Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Ir doma nopirkt Spider vai GTV
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
muuris rakstīja:
Nu gan jūs te dod.
Sieviete 90% gadījumu NAV sliktāka pie stūres par vīrieti, ikdienišķos apstākļos.
Pa lielam viņam lielākoties ir zemāks not mīzing slieksnis Wink

Vismaz man tuvāko sieviešu vadītājām ja vienreiz izstāsta,
- ka pie apmalēm NAV jāparkojas ar riepas piesitienu
- ka kulaka lieluma akmens jāpalaiž tuvāk ratam nevis pret karteri (ja nevar apbraukt)
- ka abus vienas ass ratus NEDRĪKST vienlaicīgi laist bedrēs
viņas to ļoti labi ir apguvušas, jo pašām nav vēlēšanās palikt uz ceļa, jeb formēt apdrošināšanu gadījumus. Wink

Un, ja cilvēks brauc ar mašīnu, kas viņam patīk, un nav galvā sists zīmulis, kas nesaprot mantu vērtību, tad nesaskatu nekādu problēmu dajebkāda auto nodošanai šādam cilvēkam.
Problēmas ir ja cilvēkam iedod mašīnu un saka brauc. Plustam subjektam ir pilnīgi pofig kas, kur, kā, kapēc, jo gan jau mamma, tētis, vīrs nopirks vietā  Rolling Eyes

P.S.
Es par kabri meitenei. Un nekādas buferlūpas neaiztikt.
P.P.S.
Un Alfas spiderā mierīgi var braukt 197cm purns ar kasku galvā (zem jumta)
Bez jumta gan liekas, ka tas nav iepējams  Razz

+100
Ar akcentu "ja tas auto tiešām patīk", pirms tramvaja sliedēm var drusku vairāk piebremzēt un ievērot tos dažus punktus, ko muuris rakstīja. Ja vien tiešām nav katru dienu jāforsē kāds ārkārtējs offroad ceļa posms, lai tiktu pie mājas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
altez rakstīja:

+100
Ar akcentu "ja tas auto tiešām patīk", pirms tramvaja sliedēm var drusku vairāk piebremzēt un ievērot tos dažus punktus, ko muuris rakstīja. Ja vien tiešām nav katru dienu jāforsē kāds ārkārtējs offroad ceļa posms, lai tiktu pie mājas.

+no manis ar, bet tāpēc ar to mašīnu vajag izbraukt, lai saprastu, vai patīk.
Es labprāt sēžu mašīnās "ne pie stūres", bet šī ir mašīna, kurā man labāk patīk sēdēt pie stūres nekā blakus. Tas gan varētu būt saistīts arī ar to, ka tad, kad sēdēju blakus, man sēdeklis nebija pieregulēts manam dibenam.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Liels paldies Laurim! Sakarīgs čalis. Vakar izmēģinājām viņa zirneklīti un sajūtas bija... koncepts fantastisks, sajūtas fenomenālas, sapratu, ka gribu tādu sev kādreiz (meitene lai brauc ar Focus). Vārdu sakot Spider tas ir labais un pašam tādu sagribējās. (viss sagriezās kājām gaisā)

1) GTV neskatīšos vairs
2) Priekš 2.0 ceļ labi, bet ja jau sev, tad gribētos 3.0 (vispār žēl, ka nav kaut kas ~300z.s. teritorijā, jo šāds auto būtu pelnījis tādu versiju)
3) Bremzes gandrīz neeksistē, manuprāt ja ņem tādu auto tad tur jāmaina kaut kas
4) Uz nelīdzenumiem kuzovs ļurbājas un viss krakšķ, but who cares, tas pat savā ziņā romantiski
5) Aizmugurē neko neredz, but who cares, man nekas tur nav jāredz
6) Tomēr tomēr gribētos elektrisko jumtu. Procedūra mehaniskajam vienkārša, bet...

