaunas - gumijas, lukturi u.t.t.

Esmu runājis arī ar večiem, kas tusē klubā  - nostāja ir daž'da, bet tomēr, visu, kas ir nepieciešams funkcionāli, jāmaina pret jaunu (ja iespējams)
Par to vai pārhromēt resti, vai likt jaunu, vai pulēt veco, uz kuras jau hroma nav, domas dalās Smile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es biju domājis biski radikālākas pārmaiņas, piemēram Arbas GTV ar Busso V6. Un tur tas auto neko nezaudē no savas vērtības imho.


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tas ir stipri diskutējami
es domāju, ka zaudē un tas vairs nav vēsturisks auto Smile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Es esmu runājis ar Kļaviņa kungu
Oriģināls neskaitās, ka sēdekļiem jābūt no 75 gada ar salāpītiem caurumiem , viņš var būt pārtapsēts
Un funkcionējošās lietas var būt jaunas - gumijas, lukturi u.t.t.

Esmu runājis arī ar večiem, kas tusē klubā  - nostāja ir daž'da, bet tomēr, visu, kas ir nepieciešams funkcionāli, jāmaina pret jaunu (ja iespējams)
Par to vai pārhromēt resti, vai likt jaunu, vai pulēt veco, uz kuras jau hroma nav, domas dalās Smile


redzi - es savam Zirneklim VS statusu nedabūšu, jo stereosistēma ir būtiski pamainījusi apšuvumus, un subwūfera tur oriģinālā tāda nebija. (ja nu vienīgi ir rezerves apšuvumi un uz pārbaudi viegli noņemems subis aiwa
Ar to vien pietiek!
bet ja esošā hadene noregulēta zemāka - pāriestatot torsionus, uzliekot modelim paredzētās atsperes un amjus - jau nu nevajadzētu zaudēt oriģinālumu... Vai ja modelim ir radiālās riepas oriģināli diametrālo vietā

Visai interesants ir tas uzrestaurētais Motormuzeja Reno kravinieks, no kura bija daži dzelži tikai palikuši un pilnīgi miglā tīta kravaskaste. Tā teikt to auto faktiski uzbūvēja no jauna!



Pēdējoreiz rediģējis palaidniex Fri Oct 08, 2010 2:44 pm; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
105 GTV ar busso imho pamatoti nevajadzētu dot VS statusu. Tāpat kā 105 ar TS.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
105 GTV ar busso imho pamatoti nevajadzētu dot VS statusu. Tāpat kā 105 ar TS.


...+1...tā jau skaitās mašīnas pārbūve, kur labākajā gadījumā ielikt režģi un izņemt sporta pasi, a savādāk kas tur vēsturisks... Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tapec veicot jebkurus remontus un uzlabojumus savam vecajam Alfam es vienmer paturu prata originalitates faktoru. gan 75, gan 90 ir absoluti originalas un nesapistas. jo tiesi tas ari nosaka veco masinu vertibu. 2l 75, kurai ir iecelts 24v dzinejs no Alfa 166 un ielikti sedekli no GTV 916, drosvien ir forsa, bet kulturvesturiskas vertibas tadai masinai nav. ari tapec neatbalstu prikslikumus par 3l iecelsanu 2l 75-taja vai turbinu uzstadisanu. vienigais pienemamais variants man skiet 12v 2.5 dzineja nomaina pret 12v 3.0 dzineju, jo to neviens nevar pamanit, vizualu, areji pamanamu atskiribu nav shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
tapec veicot jebkurus remontus un uzlabojumus savam vecajam Alfam es vienmer paturu prata originalitates faktoru. gan 75, gan 90 ir absoluti originalas un nesapistas. jo tiesi tas ari nosaka veco masinu vertibu. 2l 75, kurai ir iecelts 24v dzinejs no Alfa 166 un ielikti sedekli no GTV 916, drosvien ir forsa, bet kulturvesturiskas vertibas tadai masinai nav. ari tapec neatbalstu prikslikumus par 3l iecelsanu 2l 75-taja vai turbinu uzstadisanu. vienigais pienemamais variants man skiet 12v 2.5 dzineja nomaina pret 12v 3.0 dzineju, jo to neviens nevar pamanit, vizualu, areji pamanamu atskiribu nav shura


+18 574 super


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Arī pārbūvēts autiņš var būt ar vēsturisko statusu. Jautājums, kad tas autiņš ir pārbūcēts. Ja kāds pipars tagad paņem un nopērk jaunu S klasi un no kāda ķūņinga kantora pasūta pārbūvēt motoru par reaktīvo raķeti un salonā uztaisīt kosmosu, tad pēc saviem 30 gadiem tam varēs dabūt VS.

Ja tagad kāds nopērk vecu itāļu lamatu un tai pārtaisa hadeni, pieliek kādus 200zs klāt un salonu ieliek no Hondas vai arī pats izdomā formas, tas protams ir forši un aizraujoši, bet tur vairs nav vēstures.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database