Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4
Gultņa cena
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
var jau ari ta darit Wink  tik visu lidz nepanemsi, parasti kaut kas pietrukst Rolling Eyes  ka jau Elbee mineja, ka var but ierusejusas skruves utt. es vienkarsi gribeju pateikt ka ierusejusa skruves nav iemesls pacelt cenu, tas vis jau ir ieprieks japaredz un tapec ta cena ir tada ka ir  Wink

Es teiktu, ka tās pašas ierūsējušās/nolauztās skrūves ir pilnīgi normāls iemesls, lai paceltu cenu standarta darbam, jo:
1) Ir taču Autodata un tml. servisu programmas, kur ražotājs paredzējis konkrētu normstundu likmi katra darba izpildei katram specifiskajam auto un auto modifikācijai. BET praktiski vienmēr ir atruna, ka likme ir tieši tāda par standarta procedūru (noņemt-uzlikt-jūsu atslēgas-brauciet laimīgi), neietverot kaut kādu papildus jāšanos ar nolauztām skrūvēm vai tml.
2) jāsaprot pašā saknē, vai mēs runājam par auto remontu kā labdarību vai tomēr peļņas gūšanas veidu. Teikšu godīgi, es kā klients esmu ar mieru maksāt nedaudz vairāk par to čakaru ar nolauztām skrūvēm, apzinoties, ka man ir padsmit gadus vecs auto un galu galā darbs tiek izdarīts kārtīgi un rezultāts man izskaidrots. Es domāju, ka šis jautājums vispār nav diskutējams. Jebkurš riepu serviss prasīs papildus $ par riteņa noņemšanu, ja skrūvi normālā veidā gluži vienkārši nav iespējams atskrūvēt. Tas ir papildus laiks, kas tiek tērēts uz standarta darbību. Laiks = nauda.

Par cenu politiku vispār nav vērts diskutēt. Piemēram, nav korekti salīdzināt dīlera servisa izmaksas, kur ir jāuztur nežēlīgs administratīvais aparāts ar Koijota garāžu. Demokrātiskā valstī katram ir iespēja izvēlēties sev pieņemamāko variantu, kur ko darīt ar visām no tā izrietošajām sekām.  naac Lielākoties runas par nepamatotām cenām sākas, kad parādās sūdīga kvalitāte. Es domāju, ka klients teiktu, ka arī tie Koijota 7 Ls ir dārgi, ja vaina netiktu atrisināta un gultnis joprojām gaudotu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
altez rakstīja:
koijotins rakstīja:
var jau ari ta darit Wink  tik visu lidz nepanemsi, parasti kaut kas pietrukst Rolling Eyes  ka jau Elbee mineja, ka var but ierusejusas skruves utt. es vienkarsi gribeju pateikt ka ierusejusa skruves nav iemesls pacelt cenu, tas vis jau ir ieprieks japaredz un tapec ta cena ir tada ka ir  Wink

Es teiktu, ka tās pašas ierūsējušās/nolauztās skrūves ir pilnīgi normāls iemesls, lai paceltu cenu standarta darbam, jo:
1) Ir taču Autodata un tml. servisu programmas, kur ražotājs paredzējis konkrētu normstundu likmi katra darba izpildei katram specifiskajam auto un auto modifikācijai. BET praktiski vienmēr ir atruna, ka likme ir tieši tāda par standarta procedūru (noņemt-uzlikt-jūsu atslēgas-brauciet laimīgi), neietverot kaut kādu papildus jāšanos ar nolauztām skrūvēm vai tml.
2) jāsaprot pašā saknē, vai mēs runājam par auto remontu kā labdarību vai tomēr peļņas gūšanas veidu. Teikšu godīgi, es kā klients esmu ar mieru maksāt nedaudz vairāk par to čakaru ar nolauztām skrūvēm, apzinoties, ka man ir padsmit gadus vecs auto un galu galā darbs tiek izdarīts kārtīgi un rezultāts man izskaidrots. Es domāju, ka šis jautājums vispār nav diskutējams. Jebkurš riepu serviss prasīs papildus $ par riteņa noņemšanu, ja skrūvi normālā veidā gluži vienkārši nav iespējams atskrūvēt. Tas ir papildus laiks, kas tiek tērēts uz standarta darbību. Laiks = nauda.

