Atbildēt pie šī temata 137 lapa no 225 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 136, 137, 138 ... 223, 224, 225  Nākošais
sīkums, bet bļaut gribas
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pareizi - es arii nebuutu taalaak iesaistiijies. tam cilveekam pie stuures varbuut muuzjaa pirmaa pieredze pie auto stuures un vinji jau taa uztraukushies. instruktors jau nejautaa ko maaki un vai esi stuureejis - seedies, braucam. atcerieties kaa mees pashi saakaam - pat ja bijaam braukushi ieprieksh, taapat bija uztraukums. bet vispaar man no tiem maaciibniekiem bail - cik reizju nav bijushas avaarijas situaacijas - shoriit pie uzvaras piemineklja arii viena daama izliida priekshaa, bet es pat nepiipinaaju, jo laikam veel guleeju.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tomtom rakstīja:
Bļ.ģ,tiko staķikā zem vanšinieka,resns daunis ar sūdaino zaļo taksi iestūmas purnā,izkāp arā kakainais resnis brīnās un debīli smaida! Es saku,nopērc savā dzīvē kaut reiz pats savu auto un sapratīsi kapēc esmu dusmīgs un lamajos! Atvaino atvaino un aizbrauca! es paliku ar salocītu numuru un saplēstu numura rāmīti! Izlamajos un palika vieglāk Smile


caureja piemetusies? tev puse teksta par sūdiem  Smile


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Bļoda, tie riteņbrauceji gan ir brīžiem auni, btraucu lenām ārā no statoila, kas pirms dienvidu tilta, lenām ripinu, jo redzu ka brauc mikriņs pa galveno, kolīdz tas gārām, domāju izbraukšu no statoil teritorijas, bet hopaaa, jau velpēdists kāpj nost no haubes Mad , izkāpju ārā, prasu, vai mirt gribas? Šis atbild ka viņam pa trotuāru braucot un hodā šķērsojot brauktuvi esot galvenais ceļš Confused , bet naski sakartojies jau laižas prom, nepaspēju pat noķert, butu parādijis kur galvenais ceļš. Labi ka veiksmigi uzkrita, tikai putekļus notīrija no haubes. Nu p....ec, kur rodas mudaki kas iebrauc labajāspārna un saka ka galvenais ceļš.


_________________
Mūsu klienti brauc! http://auto-apkopes-serviss.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Biker rakstīja:
Bļoda, tie riteņbrauceji gan ir brīžiem auni, btraucu lenām ārā no statoila, kas pirms dienvidu tilta, lenām ripinu, jo redzu ka brauc mikriņs pa galveno, kolīdz tas gārām, domāju izbraukšu no statoil teritorijas, bet hopaaa, jau velpēdists kāpj nost no haubes Mad , izkāpju ārā, prasu, vai mirt gribas? Šis atbild ka viņam pa trotuāru braucot un hodā šķērsojot brauktuvi esot galvenais ceļš Confused , bet naski sakartojies jau laižas prom, nepaspēju pat noķert, butu parādijis kur galvenais ceļš. Labi ka veiksmigi uzkrita, tikai putekļus notīrija no haubes. Nu p....ec, kur rodas mudaki kas iebrauc labajāspārna un saka ka galvenais ceļš.


Ja iebrauc labajā spārnā, tad viņam 99% tomēr ir taisnība 056


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Biker rakstīja:
Bļoda, tie riteņbrauceji gan ir brīžiem auni, btraucu lenām ārā no statoila, kas pirms dienvidu tilta, lenām ripinu, jo redzu ka brauc mikriņs pa galveno, kolīdz tas gārām, domāju izbraukšu no statoil teritorijas, bet hopaaa, jau velpēdists kāpj nost no haubes Mad , izkāpju ārā, prasu, vai mirt gribas? Šis atbild ka viņam pa trotuāru braucot un hodā šķērsojot brauktuvi esot galvenais ceļš Confused , bet naski sakartojies jau laižas prom, nepaspēju pat noķert, butu parādijis kur galvenais ceļš. Labi ka veiksmigi uzkrita, tikai putekļus notīrija no haubes. Nu p....ec, kur rodas mudaki kas iebrauc labajāspārna un saka ka galvenais ceļš.


