Atbildēt pie šī temata 53 lapa no 118 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 116, 117, 118  Nākošais
ĀBOLI, AI ĀBOLI...
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
nu ta kas tur? 4S bus 8mpix kamera, jaudigaks procesors un jauns softs, ja? to jauno softu vel nevajag steigties likt virsu, ja? lai piestrada


Siri nevaig aizmirst Wink

bet vispar jau esmu nedaudz vilies... biju gaidijis kaut ko vairak, ka piem. jaunu dizainu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Labi vien ir, nebūs atkal jauns jāpērk shura :hipster:


_________________
Ex 156 2.0TS Selespeed
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Hahahaaaaa. Es VIENMĒR esmu teicis, ka nav ko spazmot par kādu hipotētisku produktu, kamēr kāds no Apple to nav reāli prezentējis no skatuves. Vakardiena bija tam uzskatāms piemērs. Nekāds iPhone 5G. trax_perk_alfu
Šodien, ar dažiem klientiem pārrunājot jaunumus, nācās diezgan agresīvi viņiem jautāt: "a kurš vispār teica, ka 5G šogad tiks prezentēts? Kāds no Apple? Nē? No kurienes tad info?" Izskatās, ka ļoti daudzi ir aplauzušies ar to shura


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
PS: labā ziņa ir tā, ka Apple stoki nokritās. Rīt-parīt būs īstais brīdis pirkt Wink


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ne nu isteniba, jau ta vesu pratu padomajot tas ari bija gaidams. 4-tais tika salidzinosi nesen prezentets, hardweriski vinjs ir ljoooti labs, pat nedaudz gruti iedomaties, ko vel vaig... tagad ar 5 iosu daudz lietas tiks sakartotas... vel jo projam nav skaidrs, vai meeting requestus var nosutit vai ne?

plus truba klust atraka, bildes skaistakas... viss ir ka vaig. vienigi nebus baigi daudz 4to lietotaju, kas upgreidosies uz 4s, man ka 3s lietotajam ari pagaidam nav gaidais stimuls iespringt uz to 4s... kaut gan... ta jau redzes kad nonaks lidz plauktiem Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nez vai šitais labāk pie šausmām, vilšanās, aņukiem vai āboliem 
           



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
ne nu isteniba, jau ta vesu pratu padomajot tas ari bija gaidams. 4-tais tika salidzinosi nesen prezentets, hardweriski vinjs ir ljoooti labs, pat nedaudz gruti iedomaties, ko vel vaig... tagad ar 5 iosu daudz lietas tiks sakartotas... vel jo projam nav skaidrs, vai meeting requestus var nosutit vai ne?

plus truba klust atraka, bildes skaistakas... viss ir ka vaig. vienigi nebus baigi daudz 4to lietotaju, kas upgreidosies uz 4s, man ka 3s lietotajam ari pagaidam nav gaidais stimuls iespringt uz to 4s... kaut gan... ta jau redzes kad nonaks lidz plauktiem Smile


Nu, man gan otraads fiilings. Izstraadaajot vienu pashu telefona modeli 16 meeneshu laikaa vareeja tomeer buut bish vairaak. Bet nu kas zin, mozh kaukur dzilji pagriidee top megaphons Wink

No jaunaa man vajag tikai kameru. Ar 3Gs taas ir baisas. Wink Bet ar to laikam nepietiks, lai pirktu.

Par stokiem japaskataas, es neesmu tik optimistisks. Lai gan ar sho cenu visi modelji aizies uz urraa uz aaziju. Un atshkjiriba no tiiriem wardware razhotaajiem Apple jau pelna arii uz saturu. Ilgaakaa terminjaa tas ganjau atmaksaasies.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
varbuut esmu ar noslieci uz sazveerestiibas teorijaam juus teiksiet, bet domaaju, ka apple nebija drosh vai nevareeja sarazjot pietiekami daudz uz launchu 5 modeli, taadeelj izveleejaas esosho softu sastuukjeet vecajaa raamii.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nja...
Ziņu dienesti ziņo, jka tieši jaunā 4s prezentācijas dienā, pēc ilgstošas cīņas ar aizkuņģa dziedzera vēzi, no dzīves aizgājis pats Stīvs Džobss.
Lai miers viņa pīšļiem.


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Un cerēsim, ka Džobsa sekotājie iekš "Apple Inc." spēs vadīt un attīstīt tālāk! http://www.apple.com/

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  


tas laikam nebija parsteigums un jadoma, ka apple laudis pedejo gadu laika ir sagatavoti vadit talak to kompaniju

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
+1 elbee. Godīgi sakot, izlasot pirmās ziņas, milzu pārsteiguma sajūta neradās...
Dzīve vairs nekad nebūs tāda, kāda tā bija pēdējos ~12-13 gadus. Esam zaudējuši ģeniālu menedžeri un iedvesmas avotu daudziem no mums. Tomēr dzīve iet uz priekšu un ne Apple, ne šīs kompānijas piekritēji, negrasās mest plinti krūmos. Ejam uz priekšu! 


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
paris vardos, kas tas iCloud un ka un kapec man vinu vajadzetu izmantot? var bildes pa wifi uz kompi nosutit un veikt backupus bez vadiem? kas ir vajadzigs uz kompja lai tas viss darbotos?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
un vel viens jautajums, domaju, ieviesisu beidzot kaut kadu kartibu ar bildem, izmeginaju "Aperture", man parak kruta programma, un gruti tur kaut ko saprast, un kas vissliktak- kompja procesorinam diez gan gruti ar to tikt gala, strada leni, pus un els, nu vobsem nav lietojams emo

tad nolemu uzlikt iLife 11 ar tipa jauno iPhoto, jo man bija kaut kads sausmigi vecs un bezjedzigs. jaunais varbut ari ir jedzigaks, bet vislabakajas microsofta tradicijas tas mesls vislaik pisas, bremze un negaiditi kvito (quit unexpectedly)  Mad visu, ko var esmu atjauninajis, visus updeitus uzlicis. pat nevaru RL bildes uzledet uz flickera, jo ari ta procesa liak vins pamanas izslegties un paradit sorry, quit unexpectedly  Mad

ko tagad darit? un varbut ir kadi ieteikumi ka vispar ar tam bildem tikt gala? + ieprieksejiem bilzu folderiem, kas bija vienk direktorijas man tagad vel ir kadas tris dazads library, katra pa kadiem 5GB, kuras ir hvz kas ieksa un kuras hvz ka var atvert, un, piemeram, pedejo paris gadu laika ar iphone focetajam un caur iphoto ieladetrajam bildem es vairs visoar netieku klat, jo Iphoto uzkuras ari bridi, kad vins updeito kaut kadu old library emo

vobsem dirsa emo  :dfghj:  :ralfins_klape_ezeli:  :pārsteigums:

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ps: nu viss, vairak pat vala neveras, uzreiz jau quit unexpectedly  violent piedodiet, legendas bilzu nebus shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 53 lapa no 118 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 116, 117, 118  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database