Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Lancia Latvijā
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
[img]Lancia Delta[img]

Sodien uz Matisa ielas staveja, ar LV numurzimem  Shocked


Atbraukusi no LT, bijusi sista, bet visumā izskatās labi.
Pat attēlā redzam, ka aizmugurē zem stikla nav moldinga, jo viņš maksā dārgi!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Lancia Voyager Latvijā 
Ir atbraukusi Lancia Voyager:



Pulkstenis


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
par to eurovanu, uz ka bija buvetas ieprieksejas Pedras, sitais jau nu tocna ir labaks super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
baigi sito atgadina  Rolling Eyes  http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/opel/sintra/aggoi.html


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
šitā ar ir mega tačķa.būtu $$$pieļauju ļoti lielu varbūtību,ka šito auto ņemtu ikdienas lietošanai
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/lancia/thesis/mehdn.html


A kas tur viņa ar tā elektromechaniskajām bremzēm un pārējo kosmisko figņu? Es pirms XX gadiem biju nolūkojis šādu JTD vācijā, par visai saprātīgu cenu, bet mani te biedri sabaidīja.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pašķirstiju Lancia.it lapu. Protams thesis ir izmests mēslainē. Vairs nav tāda auto.

Savukārt jaunajai Themai (tai, kas 300C) nepiedāvā dīzeļus. Kas šā brīža degvielas cenu šokā esošajā Eiropā ir nepiedodami. Toties piedāvā LPG. Kas nav slikti.



Pēdējoreiz rediģējis smic Wed Mar 28, 2012 8:03 pm; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
vilsons rakstīja:
šitā ar ir mega tačķa.būtu $$$pieļauju ļoti lielu varbūtību,ka šito auto ņemtu ikdienas lietošanai
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/lancia/thesis/mehdn.html


A kas tur viņa ar tā elektromechaniskajām bremzēm un pārējo kosmisko figņu? Es pirms XX gadiem biju nolūkojis šādu JTD vācijā, par visai saprātīgu cenu, bet mani te biedri sabaidīja.


elektriskais rucniks, neka tada jau tur nav Wink bet visa piekare tai masinai ir unikala, par virsbuves un salona dalam laikam Tev tapat viss skaidrs, bet par to lai maksa kasko apdrosinatajs. laba zina ir tada, ka Lietuva vinas ir ja ne gluzi popularas, tad vinam tur ir diez gan nopietns cienitaju pulcins, attiecigi ari pasu Thesis skaits lielaks ka Latvija, lietotas dalas un pieredze remontos "pa leto". vobsem es tadu labu Thesis pa labu cenu nemtu ciet ipasi nemizot Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Jaunajai themai btw nepiedāvā dīzeļus. Kas šā brīža degvielas cenu šokā esošajā Eiropā ir nepiedodami. Toties piedāvā LPG. Kas nav slikti.


kur to izravi? jo chrysler 300c piedava kareiz ar 3l italu dizeli Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja? es neredzēju. Paskatīšos vēlreiz

Ir gan 3.0 UN DIESEL.    Embarassed  Embarassed  Embarassed

Bet nu izskata ziņā un arī tehniski man Thesis šķita daudz advancētāks par to uzsildīto aizpērnās e-klases mironi.

Grāmatiņu gan lasījis neesmu.

Nesaprotu arī, kādēļ viņam tā arī nebija dabonams blcolore krāsojums




_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Un vēl nesaprotu, kā tam auto var uzlikt šitādus diskus vee


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pag, cik atceros smic gribēja 4x4 mazauto ar LPG, tagad siekalojās ap FWD kuģi un dīzeli  ahahahahahaaa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a es gar dažādiem auto siekalojos. Man vispār kādreiz būs kolekcija ar dažādiem dīvainiem šrotiem.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Ja? es neredzēju. Paskatīšos vēlreiz

Ir gan 3.0 UN DIESEL.    Embarassed  Embarassed  Embarassed

Bet nu izskata ziņā un arī tehniski man Thesis šķita daudz advancētāks par to uzsildīto aizpērnās e-klases mironi.

Grāmatiņu gan lasījis neesmu.

Nesaprotu arī, kādēļ viņam tā arī nebija dabonams blcolore krāsojums



Man liekas, ka jūs, čaļi, braucat auzās. 166 un Thesis nevienā punktā nevar salīdzināt ne ar veco 300c, ne ar jauno. Tas ir tā, kā meklēt priekšrocības un trūkums salīdzinot sviesta paciņu ar Coca-Cola pudeli. Un vispār, es neticu, ka kāds varētu no sākuma mēnesi pabraukt ar 300c un tad pārsēsties uz 166 vai Thesis un nejust diskomrotu. Neticu! Ta 300c braukšana ir baigi lipīga. 300c ir laineris, ar kuru nav precīzi jāzīmē trajektorijas. Tā vietā tam ir jādod virziens, tāli skatoties uz priekšu. Nekas, kas pēdējās sekundēs mainās, nekas, ko pēkšņi tu ieraugi uz ceļu, nespēj tevi satraukt. Tev ir POFIG, jo tas viss kaut kur tur apakšā pazūd. Pat tagad, kad manam Chargeram ir 20collu rati, mani nesatrauc tramvaju sliedes un es vēl arvien nebremzēju pirms bedrēm. Varbūt rati vēlāk kļūs kantaini, bet nu pagaidām tas tā neizskatās. Katrā ziņā, ja nu kas, tad arkas atļauj pāriet no 245/45R20 uz 245/55R20 vai 255/45R20.

Ja nu ir tā, ka baigi patīk stūrēt un ikdienas ceļos piepūlēt smadzenes, tad vajag, kā man - ir gan laineris, ga 156tā. Vienīgi tad ir jāsamierinās, ka liekas, ka 156 visu laiku birst. Vilsons var apliecināt, ka es vienā gabalā sūdzos par savas 156 piekari, bet Ficinā neko tur tā arī neatrod, ko nomainīt.

Lai kā tur būtu, ir pareizi, ka Thema aizvietoja Thesis. Thema ir daudz piemērotāka noslēdzošā plaukta Lanica modelim, kā Thesis - daudz smagnējāka, jaudīgāka un pakaļas piedziņa. Viss, kā vajag, bosam ar smagu pakaļu un lielu vēderu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cosa Nostra rakstīja:
Viss, kā vajag, bosam ar smagu pakaļu un lielu vēderu.


tas jau tāds amurikāņu boss. te eiropa!  Laughing

bet par 300C- atceros, kad tie te parādījās, kāreiz brālēns no ilgstošākas padzīvošanas USA atgriezās un bija neizpratnē kāpēc mums visādi turīgi cilvēki ar brauc ar to "nigeru/melnstrādnieku auto".  Laughing


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Yo! Reku:
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/lancia/delta/hihfc.html
Par velti! 10k EUR ar divām lūkām, dīzeli, etc. naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database