Atbildēt pie šī temata 14 lapa no 29 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 27, 28, 29  Nākošais
GTV6
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par to Novum - vai tas eksistee? Majas lapa nestrada. Starp citu, ss-a pie Novum sludinajuma ir Alfas 166 bilde. Kads no musejiem? Var ko pastastit par kvalitati?




_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
Par to Novum - vai tas eksistee? Majas lapa nestrada. Starp citu, ss-a pie Novum sludinajuma ir Alfas 166 bilde. Kads no musejiem? Var ko pastastit par kvalitati?



atlausos minet - Bikers?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
yuran rakstīja:
Par to Novum - vai tas eksistee? Majas lapa nestrada. Starp citu, ss-a pie Novum sludinajuma ir Alfas 166 bilde. Kads no musejiem? Var ko pastastit par kvalitati?



atlausos minet - Bikers?


Bingo

Izgatavosanas kvalitate laba, bundulus taisiju no nerusejosa teradu, bet trubas nebina, tapec tas ir parastais terauds. Ar nerzu bunduli ir kaudzi vieglaki, un pretigi neapruse Smile. Bet negativais man ka limuzina ipasniekam, kluva skalaks neka originalais, bet nevaretu teikt ka skana slikta. Ja gribi dzirdet ka tavs auto ruks, tev japaklausas ka ruc man, domaju bus lidzigi. Bet cena 210 ls manuprat ir pienemama par abiem bunduliem, jo nomainiju visa garuma, pec katalizatora.


_________________
Mūsu klienti brauc! http://auto-apkopes-serviss.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
ja izvēlēties izpūtēju starp Supersprintu:



un CSC (no ebspares.co.uk):



kas ko ieteiktu?   Rolling Eyes


supersprint izpludes parasti ir nerzas un maksa miljonus. vienam kolektoram butu jamaksa tik pat cik visai csc izpludei, ne? Wink es, protams, tadu naudu neteretu ne par vienu, ne otru. neredzu isti jegu

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Biker rakstīja:
Bingo

Izgatavosanas kvalitate laba, bundulus taisiju no nerusejosa teradu, bet trubas nebina, tapec tas ir parastais terauds. Ar nerzu bunduli ir kaudzi vieglaki, un pretigi neapruse Smile. Bet negativais man ka limuzina ipasniekam, kluva skalaks neka originalais, bet nevaretu teikt ka skana slikta. Ja gribi dzirdet ka tavs auto ruks, tev japaklausas ka ruc man, domaju bus lidzigi. Bet cena 210 ls manuprat ir pienemama par abiem bunduliem, jo nomainiju visa garuma, pec katalizatora.


nu lēti tas nav točno. Ta ir CSC bunduļu cena, tomēr LV dzīvojām, ne UK.
Šodien mēģināšu tikt līdz Novum, lai nosauktu savu cenu. Un tad būs +/- skaidrs, vai ir vērts domāt par Supersprintu vai CSC.

Elbee, man tik un tā jāmaina izputēju un vēl te parādījas tie Supersprinti par ļoti saldo cenu. Tas ir kārdinājums.  Wink


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
šodien tika pastūtīts RS Racing Suspension Kit.  ihaaaaa  Nākamnedēļ jābūt Rīgā.  




_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yo  yo  yo


_________________
Friends don't let friends apex early.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
šodien tika pastūtīts RS Racing Suspension Kit.  ihaaaaa  Nākamnedēļ jābūt Rīgā.  



 Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu tur - gratulācijas. Iedosi izgāzt?  Rolling Eyes


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
yuran rakstīja:
šodien tika pastūtīts RS Racing Suspension Kit.  ihaaaaa  Nākamnedēļ jābūt Rīgā.  



 Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked


jā, jā. Es tā jūtu Tev būs to jainstalē. Gribētu pats pačakarēties, bet galīgi nav laika, a uz nākamo Cuore Sportivo paspēt ļoti gribās  Razz


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Nu tur - gratulācijas. Iedosi izgāzt?  Rolling Eyes


protams.  Wink  Rīt (vai kad mēs braucām uz 333) varēsi pameģināt stokā, bet pēc tam ar apgreidoto piekari. Lai sajūst atšķirību.


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
        



Kas par f***ng skaņu? Elbee, cik atceros, Tev bija lidzīga skaņa? Ar ko viss beidzās?  Crying or Very sad


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja no galvas - sadalene.
Ja no apakshas - klokjene.

Eljljas spiediena bultinjas vid.radijumi pec skanjas paradishanas nenokrita uz 1.0-1.5bar?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:


Kas par f***ng skaņu? Elbee, cik atceros, Tev bija lidzīga skaņa? Ar ko viss beidzās?  Crying or Very sad


hvz, man beidzas ar citu motoru, bet varbut, ka vienkarsi neiet kads no cilindriem. vismaz mana gadija laikam del ta radas lidziga skana... parausti svecvadus, paskaties, kas notiek

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Alsi rakstīja:
Ja no galvas - sadalene.
Ja no apakshas - klokjene.

Eljljas spiediena bultinjas vid.radijumi pec skanjas paradishanas nenokrita uz 1.0-1.5bar?


skaņa no augšas nāk. Eļļas spiediens nenokrita. Īstenībā tā skaņa arī iepriekš bija, es tagad saprotu, bet nav tik izteikta, kā tagad.

Starp citu, vēl viens video - dūmi nāk Sad Laikām jau jāsāk meklēt  3,0 dzinēju  Rolling Eyes :
           




_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 14 lapa no 29 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 27, 28, 29  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database