Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 24 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5 ... 22, 23, 24  Nākošais
viss par Breru
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
To pēdējo dzelteno vācieši jau arī sačakerēs - leks visbargākajā ziemā, eļļa netecēs u.t.t.


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Maserati Coupe ir gana komfortabls ikdienas auto ar ferrari V8 dzineeju 4200 versijaa. par sho autinju nav arii kvalitaates un uzticamiibas suudziibu, pielec vinji no riitiem un elja arii netek. ja 2gadiigu un paardesmit k km noskreejushu var dabuut par shtruntiigi komplekteetas Breras cenu, tad, piedodiet, bet izveeleeshos Maserati. laikam esmu bishku debils, a ko dariit Mr. Green

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu zini, es iespeejams arii izdariitu taadu pashu izveeli, bet... tas NAV "sportscar". Tas ir GT Coupe Smile Turklaat neizskataas, ka tos 4200GT kaads baigi mestu pakalj par <50k EUR...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man domaat ka GT iraid biku okaak kaa "sporta"...
vecums laikam...


_________________
...Virus Alfa...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
To pēdējo dzelteno vācieši jau arī sačakerēs - leks visbargākajā ziemā, eļļa netecēs u.t.t.


Ja nemaldos tad tagad ieks Lambo pukstes OOOO sirdis..., kaut gan sakot jau ka jaunie modelji esot tiri neko.
Drivers fun esot milzigs un viss parejais ari ljes or more ir kartiba. un ka JC teica, ka nav vairs vajadziga Van Dammes kjermenja uzbuve un roku stiprums lai brauktu ar shadu auto..., ir tur i stures pastiprinatajs, i kondishka... i viss parejais...Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...par ko arii runa. Ir izchakareets. Ir korekta vadaamiiba, ABS, ASR utml. fignjas. Ir normaals dizneejs, salikshanas kvalitaate uttuc. TAS VAIRS NAV LAMBO! Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Labdien, apsveicu ar solido Vietni !

Lasu, te cilveki apliek Breru ar visadiem nelagiem vardiem.
Esmu nobraucis jau 5000 ar 3.2. Garu parskatu vel par agru rakstit, jo  diezgan ilgi aizņemtibas delj, braucu ar gļuku, kas sakumā bija neliels, bet nu samilzēja. Laikam stures pastiprinataja sūknis. Pēc nesenās apkopes, sūknis darbojas atkal gandriz teicami, bet dzirdams ir. Gaidu zvanu no servisa, kad atnaks no rupnicas jauns.
Nedaudz opozicijas;
1) auto var sasesties divi garaka auguma un divi mazie cilveki (pieaugušie lidz 170cm, un bērni bezšaubām), bez lieliem šķēršļiem. Uz aci aiz vadītāja izskatās nereāli kādam sēdēt, bet atgādināšu cilvēkā kājas anatomijas īpatnību - ikra muskulis sākas virs tās šaurās vietas starp vadītāja sēdekli un aizmugurējo - tatad nav iespiests.  
Visērtāk, protams, ir braukt vienam, vai diviem, jo ar šādu motorīti braucot tikai ūūjas no blakus un aizmugurējiem vien dzirdēsi.
Bet vai klasiski dzīves baudītāji braukā saspiedušies vienā auto - pārim ideāls "svetdienas auto", vai eiropas vidusmēra platākais gals  (pat !) gribēs apkārt kratīties ar kaudzi mantām un visu slēpošanas inventāru - cik zinu - tas tomēr tiek īrēts ( Rietumos sniegas sporta inventāra īre nenozīmē sasvīduši un izļurkāti, lētākā gala zābaki, piemēram).
Lai gan brīvi divus slēpju pārus + pribambasi var ievietot. Iespējams arī + kādu "dēli", neesmu mēģinājis.
2) Ja kādam šī auto jauda ir par maz ( 3.2, 260zs ), tad neviena nepietiks. Lai jau arī ir par 5 kapeikām žiglāks par GTV. Nekļūsim smieklīgi. No malas, gājēja puses, abi izskatās lēnāki, kā skaņa, kas sprāgst ārā.
3) Līkumi ar šo ir jāpiešaujas. Jau sāk sanākt tīri labas lietas. Bet kopumā sajūta ašos līkumos - riteņu vietā lodes (bumba) - ir neatvairāma, ja tā vispār drīkst runāt par "dzelžiem"
4) Šoseja, pagaidām ir 70/30, baudas ziņā pret pilsētu. Fleksiblā kārba, stabilitāte (tomēr nav bezgalīga, bet ļoti cienijama). 147  uz 100kmh slaids līkums = Brera uz 125 - cik sazvārojas šofera ķermenis.
5) Latvijā ar Breru faktiski nav ko darīt. Rīgas Viļņi - Krustojumos. Bedres iekšpagalmos. Nepārtraukte ceļa remonti visur. Bet mazi prieki jau arī par ļaunu nevienam nav nākuši.