Ja iebrauc labajā spārnā, tad viņam 99% tomēr ir taisnība 056


kaut ari es jau stāvu pirms izbrauktuves???

čalis drošvien domāja ka paspēsu izbraukt...


_________________
Mūsu klienti brauc! http://auto-apkopes-serviss.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es īsti nesaprotu to situāciju un kur tu tur stāvēji (afair tur taču ir ieskriešanās josla?)... Pa lielam nav arī laika spriedelēt. Un droši vien, ka tev taisnība un tas jocīgais domāja, ka nav vērts bremzēt, jo tu tāpat tūliņ brauksi prom. Man, kā velosipēdistam, šad tad uzdzen principiālas dusmas tas, ka lisapēdistus VISI (ieskaitot gājējus) ignorē un uzskata par pilsētā iemetušos, pēc iespējas ātrāk iznīdējamu baciļu sugu. Smile Es taču nevienam netraucēju... ja vien man ļauj mierīgi braukt un ar manu esamību uz ceļa/ietves kāds kaut cik rēķinās.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Uz trotuāra priekšroka ir GĀJĒIEM!
Velopisēdists tur drīkst atrasties tikai NETRAUCĒJOT gājējus... Wink naac


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Es īsti nesaprotu to situāciju un kur tu tur stāvēji (afair tur taču ir ieskriešanās josla?)... Pa lielam nav arī laika spriedelēt. Un droši vien, ka tev taisnība un tas jocīgais domāja, ka nav vērts bremzēt, jo tu tāpat tūliņ brauksi prom. Man, kā velosipēdistam, šad tad uzdzen principiālas dusmas tas, ka lisapēdistus VISI (ieskaitot gājējus) ignorē un uzskata par pilsētā iemetušos, pēc iespējas ātrāk iznīdējamu baciļu sugu. Smile Es taču nevienam netraucēju... ja vien man ļauj mierīgi braukt un ar manu esamību uz ceļa/ietves kāds kaut cik rēķinās.


... 056 gan jau būs labi, paies pārs gadiņi un būs visi pieraduši, un pret atlikušajiem riteņbraucējiem uzvedīsies ar cieņu... Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Uz trotuāra priekšroka ir GĀJĒIEM!
Velopisēdists tur drīkst atrasties tikai NETRAUCĒJOT gājējus... Wink naac


Protams. Es nenoliedzu Smile Visbiežāk sadursme ar auto notiek brīdī, kad auto brauc ārā no kaut kurienes (benzīntanka, stāvvietas, pagalma, šķērsielas, utt.) Un, manuprāt, tikai viena iemesla dēļ. Autovadītāja zemapziņa liek viņam pārliecināties par to, ka viņš neizbrauks priekšā citam transporta līdzeklim. Gājēji un velosipēdisti, viņa muguras smadzeņuprāt, NAV transporta līdzekļi. Īpaši, ja viņš tarkšķ pa mobilo. Man ir bijušas 1000 situācijas, kuru dēļ esošais fellītis aprīkots ar disku bremzēm, tādējādi rezervējot man vēl kāu 1-1,5m bremzēšanas ceļa: autovadītājs, acīs skatoties, pēdējā brīdī vienā mierā izbrauc šķērsām priekšā. emo Bet es nekad neesmu par to īpaši sūdzējies. Ne šeit, ne kādos citos intertneta forumos Smile Vispār, kā jau vairākkārt esmu rakstījis, to reālo situāciju tu apjēdz, kad uzsēdies uz ričuka un pabraukā pa pilsētu. Un paej kājām. TIKAI mašīnā sēžot, tā bilde ir PAVISAM citāda Wink


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
to reālo situāciju tu apjēdz, kad uzsēdies uz ričuka un pabraukā pa pilsētu. Un paej kājām. TIKAI mašīnā sēžot, tā bilde ir PAVISAM citāda Wink


+1, man nezkapēc nav grūti ejot pa ietvi sadzīvot ar velopisēdistiem, ar auto arī cenšos palaist  Rolling Eyes

katru dienu sanāk šķērsot gājēju pāreju pie olimpijas - piebraucu klāt, protams auto ievēro noteikumus un neviens nelaiž. pēdējā laikā ZB arī es ievēroju noteikumus - nokāpju no velo un turot aiz beņķa izstieptā rokā stumjos pāri - pret pliku bleķi gan dūša papēžos un lielām acīm spiež pa bremzēm......

