Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
meklēju turbīnu..
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs meklēju turbīnu.. 
Meklēju 2000gada 156 2.4JTD turbiinu...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kāpēc nerestaurē?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
taa jau gan ir - lietota ir kakis maisaa, restaureeta ar garantiju... kkaa taa laikam.. kur iessaki restaureet???

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pēc bildes šķiet, ka runa ir par šo auto?

aiso rakstīja:
kādam ir informācija par šo?
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/156/clnbd.html

demooon87 rakstīja:
aiso rakstīja:
kādam ir informācija par šo?
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/156/clnbd.html

говорят,что то с мотором/турбиной. Знакомы смотрел, сказал что совсем не едет..


http://www.alfisti.lv/viewtopic.php?t=18&postdays=0&postorder=asc&start=3825

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ir ir tas pats... jau pusotru meenesi braucu ar vinju - nemaz jau tik tragisks nev njemot veeraa, ka nopirku pa dosju... un par iesanu toc neko sliktu nevareeju teikt liidz briidim kad sapratu ka turbiina izbeidzaas.. Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tu kad pirki, zināji, ka ir kāds defekts? Vai ņēmi tāpēc,ka lēti un cerēji, ka "prakatjit"?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jebkuru luuzni buus jaaremontee.... taa naw... tikai jaunu no salona naw jaaskruvee... man taa masiina patika, arii cena patika... taapeeec arii pirku... kur probleema.. katrai masiinai ir savs iipashnieks... vai taa naw? nopeerkam un pisamies taalaak kaa nu maakam.. nju i - sataisiishu un buus ok - zinaashu vismaz ar ko man nebuus vairaak jaacakareejas.. Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
romeo87 rakstīja:
jebkuru luuzni buus jaaremontee.... taa naw... tikai jaunu no salona naw jaaskruvee... man taa masiina patika, arii cena patika... taapeeec arii pirku... kur probleema.. katrai masiinai ir savs iipashnieks... vai taa naw? nopeerkam un pisamies taalaak kaa nu maakam.. nju i - sataisiishu un buus ok - zinaashu vismaz ar ko man nebuus vairaak jaacakareejas.. Very Happy
+100


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nepērc lietotu, ta sir kaķis maisā!
Es domāju, ka izdevīgi ir restaurēt, tikai izmantojot oriģinālās daļas. Ir ķīniešu arī, sanāk lētāk, bet bez garantijas.
Un galvenais- IZJAUC, IZTĪRI UN PĀRBAUDI kārtīgi gaisa ieplūdi pēc gaisa filtra. Vai nav kādas plaisas plastnasās. Es sev atradu plaisu, kādēļ pie 140kkm šī bija jau 2ā turīnas maiņa, kautgan resurss 300kkm.
Un protams jaunai turbīnai jauns gaisa filtrs, eļļa. Un pēc 1000km atkal eļlas maiņa.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
romeo87 rakstīja:
jebkuru luuzni buus jaaremontee.... taa naw... tikai jaunu no salona naw jaaskruvee... man taa masiina patika, arii cena patika... taapeeec arii pirku... kur probleema.. katrai masiinai ir savs iipashnieks... vai taa naw? nopeerkam un pisamies taalaak kaa nu maakam.. nju i - sataisiishu un buus ok - zinaashu vismaz ar ko man nebuus vairaak jaacakareejas.. Very Happy


Jautājums bija tikai interesei, bez uzbraucieniem... jo es pats visas mašīnas esmu pircis saluztas...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
naw uzbraucienu - nenjem personiski... Very Happy saproti tikai vienu neviens nepaardod labu masiinu... ja masiina tiek paardota 80% gadiijumu vinjai ir kaads sleepts defekts... es 5 gadu laikaa esu nomainijis kaadas 10masiinas.. un visaam bija probleemas.. ko lai saku - 156 man tiesaam patiik - komforts, dinamika, stabilitaate.. viss ir ok... ko nevaru teikt ne par mersi ne audi, ne mazdu un visiem paareejiem meesliem.. :)ir veerts nopirkt pusnopistu alfu, sataisiit un piemirst probleemas...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database