Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3
Alfa 159 VS CLK 2003.g. Ko pirkt?
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
HeHz rakstīja:
elbee rakstīja:
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/mercedes/e55/jjbbx.html

5.5 litru atmosferiskais V8 yo siem gazi var likt? aiwa


sitie acainie gan ir miskastes,ruse un dargi apkalposana,un ja vacija acainos Turki mil no taksiem uztaisit konfektes,un pa baniem artiek lielie motori dziti nezeligi.
ja un gazi vispar lielos motoros liek,pat sitadiem mersiem,pat G klasei ir redzeetas gazes iekartas  Shocked



Nu Turki, ja pat kaut kādā dīvainā veidā atradīs V8 taksi, tad turēsies no tāda pa gabalu.

Miskastes, ne miskastes, bet mana mutere jau 8 gadus brauc ar 2001. gada W210 270CRD. Rūsēt tam patīk, bet nu izmaksu ziņā auto vispār neprasa nekādus ieguldījumus. Vispār neatceros, kad kaut ko no ritošās būtu darījis. Vienu reizi man liekas, kādus gadus 4 atpakaļ, vajadzēja kaut kādu blīvi vai ko tādu mainīt pie turbīnas.Tagad mēnesi atpakaļ ficinā izpūtējam lielo trumuli apmetināja jaunu. Tas arī ir bijis viss, kas bija ārpus regulārās apkopes.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
[quote="Cosa Nostra"]
HeHz rakstīja:


Miskastes, ne miskastes, bet mana mutere jau 8 gadus brauc ar 2001. gada W210 270CRD. Rūsēt tam patīk, bet nu izmaksu ziņā auto vispār neprasa nekādus ieguldījumus. Vispār neatceros, kad kaut ko no ritošās būtu darījis. Vienu reizi man liekas, kādus gadus 4 atpakaļ, vajadzēja kaut kādu blīvi vai ko tādu mainīt pie turbīnas.Tagad mēnesi atpakaļ ficinā izpūtējam lielo trumuli apmetināja jaunu. Tas arī ir bijis viss, kas bija ārpus regulārās apkopes.


Man līdzīga pieredze ar MB w202, ar kuru braucu 4 gadus pirms Alfas. Mainīju vienu stūres pirkstu un vienu lodveida balstu. Motors gan bija pats vieglākais (C 180), varbūt tāpēc piekare nesajuta pilnu slodzi? Ar CLK 500 varētu nebūt tik jauki, jo platforma tā pati, kas C klasei, tikai motors tāds smagāks.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es negribu lasīt visu topiku, bet man nav skaidrs, kā vispār var ķerties pie vidējās klases sedana salīdzināšanas ar mikrorodsteri? hmm Tipa kas labāk - māte vai kleita?


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Es negribu lasīt visu topiku, bet man nav skaidrs, kā vispār var ķerties pie vidējās klases sedana salīdzināšanas ar mikrorodsteri? hmm Tipa kas labāk - māte vai kleita?


mikrorodsteris ir SLK nevis CLK

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tik un ta, shi salidzinashana rada uz to, ka cilveks vienkarshi nesaprot ko vinjam vajag/patik

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Oga rakstīja:
Es negribu lasīt visu topiku, bet man nav skaidrs, kā vispār var ķerties pie vidējās klases sedana salīdzināšanas ar mikrorodsteri? hmm Tipa kas labāk - māte vai kleita?


mikrorodsteris ir SLK nevis CLK


Ak jā. Doh! Nu ok, puskupeja.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man liekas, ka saprotu - cilvēkam gribas sportiskumu ar individualitātes apvienojumu. Te nav nekādas matemātikas (jāved kartupeļi, daudzbērnu ģimene utml.), bet tīra sirds izvēle: dizains, aura un veiktspēja. Domāju, 159 3.2 un CLK 500 var būt kā alternatīvas. Protams, prakstikumam ir nozīme, bet tomēr grūti izšķirties: praktiskāks, bet lēnāks, vai mazāk praktisks ar 300+ zs.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
rolando rakstīja:
Man liekas, ka saprotu - cilvēkam gribas sportiskumu ar individualitātes apvienojumu. Te nav nekādas matemātikas (jāved kartupeļi, daudzbērnu ģimene utml.), bet tīra sirds izvēle: dizains, aura un veiktspēja. Domāju, 159 3.2 un CLK 500 var būt kā alternatīvas. Protams, prakstikumam ir nozīme, bet tomēr grūti izšķirties: praktiskāks, bet lēnāks, vai mazāk praktisks ar 300+ zs.


pilnīgi precīzi.
praktiskums šoriez galīgi nav mana prioritāte un tuvākos 3 gadus domājams ka vēl nebūs

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
alfa166 rakstīja:
praktiskums šoriez galīgi nav mana prioritāte un tuvākos 3 gadus domājams ka vēl nebūs


tad Brera vai Spiders ar 2.4 dizeli, pa 5k ls kaut ko var atrast naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
kura gada 166? ja jau patīk, tad ņem jaunāku 166-to  naac


166 vismaz ir Alfa romeo..
nevis 159-> general Motors salikts ar ne alfas piekari, ne alfas kaarbu, ne alfas motoru.. pat ne viss dizains ir alfas..

166 2.4 tomatu laba stavokli pa 5K iero ??!!!!:DDDDDDDDDDDDDDD
KUR??? 2 nopirkshu shovakar....

vacija izejot cauri pirmajiem sludinajumiem lidz 7.5 K  EUR ir vianu nojats aparats ar labu thenisko, vai otraadi.. via variants triis 3800-5000 EIRo viss kopā, visa hadena no neorgjinalam daljaam, salons gandriz jau izjucis..

Noskrejien spidometrā 100-190 K.. ABS BLokā ne mazāk par 350 K Very HappyD
oo JAaa..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zuncih rakstīja:
166 vismaz ir Alfa romeo..


piekritu, bet masina vienalga morali novecojusi, un ar savam specifiskajam kaitem, piemeram, tekosajiem peckas radiatoriem...

Citāts:
nevis 159-> general Motors salikts ar ne alfas piekari, ne alfas kaarbu, ne alfas motoru.. pat ne viss dizains ir alfas..


Dizeli ir Alfas, un karbas sledzas vienkarsi perfekti, isi un precizi, klik-klik, par piekari ari tikai daleji piekritu, jo tada divsviru piekare ka Alfai nav ne Opel, ne Saab...

Citāts:
166 2.4 tomatu laba stavokli pa 5K iero ??!!!!:DDDDDDDDDDDDDDD


Italija var atrast, vienigi ar tiem italiem jauzmanas, var ari sudu pardot, vai zagtu...


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Un vispar pedeja ista Alfa ar Alfas dzineju, karbu un piekari bija 75, talak viss ir bazets, sarets, modificets... 166 FL dizelim ir tads pats Aisin automats ka 159 btw Wink


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database