Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3
Diesel powaa :)
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Presto rakstīja:
elbee rakstīja:
smic rakstīja:
Kamēr auto auksts mazliet čīkst viens no tiem ruļļiem, kad uzsilst vairs nečīkst.


es pienjemu, ka runa ir par gjeneratorsiksnu nevis zobeni Mr. Green chiikst siksna, ks izsliid deelj sudiiga spriegojuma, kursh Alfai reguleejas utomatiski ar spriegotajrulli. abiem GTV shis joks ir bijis. sarkanajm vienu riitu nepaspeeja uzsilt, siksna izshkjiida pa motortelpu, knapi tiku liidz Arfilai. savukaart melnjam Autoit naakampirmdien jau tresho reizi kjersies pie shii defekta noveershanas Wink


Diez ar to spriegotājrulli AR tā ir diagnoze vai atsevišķi gadījumi, ko? Kāpēc nespriego , ja Arfilā uzliksts jauns Shocked Viņš kaut kā tiek eļļots vai? Question


maniem GTV 100% shii kaite ir bijusi, bet taa kaa tie ir tikai 2 tad varbuut, ka atsevishki gadiijumi. sportsalfa.com forumaa problemas ar gjeneratora siksnu nav starp parastajaam GTV problemaam. ja jau Arfila tur kaut ko ir dariijusi, tad lai turpina kameer ir kaartiibaa.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man Ir jautajiens



eļļainās nogulsnes, kas redzamas uz gaisa trubas (att. centrā), kas nāk no turbīnas un uz turbīnu - no kā tās rodas?

liela bilde
http://faili.apollo.lv/files/smiceos/original/342751


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par baltajiem duumiem. Man nekad nav bijis turbeets agregaats, bet manam diizelim arii taa bija, kameer uzsilst - balti duumi pa izpuuteeju. Tosolu nekur nedzina. Taa arii paardevu - nevienam nekaadi jautaajumi neradaas, kad mashiinu torgo zem tirgus veertiibas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Man Ir jautajiens



eļļainās nogulsnes, kas redzamas uz gaisa trubas (att. centrā), kas nāk no turbīnas un uz turbīnu - no kā tās rodas?

liela bilde
http://faili.apollo.lv/files/smiceos/original/342751

Man tā truba kas iet no turbīnas uz intercooleru arī ir eļļaina, bet motorā eļļa nepazūd un pēc turbīnas remonta tā truba tik un taa nedaudz tāda mitra ar eļļu  Question Nesaprotu arī no kurienes, nav tik traki kā tev bildē bet drusku drusku ir

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Gandrīz standarta Alfa Romeo 159 uzvar savā klasē 12 stundu enduro sacīkstēs Austrālijā:

DIESEL CLASS VICTORY AT THE BATHURST 12 HOURS FOR THE ALFA 159




_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Megaboriss rakstīja:
smic rakstīja:
Man Ir jautajiens



eļļainās nogulsnes, kas redzamas uz gaisa trubas (att. centrā), kas nāk no turbīnas un uz turbīnu - no kā tās rodas?

liela bilde
http://faili.apollo.lv/files/smiceos/original/342751

Man tā truba kas iet no turbīnas uz intercooleru arī ir eļļaina, bet motorā eļļa nepazūd un pēc turbīnas remonta tā truba tik un taa nedaudz tāda mitra ar eļļu  Question Nesaprotu arī no kurienes, nav tik traki kā tev bildē bet drusku drusku ir


es domāju - moš k-kur tai gaisa trubā ir caurums.... bet ei nu atrodi.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
italiaspeeda lasu, ka shogad iipashi diesel powaaa cieniitaajiem 159 paredzeets luuk kaads update:

3.0 V6 JTDm Q4 (250 bhp / 450 Nm / Q-Tronic), AWD, Premium platform yo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Džizaz  - kā teiktu mr.Slave no dienvidparka Mr. Green


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
italiaspeeda lasu, ka shogad iipashi diesel powaaa cieniitaajiem 159 paredzeets luuk kaads update:

3.0 V6 JTDm Q4 (250 bhp / 450 Nm / Q-Tronic), AWD, Premium platform yo


Cik ta maksā Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MF rakstīja:
elbee rakstīja:
italiaspeeda lasu, ka shogad iipashi diesel powaaa cieniitaajiem 159 paredzeets luuk kaads update:

3.0 V6 JTDm Q4 (250 bhp / 450 Nm / Q-Tronic), AWD, Premium platform yo


Cik ta maksā Rolling Eyes


veel jau nav iznaacis, bet labaa komplektaacijaa 50k eur gan jau iekljausies  naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
italiaspeeda lasu, ka shogad iipashi diesel powaaa cieniitaajiem 159 paredzeets luuk kaads update:

3.0 V6 JTDm Q4 (250 bhp / 450 Nm / Q-Tronic), AWD, Premium platform yo


Preciizi cipari gan nebija zinaami, bet tas ka 3L diizels buus, bija zinaams gan. Nu ko. Respect. super
Jaasaak kraat naudinjas shura


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database