Mīnusi;
1) Jūtams lempīgums pilsētā ( galvenais mīnuss)
2) drošibas siksnu mehānika, ej nu sazini kas, bet dažreiz misējas
3) sikums - aizmugurējais loga špriceklis pēc izšpricēšanas mīl vēl mazliet patecēt - nesmuki
4) sīkums - nav neviens, kas mācētu kompī aktivizēt Subwoofer-i
5) sikums - cd spēlētāja sistēmā NAV Fast Forward funkcija - suprkolosāli
6) Durvis ir smagnējākas kā tam vajadzētu būt, tas netraucē ja nedodies masu pasākumā - stāvvietā
7) nu jau 5000km čīkst bremzes, klusi bet spalgi, arī "nometot" no 140 uz 110
8) mazliet čīkst arī kas cits, brauot pāri bedrei vai citam nelīdzenumam
9) glāžu vieta - tutū - nav ( to varētu atļautes tikai sporta auto)
10) nav stabilāks par Subaru, pārbaudīts, smagi riskējot
11) katra pensionēta Eclipse iesēžas aizmugurē un rāda ko māk, nerunājot par 90 gada sazinkādu mersi, kuram arī vajag pierādīt... - uzmanība liela

Plusi;
1) ben-bāka 70litri
2) ārpus pilsētas - tīra bauda, ja soda punkti, maciņš vai radaru detektors atļauj
3) 14.9 litri uz 100 vidēji
4) beidzot alfām nav slimiņas šķotkas. Notīra perfekti - arī uz 170kmh.
5) bagāžas telpa lielāka kā kupejai pienāktos
6) Taurei ir divu nošu signāls - var uztaurēt arī melodiski !
7) noteikti ir vēl ...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu nav jau ta, ka Brera tiek totali nolikta. Ta vienkarsi ir savadaka, neka, piemeram, es sagaidiju. Daudzi alfisti uz Breru lika diezgan lielas ceribas, bet Crying or Very sad  sanaca tada cetrdesmitgadnieku svetdienas mashina. Kad man bus cetrdesmit, es varbut nopirkshu Breru. Bet lidz tam brauksu ar evo X  Twisted Evil vai citu suudu

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nakamais viedoklis:

http://www.topgear.com/drives/A0/00/roadtests/02/01.html

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sogjis rakstīja:
nakamais viedoklis:

http://www.topgear.com/drives/A0/00/roadtests/02/01.html



"Brera. People will see it, hear it, love it, and buy it regardless."

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sogjis rakstīja:
Nu nav jau ta, ka Brera tiek totali nolikta. Ta vienkarsi ir savadaka, neka, piemeram, es sagaidiju. Daudzi alfisti uz Breru lika diezgan lielas ceribas, bet Crying or Very sad  sanaca tada cetrdesmitgadnieku svetdienas mashina. Kad man bus cetrdesmit, es varbut nopirkshu Breru. Bet lidz tam brauksu ar evo X  Twisted Evil vai citu suudu


Te nu jaaprasa kaarteejoreiz "TU TUR BIJI?" (tm) Nu tipa Tu esi braucis ar Breru? Es gan nedomaaju, ka kaads reaali domaajoshs cilveeks jebkad buutu Breru iedomaajies kaa Evo konkurentu...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
PS: man arii veel nav 40 shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Sogjis rakstīja:
Nu nav jau ta, ka Brera tiek totali nolikta. Ta vienkarsi ir savadaka, neka, piemeram, es sagaidiju. Daudzi alfisti uz Breru lika diezgan lielas ceribas, bet Crying or Very sad  sanaca tada cetrdesmitgadnieku svetdienas mashina. Kad man bus cetrdesmit, es varbut nopirkshu Breru. Bet lidz tam brauksu ar evo X  Twisted Evil vai citu suudu


Te nu jaaprasa kaarteejoreiz "TU TUR BIJI?" (tm) Nu tipa Tu esi braucis ar Breru? Es gan nedomaaju, ka kaads reaali domaajoshs cilveeks jebkad buutu Breru iedomaajies kaa Evo konkurentu...


Braucis. Mazliet. Oga, cilveces attistiba notiek pateicoties spejai nodot informaciju. Paradoties iespejai pierakstit un pierakstito nodot talak arvien lielakam skaitam cilveku, cilvece saka attistities geometriska progresija. Tapec nevajag parak zemu novertet rakstito vardu.
Brerai tiek pieversts loti daudz uzmanibas, tapec ari dazadi testi, apskati, salidzinajumi etc. ir plasi pieejami. Pamatojoties uz tiem ari veidoju savu viedokli.
Par evo. Protams, evo nav isti salidzinams ar alfu. Evo var salidzinat tikai ar STI. Bet Tev japiekrit, ka gan evo, gan brera nav ikdienas auto (tas ir pirmais auto). Un ja man viens ikdienas autins jau ir (performances zina), tad kapec man (kam nav 40) pirkt vel vienu?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Sogjis rakstīja:
nakamais viedoklis:

http://www.topgear.com/drives/A0/00/roadtests/02/01.html



"Brera. People will see it, hear it, love it, and buy it regardless."


tas vien pasaka to, ka nekas jau nav mainijies, un shos autinjus pirks tikai slimie... Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es nenoliedzu rakstiitaa vaarda speeku Smile Es atvainojos par paarpratumu. Skaidrs, ka vienkaarshi Tava probleema ir taa, ka Tu biji gaidiijis pilniigi ko citu Breras virsbuuvee Smile Ok, so be it.
Turklaat cilveece neattistaas geometriskaa progresijaa pa lielam. Pa spiraali gan. To viedie viiri ir pieraadiijushi kaadus paaris tuukstoshus gadu atpakalj.
Par testiem. Liekas, ka ir arii dazhi (bet ne daudz) interneta vietnju "zhurnaalisti", kas arii bija gaidiijushi spooorckaaru. Tiem tad nu arii taa attieksmiite ir mazliet niigraaka. BET... es pagaidaam neesmu lasiijis nevienu testu, kur shis briinums buutu galarezultaataa noveerteets slikti.
Par ikdienas auto runaajot - Brera imo ir ideaals ikdienas auto ljaudiim, kam nekad nav, vai arii ljoooti reti ir, jaavadaa gara auguma cilveeki aizmuguree. Visaadi citaadi viss ir labi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 24 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5 ... 22, 23, 24  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database