Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
156 alfa. zobsiksna un hadene
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs 156 alfa. zobsiksna un hadene 
Sveiki!
Izdomāju, ka beidzot ir pienācis laiks nomainīt zobsiksnu. Tatad, tā ir 99. gada 156 alfa 1.9 jtd. gribētu zināt, cik izmaksā zobsiksnas maiņa un cik pati zobsiksna maksā? ar visiem rullīšiem un pārējiem pribambasiem. kur var lēti nomainīt, jo pats to izdarīt nevarēšu.

Tad vēl man nesen sāka priekšpusē kkas grabēt. īsti nezinu, kas, bet nu jūt braucot pa zemes ceļu vai galīgi suudiigu asfaltu. kas ir pirmais kas juuk hadenei? bukses? plaukti? amortizātori diez vai...

un man nosprāga degvielas dačiks, kā viņu dabūt ārā? viss panelis jaajauc vai kaa?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: 156 alfa. zobsiksna un hadene 
Janoss rakstīja:
Sveiki!
Izdomāju, ka beidzot ir pienācis laiks nomainīt zobsiksnu. Tatad, tā ir 99. gada 156 alfa 1.9 jtd. gribētu zināt, cik izmaksā zobsiksnas maiņa un cik pati zobsiksna maksā? ar visiem rullīšiem un pārējiem pribambasiem. kur var lēti nomainīt, jo pats to izdarīt nevarēšu.

Tad vēl man nesen sāka priekšpusē kkas grabēt. īsti nezinu, kas, bet nu jūt braucot pa zemes ceļu vai galīgi suudiigu asfaltu. kas ir pirmais kas juuk hadenei? bukses? plaukti? amortizātori diez vai...

un man nosprāga degvielas dačiks, kā viņu dabūt ārā? viss panelis jaajauc vai kaa?


Siksnu var mainiit tur, kur pasham tuvaak, labaak patiik, pievilciigaaka cena un atmosfera.
Pardaugavaa - Modena Motors
Purvciems - Autobrava
Ganibu dambis - Autofficina
Kurp braukt domaa pats. Katraa servisaa ir savi plusi un savi miinusi.
Pie mainjas rekomendejas ari udens sukni nomainiit.

Pirmie parasti grabeet saak augsheejie plaukti (tb bukses). Bet to labaak lai Tev pie siksnas mainjas paskataas un parausta, ja jau buusi servii iebraucis.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: 156 alfa. zobsiksna un hadene 
1. lēti to izdarīs vasja no garāžas, bet vai to izdarīs un vai pareizi - varēsi tikai minēt, varbūt šo uzticēt kādam nebūt servisam ar pieredzi un reputāciju?

2. plaukti/atsaites/stabilizatora bukses.

3. degvielas dačiks panelī? varbūt tomēr bākā?  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu es biju domājs, kurā servisā lētāk? ja gribeetu baigi leeti, tad mainiitu pats kkaa Very Happy bet doma ir taada, ka gribu lai sataisa labi par max leetaaku cenu, ja buutu daudz naudinas nopirktu jaunaaku alfiņu. nu pats dažiks jau atrodas panelii, es domaaju, ka varbuut pats signaals nenaak uz dačiku, tas ka pludiņš bākā tas skaidrs, bet nu tur negribu liist ieksaa, gribu paarliecinaaties vai pats dačiks straadaa.

a kur juus peerkat detaļas? nu redzeeju ka zobsiksnas komplekts ir kkur +/- 100Ls, cik liela atšķiriiba razotaajam. cik aptuveni maksaa plaukti, lodbalsti, atsaites....? alfa nav baigi izplatiita, bet zinu ja ieeiesu grossaa tad man triis aadas novilks....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nesen mainīju..viss komplekts(ieskaitot h2o sūkni) un darbu bija laikam ap 75 ls.(ar garantiju)
priekšā hadenei no sākuma paskaties soldaķikus...


