Atbildēt pie šī temata 173 lapa no 262 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 172, 173, 174 ... 260, 261, 262  Nākošais
NE-ALFAS = Honda, Lexus, BMW un pārējie...
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vēl viens itāļu "brīnums" Smile


http://www.topgear.com/uk/car-news/vygor-opera-italian-sportscar-gt-suv-revealed-2011-10-11   Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
sho redzeeju rvnet auto sadaljaa - piedoshanu, es neredzu te neko smuku un ja man pasaka, ka to dizaieneejushi itaalji, man paliek slikta duusha un gribeetu izliet visus cianti kraajumus auzgusaa!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
sho redzeeju rvnet auto sadaljaa - piedoshanu, es neredzu te neko smuku un ja man pasaka, ka to dizaieneejushi itaalji, man paliek slikta duusha un gribeetu izliet visus cianti kraajumus auzgusaa!


+1

vairak gan izskatas pec slima sunja murgiem... domajams, ka tas nekad neieraudzis dienasgaism un tiks aprakts vestures padebenes ka tads frankenshteins...

a par to bmw.... FTW... tie bavariesi tiesam traki palikusi... tada urodiusu uzcepusi, prieksa ir riktigs mozaika , no aizmugures tur skatoties, ljoooti gribas ieraudzit kaut ko pievilcigu... bet jo ilgak skatas, jo vairak saproti, ka neka... ari soreiz ir visu salaidusi ani. bt nesaubos ne mirkli... driz buus daudz vinju uz ielam  aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Visi. Nu jau manuprāt PILNĪGI visi jaunie bmw izskatās neaprakstāmi pretīgi. mozaika


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a man tiri labi patik Laughing vienigais minus ir cena, bmw masinas ir nenormali dargas



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
šitais jau ir ar M//pack  love  grudaks  Mr. Green nez kada buss coupe ar paku  Rolling Eyes


_________________
Ventilācija,Apkure,Kondicionēšana ,Elektro montāža, vispareja buvniecība, Serviss un Montaža
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Visi. Nu jau manuprāt PILNĪGI visi jaunie bmw izskatās neaprakstāmi pretīgi. mozaika

+100


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ļoļiki, tad izdzēsiet topiku nā Smile Man patīk - vienīgi kā jau kolēģi minēja - grūti aprast, ka haube vairs neietver akniņas, bet kopsummā man tiešām patīk!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Izskatās pēc mitsupisu . Bet 3-er nebūt nav sliktākais piemērs. Kā jums šis ? Joprojām liekas ok? Un šis ? mozaika


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Izskatās pēc mitsupisu . Bet 3-er nebūt nav sliktākais piemērs. Kā jums šis ? Joprojām liekas ok? Un šis ? mozaika

lancers, 1er, 3er uc ir ok vēl. Bet nu šitas 5er GrandTurozmo ir urodiusu rodiuss. Jau pirms gada redzēju uz ielas. Čuķ apvēmos. Moš iepriekšējo modeli, nezinu nesekoju līdzi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
teiktu, ka bembjiem tās nāsis vajag vēl lielākas... un uzreiz tā lai kopā saiet uz pakaļas... a to tik pa mazam solim palielina aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
isteniba jau forsa tachka tas bavarietis... tikai vot zel ka tie dizaineri vinju ta izkropljo!  Crying or Very sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/porsche/911/hjimh.html

cik maksā dzinēja kap remonts šitādam ?


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Izskatās stipri nojāts.
Kgan pa lēto laikam viņi nekad nav.
Šādu gan varētu: http://www.blocket.se/stockholm/Porsche_911_Carrera_34912181.htm?ca=2&w=3


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/porsche/911/hjimh.html

cik maksā dzinēja kap remonts šitādam ?


Reālāk nav sameklēt kādu šķiltu donoru no UK ?


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 173 lapa no 262 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 172, 173, 174 ... 260, 261, 262  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database