Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
AR 166 2.0 TS - karteris!!!!- steidzami!!!
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Norkis rakstīja:
Alsi rakstīja:
nu kungi - kursh saskices flanci?

njemat karteri, liekat to uz "millimetrovkas" papira gabalu, apvelkaat, skanejat utt..

Es ta padomaju, tas tachu nekas, ja tas flancis buutu no diviem puslokiem?  Tas minimizes izdevumus.


Jāķeras pie AutoCad, vienreiz čomam uzrasēju pāreju no Vēberiem uz ieplūdes kolektoru, gatavoja spotra golfu.
Pēc vairākiem piegājieniem uzrasēju.
kam to tu dariji zinu Wink  un cik saprotu tad karteris aktuals mums abiem  Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vai-vai... CAD aplikacijas parak sarezhgjina to visu...

Papirs - skaneris - JPG - JPG/DXF converter - druscinj mashinsoftaa apvelkam to DXF un parbaudot pec papira merogu var jau griezt ta pat.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
cik tas karteris jauns maksa? raset, taisit flanci, blivi, metinat no kannas, beigas dabu kaut kadu sudu... tas tiesam ir ta verts?!? un lietotu arzemes tocna var nopirkt. tas, ka nav izlikt ebay, nenozime, ka nav dabujami vispar Wink vot 75 TS benzinbaka, ta gan ir manta, kas nav dabujama vispar emo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
cik tas karteris jauns maksa? raset, taisit flanci, blivi, metinat no kannas, beigas dabu kaut kadu sudu... tas tiesam ir ta verts?!? un lietotu arzemes tocna var nopirkt. tas, ka nav izlikt ebay, nenozime, ka nav dabujami vispar Wink vot 75 TS benzinbaka, ta gan ir manta, kas nav dabujama vispar emo
jauns maksa kosmosu  Rolling Eyes  maksat par lietotu nemetinatu  +/- 150 ls roka necelas  Rolling Eyes  man vinu uztaisit no rokas izmaksas max 35 ls materialos (pie noteikuma ka metals tiek pirkts jauns veikala ) un tas bus metala karteris ko bus grutak sasist  Wink  es esmu loti nobriedis tadu vismaz sev uztaisit  Wink

p.s tev vaitad 75tajai no rokas taisita baka ir slikta hmm


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
elbee rakstīja:
cik tas karteris jauns maksa? raset, taisit flanci, blivi, metinat no kannas, beigas dabu kaut kadu sudu... tas tiesam ir ta verts?!? un lietotu arzemes tocna var nopirkt. tas, ka nav izlikt ebay, nenozime, ka nav dabujami vispar Wink vot 75 TS benzinbaka, ta gan ir manta, kas nav dabujama vispar emo
jauns maksa kosmosu  Rolling Eyes  maksat par lietotu nemetinatu  +/- 150 ls roka necelas  Rolling Eyes  man vinu uztaisit no rokas izmaksas max 35 ls materialos (pie noteikuma ka metals tiek pirkts jauns veikala ) un tas bus metala karteris ko bus grutak sasist  Wink  es esmu loti nobriedis tadu vismaz sev uztaisit  Wink

p.s tev vaitad 75tajai no rokas taisita baka ir slikta hmm
ahahahahahaaa slikta jau nav,tik vot ka skati nevar iziet Crying or Very sad


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
koijotins rakstīja:
elbee rakstīja:
cik tas karteris jauns maksa? raset, taisit flanci, blivi, metinat no kannas, beigas dabu kaut kadu sudu... tas tiesam ir ta verts?!? un lietotu arzemes tocna var nopirkt. tas, ka nav izlikt ebay, nenozime, ka nav dabujami vispar Wink vot 75 TS benzinbaka, ta gan ir manta, kas nav dabujama vispar emo
jauns maksa kosmosu  Rolling Eyes  maksat par lietotu nemetinatu  +/- 150 ls roka necelas  Rolling Eyes  man vinu uztaisit no rokas izmaksas max 35 ls materialos (pie noteikuma ka metals tiek pirkts jauns veikala ) un tas bus metala karteris ko bus grutak sasist  Wink  es esmu loti nobriedis tadu vismaz sev uztaisit  Wink

p.s tev vaitad 75tajai no rokas taisita baka ir slikta hmm
ahahahahahaaa slikta jau nav,tik vot ka skati nevar iziet Crying or Very sad
nu ja tas tocna  Rolling Eyes  tacu ar pastaisitu karteri skate gan nebus problemas  Wink  Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
cik tas karteris jauns maksa? raset, taisit flanci, blivi, metinat no kannas, beigas dabu kaut kadu sudu... tas tiesam ir ta verts?!? un lietotu arzemes tocna var nopirkt. tas, ka nav izlikt ebay, nenozime, ka nav dabujami vispar Wink vot 75 TS benzinbaka, ta gan ir manta, kas nav dabujama vispar emo

Benzīniekiem no pakaļas met karterus, jaunus, lietotus līdz 100EUR, 1.9 JTD arī bez problēmām.