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Uzzvani uz Finns iepriekš minētajiem servisiem un uzprasi cik maksās nomainīt zobsiksnu tavam motoram un kas tieši tajā summā ietilpst (lai nav tā ka kādā servisā summa mazāka, bet nenomaina visu ko vajag).
Tad jau tālāk pats izvēlies pie kā braukt.
Un neiesaku no sākuma iepirkt detaļas un tikai tad braukt uz servisu kautko mainīt - ja būsi ko nepareizu nopircis sanāks maksāt divreiz, kā arī serviss var atteikt atbildību par defektiem, ja izmantotas pircēja atvestas detaļas.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Uzzvani uz Finns iepriekš minētajiem servisiem un uzprasi cik maksās nomainīt zobsiksnu tavam motoram un kas tieši tajā summā ietilpst (lai nav tā ka kādā servisā summa mazāka, bet nenomaina visu ko vajag).
Tad jau tālāk pats izvēlies pie kā braukt.
Un neiesaku no sākuma iepirkt detaļas un tikai tad braukt uz servisu kautko mainīt - ja būsi ko nepareizu nopircis sanāks maksāt divreiz, kā arī serviss var atteikt atbildību par defektiem, ja izmantotas pircēja atvestas detaļas.

1000% ka serviss atteiksies no jelkādas atbildības par detaļām kas nav ņemtas no viņiem Wink
tu uzņemtos?
es,nē.


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
j.k. rakstīja:
Uzzvani uz Finns iepriekš minētajiem servisiem un uzprasi cik maksās nomainīt zobsiksnu tavam motoram un kas tieši tajā summā ietilpst (lai nav tā ka kādā servisā summa mazāka, bet nenomaina visu ko vajag).
Tad jau tālāk pats izvēlies pie kā braukt.
Un neiesaku no sākuma iepirkt detaļas un tikai tad braukt uz servisu kautko mainīt - ja būsi ko nepareizu nopircis sanāks maksāt divreiz, kā arī serviss var atteikt atbildību par defektiem, ja izmantotas pircēja atvestas detaļas.

1000% ka serviss atteiksies no jelkādas atbildības par detaļām kas nav ņemtas no viņiem Wink
tu uzņemtos?
es,nē.

Skaidrs ka nē. Bet man ir aizdomas, ka tas ir punkts par ko tie kas grib ietaupīt piemirst un galu galā sanāk dārgāk.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vismulkigak ir tad, kad masina izjaukta, detala neder, darbs apstajas, laiks iet... visi dusmigi emo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
varbūt kāds var pateikt telefona nummuru servisam, kurā paši dodar labot mašīnas, kur zin ka pa normālām cenām un kvalitatīvi sataisīs...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Janoss rakstīja:
varbūt kāds var pateikt telefona nummuru servisam, kurā paši dodar labot mašīnas, kur zin ka pa normālām cenām un kvalitatīvi sataisīs...


skaties lapas apakšā lielu banneri  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Katram pasham jaatrod savs serviss, jo katram savas prasiibas Wink

Taisiju dazhaadaas vietaas kameer bij veel alfa lietoshanaa. Rezultati dazhaadi dazhaados servisos un ari vienos un tais pashos.
Pedejiem remontiem izmantoju sho:

SIA „Modena Motors”
Kārļa Ulmaņa gatve 114/3, LV-1029, Rīga
Fakss: +371 675 002 07
E-pasts: info@modenamotors.lv

Cenas zinjaa ganjau ne tas pievilciigaakais (bet ari nekaads kosmoss nebija). Tai briidii man bij svariigaak, lai viss notiek pec pulkstenja kaa runaats un shamie to 100% nodroshinaaja. Tas gan viss bij gadu atpakalj.

Domajams, ka gada laikaa viskautkas i mainijies, taa kaa skaties pats un tad staasti mums Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
paldies par informāciju, bet ja kādam vēl ir informācija var droši postot.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
starp citu - šeit esi ieskatījies? tur ir daudz info, palasi, iespējams ka palīdzēs  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Zobsiksnu,Tev nomainīs jebkurā citā sevisā,kur ar to nodarbojas,uzliks siknu tādā stāvoklī  kā pašlaik atrodas,bet garantēt kad fāzes izliktas precīzi nevarēs,jo šim nebūs kontrolštrumenti,ja pašreizējā dzinēja darbībaapmierina tad uz priekšu un ieekanomēsi kapeiku,bet ir viens bet to tikai var darīt tādā servī kura meistarus daudz maz zini,kurp esi remontējis iepriekšējās mašīnas.Nekādā gaīdjumā nebrauc ,servisā kurā nekad nāsi bijis pie Vaņas,tad Tev būs visi gali ūdenī.Ja Tev tā ir pirmā mašīna,nav "sava"servisa vai mestara,tad iesaku griesties kādā no specializētajiem sevisiem.Jā būs dārgāk,bet ar garantiju un sirds mierīga. Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database