Par cenu politiku vispār nav vērts diskutēt. Piemēram, nav korekti salīdzināt dīlera servisa izmaksas, kur ir jāuztur nežēlīgs administratīvais aparāts ar Koijota garāžu. Demokrātiskā valstī katram ir iespēja izvēlēties sev pieņemamāko variantu, kur ko darīt ar visām no tā izrietošajām sekām.  naac Lielākoties runas par nepamatotām cenām sākas, kad parādās sūdīga kvalitāte. Es domāju, ka klients teiktu, ka arī tie Koijota 7 Ls ir dārgi, ja vaina netiktu atrisināta un gultnis joprojām gaudotu.
Beidzot,beidzot viens cilvēks visu salika pateica pa plauktiņiem tieši tā,kā tam ir jābūt


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
altez rakstīja:
Lielākoties runas par nepamatotām cenām sākas, kad parādās sūdīga kvalitāte.


Protams. Tieši tā tas arī ir.

Atšķirība ir tajā, ka, saņemot sūdīgu kvalitāti garāžā uz bedres, Tu pārdzīvo mazāk, jo apzinies, ka remontēji pa lēto.
Savukārt, kad Tu sūdīgu kvalitāti saņem smukā servisā ar dāsni aprēķinātām darba stundas izmaksām, tad dusmas ir krietni lielākas.

Rezultāts abos gadījumos ir vienādi slikts, tikai otrajā gadījumā krietni vairāk iztērētas naudas. Ja vēl tie otrie gadījumi būtu kaut kādi reti izņēmumi, tad vēl nekas, bet tā notiek gana bieži.

P.S. ja kāds domā, ka man ir sāpe pret kādu konkrēti, tad tā nav Smile jau 10 gadus visus savus auto dodu remontēt pie konkrēta cilvēka, kuram uzticos Smile tomēr pietiekami daudz sev apkārt redzu kā ņemas un mocas citi cilvēki.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
altez rakstīja:

Es teiktu, ka tās pašas ierūsējušās/nolauztās skrūves ir pilnīgi normāls iemesls, lai paceltu cenu standarta darbam, jo:
1)likme ir tieši tāda par standarta procedūru neietverot kaut kādu papildus jāšanos ar nolauztām skrūvēm vai tml.

Jautājums vienīgi vai skrūve tiek nolauzta, jo man veca mašīna vai tādēļ, ka meistaram līkas rokas...
altez rakstīja:

2) Jebkurš riepu serviss prasīs papildus $ par riteņa noņemšanu, ja skrūvi normālā veidā gluži vienkārši nav iespējams atskrūvēt. Tas ir papildus laiks, kas tiek tērēts uz standarta darbību. Laiks = nauda.

...ja vien tas nav tas pats serviss, kurš pavasarī to pašu skrūvi "normālā veidā" tur ieskrūvēja.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Patiesībā jau sākuma jautājums bija daudz vienkāršāks - cik varētu makšat gultnis un cik tā nomaiņa! Stāsts gluži vienkārš. Biju iebraucis vienā Ganību dambja servisā, lai nomainītu ģeneratora siksnu. Saņemot auto tiku pie vērtīgas informācijas, ka steidzami jāmaina gultnis. Provizoriskās izmaksas - ap 30 latiem par nomaiņu un "labs gultnis pa lēto" ap 70 latiem.

Nomierinot sakarsētos prātus, varu pačukstēt, ka veicot provizoriskos aprēķinus, servisa speciālisti vēl nevienu skrūvi nebija nolauzuži... Lepnas klientu uzgaidāmās telpas tur nav. Garkājainas meitenes kafiju nepienes. WI FI nav un diez vai kādreiz būs, servisa maiņas auto netiek piedāvāts un vienīgā PIEVIENOTĀ VĒRTĪBA ir tā, ka servisa puiši ir ļoti runīgi un pretīmnākoši - gatavi remontēt un remontēt...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ir abs vai ne?? bet nu vienalga kosmiskas cenas  Rolling Eyes


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pec autodatas tam ir paredzetas 40 minutes, jeb ja precizi tad 42  Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database