Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
rezerves daļas
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs rezerves daļas 
Atradu godīgu un atbildīgu rezerves daļu piegādātāju no Vācijas, varu padalīties ar tālruni
29750524.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: rezerves daļas 
Witta rakstīja:
Atradu godīgu un atbildīgu rezerves daļu piegādātāju no Vācijas, varu padalīties ar tālruni
29750524.


i v čom fiška?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: rezerves daļas 
ega rakstīja:
i v čom fiška?


pieņemu, ka 166 TS karteri LV pagrūti dabūt, jauns laikam padārgi, atliek meklēt kautkur jevropā  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs mans golgātas ceļš 
Ui, man traki gāja, no sērijas skopais samaksā divkārt.
Sākās ar to, ka iepirku 166 2,0L alfu ar motora defektu, dzinēja meklēšana pārvērtās par manas dzīves lielāko murgu, nožēloju, ka neizmantoju Vācijas piegādātāja piedāvāto 166 alfas dzinēju par 800 eiro..., izbraukāju Igauniju, Lietuvu (latiņi jau ripo) līdz nopirku 156 alfas dzinēju par 350 latiem, lietotu, bez garantijas. Un, tavu bēdu- karteris tad neder... atkal viss no gala Igaunija, Lietuva u.t.t., zvanīju 29750524, lai piegādā da jebko, pēc nedēļas atvedīs man karteri līdz namdurvīm, gan padārgi 185 eiro, bet ar divu gadu garantiju. Kā es tagad nožēloju savu skopumu, ka uzreiz nepirku visu 166 alfas dzinēju par tiem 800 eiro- ar garantiju

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs to fiška 
fiška v tom, ka es vasaras sākumā nopirkto alfu vēl neesmu braukusi Crying or Very sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: mans golgātas ceļš 
Witta rakstīja:
Ui, man traki gāja, no sērijas skopais samaksā divkārt.
Sākās ar to, ka iepirku 166 2,0L alfu ar motora defektu, dzinēja meklēšana pārvērtās par manas dzīves lielāko murgu, nožēloju, ka neizmantoju Vācijas piegādātāja piedāvāto 166 alfas dzinēju par 800 eiro..., izbraukāju Igauniju, Lietuvu (latiņi jau ripo) līdz nopirku 156 alfas dzinēju par 350 latiem, lietotu, bez garantijas. Un, tavu bēdu- karteris tad neder... atkal viss no gala Igaunija, Lietuva u.t.t., zvanīju 29750524, lai piegādā da jebko, pēc nedēļas atvedīs man karteri līdz namdurvīm, gan padārgi 185 eiro, bet ar divu gadu garantiju. Kā es tagad nožēloju savu skopumu, ka uzreiz nepirku visu 166 alfas dzinēju par tiem 800 eiro- ar garantiju

a kur tad pazuda karteris kas bij uz tavas 166tas nokautā motora?


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: to fiška 
Witta rakstīja:
fiška v tom, ka es vasaras sākumā nopirkto alfu vēl neesmu braukusi Crying or Very sad


nu ar šādu detalizētāku raskladu jau parādās fiška Smile
Bet par mašīnu kā nekustamo īpašumu... līdzjūtības...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: to fiška 
Witta rakstīja:
fiška v tom, ka es vasaras sākumā nopirkto alfu vēl neesmu braukusi Crying or Very sad


Nu sorry to visu lasīt! Jūtu līdz! Bet Tu esi arī malacis šitā visu forši izklāstīt, moš kāds arī neuzkāps uz tā paša grābekļa.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
žēl arī, ka neapjautājies par karteru vāku saderību 166-156 divlitru TS'iem... te kaut kur jau te bija teikts, ka tie ir dažādi Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs nokautam motoram ir nokauts karteris 
166 alfas orģ. karteri metinātājs ar stāžu atzina par nerestaurējamu Crying or Very sad  viena garena plaisa, divi caurumi, cik nopratu, ka klanis aizgājis pa gaisu, tā man dēls situāciju apskaidroja Crying or Very sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Alfām kartera materiālā ir kautkāda zaraza, kas pievienota lējumā. Manu karteri metināja divas reizes un neparko nevar sametināt.
Lieto disku ar 10 cm izlauztu bortu sametināja un uzliekot riepas ar 45g nobalansēja.
Lieto disku metinātājs atteicās metināt karteri, kas teorētiski ir vieglāks darbs kā metināt diskus.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Spainim pirms gadiem.. daudz Ramoto.lv čaļi sametināja godam.
Kaut teica, ka garantiju nav iespējams dot, ka vispār būs metinājams, tieši deļ sakausējumiem.
Turās vēl tagad.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Norkis rakstīja:
Alfām kartera materiālā ir kautkāda zaraza, kas pievienota lējumā. Manu karteri metināja divas reizes un neparko nevar sametināt.
Lieto disku ar 10 cm izlauztu bortu sametināja un uzliekot riepas ar 45g nobalansēja.
Lieto disku metinātājs atteicās metināt karteri, kas teorētiski ir vieglāks darbs kā metināt diskus.


vai tik nebija kaut kas, kas saucās pulvermetalurģija, kur daudz selēna klāt


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
offtopic



nodila un izjuka aptuveni 3 gadu jeb 50Kkm laikā, liepājā beidzās pavisam. tagad uzliku jaunu. man šķiet, ka bez šī vairākas reizes karterim būtu bijis psc, tā ka imho DAUDZ lētāk  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
offtopic



nodila un izjuka aptuveni 3 gadu jeb 50Kkm laikā, liepājā beidzās pavisam. tagad uzliku jaunu. man šķiet, ka bez šī vairākas reizes karterim būtu bijis psc, tā ka imho DAUDZ lētāk  Rolling Eyes

Šī panna pret dzelzsbetonu ir bezspēcīga, izjuka, bet manā gadījumā caurumi un plaisas karterī ir pārāk lielas.
Bet sākusm tēmai ir par karteriem.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database