Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
alfa dzineji
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
supinator rakstīja:
Ja esi pārliecināts ka motoram siksna ir uzlikta pareizi,atliek dabūt 1 cilindru aukšējā punktā (vēlamas mērinstruments) uz kloķenes un abām sadalenēm pret motora bloku salikt savas metkas,tad ja rokas nav līkas saliksi atpakaļ kā bija,bet ja taisies variatoru mainīt tur gan sarežītāk.Vēlu veiksmi. Wink


si metode ir iemesls, kapec tik daudz Alfas lv brauka ar nepareizi uzliktam zobsiksnam aiwa


+1000
un tad bieži vien griežas servisā un jautā-a kas var būt par vienu ka man autoņam motors nevienmērīgi strādā/raustas un jaudas arī šķiet ka nav tā kā vajadzētu.kad pajautā a kas ir darīts utt-nu tur nesen tika mainīta zobene.kur mainijāt-a tur pie čoma garāžā,vai paši.kad jautā-a čomam specštrumi bij?da nē,nevajag,atzīmējām savas metkas ar veco siksnu un jauno tieši tāpat salikām.daži kas ir piekrituši samaksāt par to,lai pābaudam izrādās ka siksna par zobu+-nav pareizi emo utt


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
elbee rakstīja:
supinator rakstīja:
Ja esi pārliecināts ka motoram siksna ir uzlikta pareizi,atliek dabūt 1 cilindru aukšējā punktā (vēlamas mērinstruments) uz kloķenes un abām sadalenēm pret motora bloku salikt savas metkas,tad ja rokas nav līkas saliksi atpakaļ kā bija,bet ja taisies variatoru mainīt tur gan sarežītāk.Vēlu veiksmi. Wink


si metode ir iemesls, kapec tik daudz Alfas lv brauka ar nepareizi uzliktam zobsiksnam aiwa


+1000
un tad bieži vien griežas servisā un jautā-a kas var būt par vienu ka man autoņam motors nevienmērīgi strādā/raustas un jaudas arī šķiet ka nav tā kā vajadzētu.kad pajautā a kas ir darīts utt-nu tur nesen tika mainīta zobene.kur mainijāt-a tur pie čoma garāžā,vai paši.kad jautā-a čomam specštrumi bij?da nē,nevajag,atzīmējām savas metkas ar veco siksnu un jauno tieši tāpat salikām.daži kas ir piekrituši samaksāt par to,lai pābaudam izrādās ka siksna par zobu+-nav pareizi emo utt


es tikai tīri teorētiski. Pieņēmsīm, ka vecā siksna ir uzlikta pareizi. Tad noņēmām vecu siksnu un nekas nekustinot uzlikam jaunu siksnu. Kas mainīsies?
Tieši tā es mainīju 2 reizes jau sisknu dīzelim un vienu reizi GTV6. Viss ir čih-pih  Wink  Tjfu,tjfu.

Nu tas protams, ja rokas ir no pareizas vietas.  Smile


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
vilsons rakstīja:
elbee rakstīja:
supinator rakstīja:
Ja esi pārliecināts ka motoram siksna ir uzlikta pareizi,atliek dabūt 1 cilindru aukšējā punktā (vēlamas mērinstruments) uz kloķenes un abām sadalenēm pret motora bloku salikt savas metkas,tad ja rokas nav līkas saliksi atpakaļ kā bija,bet ja taisies variatoru mainīt tur gan sarežītāk.Vēlu veiksmi. Wink


si metode ir iemesls, kapec tik daudz Alfas lv brauka ar nepareizi uzliktam zobsiksnam aiwa


+1000
un tad bieži vien griežas servisā un jautā-a kas var būt par vienu ka man autoņam motors nevienmērīgi strādā/raustas un jaudas arī šķiet ka nav tā kā vajadzētu.kad pajautā a kas ir darīts utt-nu tur nesen tika mainīta zobene.kur mainijāt-a tur pie čoma garāžā,vai paši.kad jautā-a čomam specštrumi bij?da nē,nevajag,atzīmējām savas metkas ar veco siksnu un jauno tieši tāpat salikām.daži kas ir piekrituši samaksāt par to,lai pābaudam izrādās ka siksna par zobu+-nav pareizi emo utt


es tikai tīri teorētiski. Pieņēmsīm, ka vecā siksna ir uzlikta pareizi. Tad noņēmām vecu siksnu un nekas nekustinot uzlikam jaunu siksnu. Kas mainīsies?
Tieši tā es mainīju 2 reizes jau sisknu dīzelim un vienu reizi GTV6. Viss ir čih-pih  Wink  Tjfu,tjfu.

Nu tas protams, ja rokas ir no pareizas vietas.  Smile


nu dīzelim 10v tas viss ir krietni vienkārši.tur tiešām var iztikt bez visiem tiem štrumiem,ja rokas aug no pareizās vietas un točna zini ko dari.tavam GTV6 vāše nav un nevajag negādus sadaleņu fiksatorus.tam tādu nemaz nav.tam ja man atmiņa neviļ ir parastās metkas.TS16 vai V6 24v motoram tu pat vari nejus/nepiefiksēt ka sadalenes bik nobīdijās liekot visrsu siksnu Wink


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
es tikai tīri teorētiski. Pieņēmsīm, ka vecā siksna ir uzlikta pareizi. Tad noņēmām vecu siksnu un nekas nekustinot uzlikam jaunu siksnu. Kas mainīsies?
Tieši tā es mainīju 2 reizes jau sisknu dīzelim un vienu reizi GTV6. Viss ir čih-pih  Wink  Tjfu,tjfu.

Nu tas protams, ja rokas ir no pareizas vietas.  Smile


10v dizelim un 12v v6 ir rupnieciskas metkas un siksnu tikai ta ari ir paredzets mainit, viss kartiba super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs problema 
...vai tad tieshaam nevienam nav tie sadalenju fiksatori v6 2.5 motoram ;( ????

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
http://www.alfisti.lv/viewtopic.php?p=179335&highlight=#179335

Moška vēl ira..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nevaru sazinaaties ar to cilveeku...varbuut kaadam ir veel kaada laba ideja no kaa vareetu aiznjemties Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database