Secinājums ir tāds, ka, ja grib visu izdarīt pareizi, tad jāmeklē eksemplārs ap 2003 gadu (pēdējais gads ar normālo dizainu) ar 3.0 motoru, minimālu laika zoba grauzumu un tas maksās ~7k eur or more. Vārdu sakot, gribu sev tādu: http://www.youtube.com/watch?v=6AejDbAo8A4

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pa 7k var nopirkt perfektu veco S4 vai pavisam jauno Breras Spideru (ar dizeli shura), izlikt tik daudz naudas par 916 neskiet isti pratigi...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pilnīgi piekrītu par naudas izlietojuma lietderību... bet Brera vairs nav tas auto, kas 6. klases skolniekam lika acīm iemirdzēties 94. gadā, satverot rokās Auto Bild žurnāla vācu versiju (jo latviskās nebija) zem uzraksta "Kāds izskatīsies nākamais Alfa Romeo Spider?"

Offtopic - neskatoties uz to, ka viņa galīgi nemācēja braukt ar Spideri (atpakaļgaita bija klupšanas akmens), meitene visu vakaru staroja un priecājās.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
KaramBax rakstīja:
Tutolli rakstīja:
KaramBax rakstīja:
altez rakstīja:
Ja šobrīd man būtu tāda iespēja, šī būtu mana brīvdienu auto izvēle Nr.1:
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/spider/icfnd.html
Ja vēl patīk alfas, šajā cenu kategorijā, manuprāt, labākas izvēles vienkārši nav.

Vairs tur nebraucu, tad labāk 2 latus dienā ieskaitu pilsētai.

Tu kā kaugurnieks, taču vari aizbraukt uz Jūrmalas CSDD un izņemt caurlaidi! Nebūs katru dienu jātērē laiks vienreizējo caulaižu iegādei!

Daļējs offtopiks, bet es kā godīgs pilsonis ņemu tikai 1 caurlaidi, kura atrodas mašīnā, kura atrodas servisā,
bet pateicoties tam man ir iespēja noprovēt kā ir braukt ar šo konkrēto Spider.

Sorry par offtopic!
Bet, ja esi pierakstīts jūrmalā - var braukt vienalga ar ko, galvenais būt apliecinājumam par pierakstu...
Bet Tu jau neesi iedzimtais.... Tai mājā nepārāk sen stāv alfiņas super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Offtopic 2 - Es esmu no Jūrmalas, reāli der dajebkāds tāda izmēra kartons un neviens nestādina. Es speciali esmu mēģinājis - ieliku logā to caurlaidi otrādi, nu jau 2 gadus braucu ar tādu otrādi ieliktu un neesmu turēts.

A caurlaides var dabūt,
1) ja esi pierakstīts vismaz gadu (vai pieder NĪ) un mašīna tava
2) ja esi pierakstīts (vai pieder NĪ) bet lieto svešu auto (vajag dokumentu) un var tikai max 1 auto
tad vēl bija visādi papildu gadijumi, bet tos neatceros...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Karlis rakstīja:
Offtopic 2 -

A caurlaides var dabūt,
1) ja esi pierakstīts vismaz gadu (vai pieder NĪ) un mašīna tava
2) ja esi pierakstīts (vai pieder NĪ) bet lieto svešu auto (vajag dokumentu) un var tikai max 1 auto
tad vēl bija visādi papildu gadijumi, bet tos neatceros...

Ir vēl mans gadijums: auto uz sievas vārda, kura deklarēta ne Jūrmalā, a es Jūrmalā. Eju uz Jūrmalas CSDD un saku, MAN vajag caurlaidi uz to auto...2Ls un caulaide logā Cool Es esmu no Jūrmalas, reāli der dajebkāds tāda izmēra kartons un neviens nestādina.
Citāts:
Es speciali esmu mēģinājis - ieliku logā to caurlaidi otrādi, nu jau 2 gadus braucu ar tādu otrādi ieliktu un neesmu turēts.

Tā labāk ne Jūrmalas mašinai nedarīt, esmu turēts un skatās vai caurlaide tiešām mana!!!
Bet nu pilnīgs  offtopic

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database