2.4 JTD ar uguni nesameklēsi. Atrdu itālijā bet jāmēģina iemācīties itāliešu valoda, jo atradu itkā viņu ss.lv un ir 2.4 JTD 140ZS karteris pa 120EUR nesists lietots. Ar angļu valodu viņi ir uz Jūs.

Es Ebay.de, it, co.uk jau uzliku remindri lai ziņo ja parādās prece ar nosaukumu Alfa copa olio, Alfa sump, Alfa olwanne un joprojām figvam.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Alsi rakstīja:
vai-vai... CAD aplikacijas parak sarezhgjina to visu...

Papirs - skaneris - JPG - JPG/DXF converter - druscinj mashinsoftaa apvelkam to DXF un parbaudot pec papira merogu var jau griezt ta pat.


Nu principā tā jau arī tika darīts, no JPG uz DWG. Ar kādu trešo piegājienu tika piedzīts ar precizitāti 1mm. Vienīgu no skanera pārnesot uz CAD rodas nobīde detaļas malās, uz karteri tas jau būs 3-5 mm, kolektoriem ko taisīju nobīde 2mm.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
A cik tāds karteris maksā jauns, pie dīlera ? shifty


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
A cik tāds karteris maksā jauns, pie dīlera ? shifty

Tas ir jautājums par mūsu dīleriem. Info no viņiem dabūt ir NEREĀLI, ja nu vienīgi aizbraukt stāvēt pie letes kamēr pasaka cenu.

Komunikācija ar epastiem O

Sagrabinot info pa netu jauns karteris sākot no EUR 350.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pamegini lietuviešu bralukam uzvanit .ja gadijuma neesi zvanijis .aiwa
http://auto.plius.lt/automobiliu-dalys?make_id_list=7175&cats_list=&make_date_from=&make_date_to=&sell_price_ltl_from=&sell_price_ltl_to=&fuel_id=&gearbox_id=&body_type_id=&number_of_doors_id=&engine_capacity_from=&engine_capacity_to=&power_from=&power_to=&fk_place_countries_id=&older_not=&order_by=1&order_direction=DESC&make_id[7175]=8470&qt=


_________________
Ventilācija,Apkure,Kondicionēšana ,Elektro montāža, vispareja buvniecība, Serviss un Montaža
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
A cik tāds karteris maksā jauns, pie dīlera ? shifty


Jauna kartera cena Ls 466,- (aptuveni - skatījos bez VIN - ir varianti).
Protams, no šīs cenas ir iespējama atlaide, bet nu cena ir maigi sakot paliela.

Mūs var sazvanīt - 67146255, 67146257, 67146258
Vai Edgaram uz mob. 29424073
Vai man uz mob. 26360900

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kawaracer rakstīja:
NIKSONS rakstīja:
A cik tāds karteris maksā jauns, pie dīlera ? shifty


Jauna kartera cena Ls 466,- (aptuveni - skatījos bez VIN - ir varianti).
Protams, no šīs cenas ir iespējama atlaide, bet nu cena ir maigi sakot paliela.

Mūs var sazvanīt - 67146255, 67146257, 67146258
Vai Edgaram uz mob. 29424073
Vai man uz mob. 26360900



Parasti itaļješkām jaunas rez daļas ir par diezgan adekvātiem cipariem. 2 kg alumīnija lējuma/štancēta, mazliet zem cnc pafrēzēta/paurbināta neko daudz jau nevajadzētu maksāt... Pat ar palielām pielaidēm...
Šis cipars nu gan ir uztaisīts tāds "lai nepirktu" <tm>


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
D-pili pirku kārbu 156 kārbu,tur puisim bij 2,4 JTD motors pat rūcošs iekš alfas, viņš viņu tirgoja pa 200,-Ls!!! Intereses pēc sestdien Utenā apvaicājos par karteri 200,- liti!!! Nesaprotu kur mūsu bāleliņi rauj tos ciparus!!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
varianti ir starp 136 zs un 140  Wink  136 zs karteri 140niekam var uzlikt bez parbuves bet otradi gan vajag nedaudz piestradat  Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database