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
Oga rakstīja:
to reālo situāciju tu apjēdz, kad uzsēdies uz ričuka un pabraukā pa pilsētu. Un paej kājām. TIKAI mašīnā sēžot, tā bilde ir PAVISAM citāda Wink


+1, man nezkapēc nav grūti ejot pa ietvi sadzīvot ar velopisēdistiem, ar auto arī cenšos palaist  Rolling Eyes

katru dienu sanāk šķērsot gājēju pāreju pie olimpijas - piebraucu klāt, protams auto ievēro noteikumus un neviens nelaiž. pēdējā laikā ZB arī es ievēroju noteikumus - nokāpju no velo un turot aiz beņķa izstieptā rokā stumjos pāri - pret pliku bleķi gan dūša papēžos un lielām acīm spiež pa bremzēm......


Jā, šī ir vēl viena tāda interesanta lieta. Vai tiešām autovadītājam kļūst vieglāk, ja viņš dabū kārtīgi pagaidīt, kamēr es nokāpju, principiāli nestaidzīgi pārstumjos pāri ielai un uzkāpju uz veļļuka, kā vienkārši mazliet piebremzēt, lai es fiksi tieku pārmīt pāri? naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
un iesākumā vēl strauji bremzēt  aiwa

bet nu kā var kādu palaist, ja MAN ir priekšroka  Shocked  Ffff..fristailo  naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:


Jā, šī ir vēl viena tāda interesanta lieta. Vai tiešām autovadītājam kļūst vieglāk, ja viņš dabū kārtīgi pagaidīt, kamēr es nokāpju, principiāli nestaidzīgi pārstumjos pāri ielai un uzkāpju uz veļļuka, kā vienkārši mazliet piebremzēt, lai es fiksi tieku pārmīt pāri? naac


Katrai medaļai divas puses Smile Man, piemēram, vairākkārt ir gadijies, kad velosipēdists pilnā ātrumā minās pa ietvi un pēkšņi, tādā pat ātrumā izdomā nogriezties uz "zebru", lai tiktu pāri ceļam. Gājēju kurš tuvojas "zebrai" var pamanīt laicīgi un prognozēt, riteņbraucēja ātrums ir tomēr pārāk liels, lai prognozētu viņa tamlīdzīgus manevrus. Un tādā situācijā glābj (viņu) tikai labas bremzes autiņam. Dēļ šādiem gadijumiem tad lai arī kāp nost un stumjās Smile
p.s.
Nav tā, ka lidoju pāri pārejām, 99% gadijumos piebremzēju, pagaidu un laižu gan gājējus, gan vellapēdistus Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ir vēl viena lieta, izdarot labo pagriezienu, tos kas brauc pretī es vēl redzu, tos kas brauc tādā virzienā, kā es, es nemaz neredzu !!!!!!
auto pagriezts, spoguļos vairs neredz, skatos uz gājējiem tālāk kā 4 m no krusta es neko neredzu !!!!!!


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
ir vēl viena lieta, izdarot labo pagriezienu, tos kas brauc pretī es vēl redzu, tos kas brauc tādā virzienā, kā es, es nemaz neredzu !!!!!!
auto pagriezts, spoguļos vairs neredz, skatos uz gājējiem tālāk kā 4 m no krusta es neko neredzu !!!!!!


Bīstams čalis vispār shura
4m dzīves telpas riteņbraucējam ir pilnīgi pietiekami. Un nav jau arī tā, ka, braucot tai pašā virzienā, vadamies TIKAI pēc saukļa "man pofig, man priekšroka!" Smile


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 137 lapa no 225 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 136, 137, 138 ... 223, 224, 225  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database