Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Gtv atslēga
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Gtv atslēga 
Sveiki vēlējos apvaicāties, varbūt kādam ir gadijies, kas līdzīgs.
Piedarbināju alfu parūcināju un izvilku atslēgu kamēr vēl rūca, baigi nobrīnijos, bet nepievērsu uzmanību tam.
Noslāpēju un nākošajā reizē jau vairs nevarēju pagriezt atslegu acīmredzot tur, kaut kas ir padilis un nolūzis, bet problēma ir tāda, ka nevaru saprast kā izņemt serdi. Vienīgais variants ko es redzu tur visu stūri ņemt nost varbūt kādam ir labāka ideja?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Gtv atslēga 
Eksperts rakstīja:
Sveiki vēlējos apvaicāties, varbūt kādam ir gadijies, kas līdzīgs.
Piedarbināju alfu parūcināju un izvilku atslēgu kamēr vēl rūca, baigi nobrīnijos, bet nepievērsu uzmanību tam.
Noslāpēju un nākošajā reizē jau vairs nevarēju pagriezt atslegu acīmredzot tur, kaut kas ir padilis un nolūzis, bet problēma ir tāda, ka nevaru saprast kā izņemt serdi. Vienīgais variants ko es redzu tur visu stūri ņemt nost varbūt kādam ir labāka ideja?


Manuprat tas ir visiem gtv, ka var rucosam iznemt atslegu- ta ka tas ir normali. Ja tu nedaudz pagriez sturi tad ta atslega neatbrivojas? Man citreiz tas palidz, ari gadijumos kad nav sablokejusies.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu tas es vnk nebiju iepriekš piefiksējis, ka pie pielaistas var atslēgu izņemt, bet nu es ar spēku tiku līdz ignition takā aizlauzu un tagad iet līdz ignition, bet līdz start pozīcijai nevar dabūt.
Ar stures bloku tas nebija saistīts, jo pirms griezt ar spēku visādi izčakarēju groziju sūri mēģināju ar saspiestu gaisu izpūst kko ārā, bet nekā. tagad man ir jautajums, kā to serdi izvilkt tai atslēgai.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nēesmu novērojis ka varētu atslēgu izņemt kamēr rūc. Bet kā izjaukt.... labākais ko varu iketeikt ir paskatīties eperi, vismaz detaļu izkārtojumu redzēsi.


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ā, reku ir atbilde - jājauc viss ārā:
 


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paldies izvilku  jau atslegas cilindru izradijas, ka sistēma kā viņu izvilkt ir līdzīga arī citām mašīnām bija jāgriež līdz ignition un tad tur ir ķepiņa, kas jāpiespiež lai izvilktu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Eksperts rakstīja:
Paldies izvilku  jau atslegas cilindru izradijas, ka sistēma kā viņu izvilkt ir līdzīga arī citām mašīnām bija jāgriež līdz ignition un tad tur ir ķepiņa, kas jāpiespiež lai izvilktu.

Šis i vērtīgs info, ar laiku daudzien noderēs.  Smile


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paldies, kā izrādās man noderēs, jo aplauzti ir zobiņi, kas iet uz aizdedzes slēdzi pagaidu variantā var ar slēdzi laist, bet pretīgi izskatās Very Happy
Un tur to visu atslēgas mehānismu var noņemt tikai ņemot nost visu stūri.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Bildītēs jau smuki parādīts, bet dzīve tur jājauc nost daudz vairāk, jo viss ir priekshā skrūvēm atjaucu visu kas radits bija, bet nekā tāpat nenāk ārā

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database