Atbildēt pie šī temata 46 lapa no 83 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 81, 82, 83  Nākošais
Krizes gali - pakalpojumi / materiali utt...
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Metāla oksidēšana 
AMV rakstīja:
Tip skābe ir brīvi pieejama Sad Pat etiķim ogrieza grādus. Nav skābe, nav variantu.


ja vajag nedaudz - pasmel no aķa  naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nav kāds stigas pļaujmašīnu rezerves daļu speciālists ?


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
maza firma kas nodarbojas ar :

Apkure
Ventilacija
Kondicionešana
elektro montaža
Buvnieciba un Projektešana

principa daram visus celtniecibas darbus bet pamat nodarbe tomer ir ventilacija ,apkure.un gaisa kondicionešana + ir labi atistits servis tieši pa ventilacijas sistemam un kondicionieru remontu un apkalpošanau /ne auto/


taka ja nu kas savajagas tad laipni naac
mans tiešais numurs ir :20006240 aiwa



Pēdējoreiz rediģējis mareksb Wed Nov 09, 2011 8:36 pm; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
nav kāds stigas pļaujmašīnu rezerves daļu speciālists ?


Paplapa taja veikalaa Miera/Senchu/Zirnu sturi. tur viiri ar viskauko njemaas!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zinu, ka Niksons lieto, varbūt vēl kāds - cik platus paceļao garažu vārtus izmantojiet? pusotru izmēru un dubultie man ne pārāk - interesē platumi, iebruakšanas knifi, ja tādus kāds novērojis.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
zinu, ka Niksons lieto, varbūt vēl kāds - cik platus paceļao garažu vārtus izmantojiet? pusotru izmēru un dubultie man ne pārāk - interesē platumi, iebruakšanas knifi, ja tādus kāds novērojis.


Nepareizi zini. Gribu savam šķūnītim tādu pielikt naac


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
zinu, ka Niksons lieto, varbūt vēl kāds - cik platus paceļao garažu vārtus izmantojiet? pusotru izmēru un dubultie man ne pārāk - interesē platumi, iebruakšanas knifi, ja tādus kāds novērojis.


neliela pieredze ir... lietoju 2 vartus... vieni plataki - vienlaicigi var iebraukt ar masinu un mochveidigo Smile otri nedaudz sauraki... mocis varetu neietilpt Smile

lai vai ka, nesen senca skjunitim meklejam vartus merijam stukojam kads min. platums ir vajadzdzigs... nu ta lai kapeicinju var....
Secinajums - pasus vartus var izveleties ~ 20 cm platakus neka auto+spogulji... tad jau nu vajadzetu samera relakseti iesturet tajos.
otrs nemazak svarigakais faktors ir cik daudz ruumes ir iekspuse tam skjunitim... grutak neka iebraukt pa sauriem vartiem ir izlist no auto, ja nevar normali atvert durvis Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kas tad tās par bildēm, kur tavs garažs it kā tika postēts? kaimiņa garaža, nikson? labi - po.
es tieši ši iemesla dēļ jautāju - 10 cm robežās to kapeiku diezko neie.., bet ja pusmetra robežās, tad ievērojami. parēķināju, ka ērtio būtu 2,5 metri platumā, tad pārdomāju, jo ar atvērtām duravām neviens tai garažā iekšā nebrauks.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kāds var palīdzēt???????
meklēju meitai (alfistei)..studentei ...rīgā dzīvokli vai istabu...ir kādam? vai kāda informācija?


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
kas tad tās par bildēm, kur tavs garažs it kā tika postēts? kaimiņa garaža, nikson? labi - po.
es tieši ši iemesla dēļ jautāju - 10 cm robežās to kapeiku diezko neie.., bet ja pusmetra robežās, tad ievērojami. parēķināju, ka ērtio būtu 2,5 metri platumā, tad pārdomāju, jo ar atvērtām duravām neviens tai garažā iekšā nebrauks.


Man garāža ir bet bez paceļamajiem vārtiem


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Krīze jau nekāda nav, bet vnk varde smacē :kaspich:

Mož kādam "0" bērnu sēdeklis krāj putekļus plauktā ?
Mūsējais jau jauns būdams nekāds labais nebija, nokalpoja 2 maiņas pie manis, tad aizdevās tālāk, es pat nezinu kur... Nav arī vēlēšanās to meklēt atpakaļ

Tā manta parasti nenolietojās, jo tiek lietota izteikti saaudzīgi un reti kad vairāk par 9 - 12 mēnešiem.

Varu pa lēto izpirkt vai nomāt drink  naac


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nikson, viens mētājās mājās. Nekāds brendīgais nav, nāca līdzi poļu ratiem. Vari kādu vakaru atčāpot tos 100m ciemos apskatīt vai derēs.


_________________
Ex 156 2.0TS Selespeed
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mana smacējošā varde liek visu šito reciklēt caur ss.lv...

Šitais manuprāt ir labs dīls par smieklīgu cenu:
http://www.ss.lv/msg/lv/for-children/autoarmchairs/till-2-years/lfxmn.html
Mums BeSafe bija līdz 16 kg - ļoti labs, Norvēģu, skaitās drošākais pasaulē utt. Pirkām jaunu pa 170, nākamajam lietotājam aizgāja pa 100...

Taga lietots tiek Recaro naac


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Smica ieliktais izskatās labs variants, BeSafe tiešām ir līmenī super

No ss mani baida viena lieta - tas ka tas sēdeklītis varētu būt bijis avārijā vai citādi deformēts, ko uz aci redzēt nevar, bet savas īpašības viņš ir zaudējis.


_________________
Ex 156 2.0TS Selespeed
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kaneelis rakstīja:
NIKSONS rakstīja:
nav kāds stigas pļaujmašīnu rezerves daļu speciālists ?


Paplapa taja veikalaa Miera/Senchu/Zirnu sturi. tur viiri ar viskauko njemaas!


Aaaaa neatraxtijos
Vajadzeja raiderim zobsixnu. 1300 mm garu un tikai 10 mm platu. Ar konkrētu zobu skaitu.
Stigas oridžinal maxaaa 20 Ls
Nopirku gultņos pa 12 Ls 30 mm platu un ISK par 2 Ls sagriezu 3 daļās
Latvietis praktiskais :kaspich:


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 46 lapa no 83 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 81, 82, 83  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database