Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
147 1.6 TS meklē jaunu (un labu) saimnieku
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
R32 ne ar ko nav labaaks, ja nu vieniigi 200+ kg pashmasas Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
reds rakstīja:
R32 ne ar ko nav labaaks, ja nu vieniigi 200+ kg pashmasas Smile


tie kg jau nav no "svaiga gaisa". R32 ir V6 + AWD. Un tas imo tomēr IR labāk par TFSI un FWD. Ai bet nu po taču smokin


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
reds rakstīja:
R32 ne ar ko nav labaaks, ja nu vieniigi 200+ kg pashmasas Smile


tie kg jau nav no "svaiga gaisa". R32 ir V6 + AWD. Un tas imo tomēr IR labāk par TFSI un FWD. Ai bet nu po taču smokin


toties max griezes moments ir pie 1.5k apgriezieniem vairāk, liidz ar to ikdienas braukshanaa nemaz nevar just to jaudas starpiibu + fiziku nepiechakareesi un tie 200 kg atspeeleejas bremzeejot un pagriezienos.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Danu beidz. Ja godīgi, tad nekādi kg priekšpiedziņai nepalīdz līkumos. Understeer ir un paliek unndersteer.
Un vēl. Augstāki rpm nnebūt nenozīmē, ka dzinējs ir mazāk elastīgs. Tieši otrādi. Es domāju, ka jebkurš v6 būs patīkamāks un vieglāk ikdienā braucams kā gandrīz jebkurš turbo...


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu juus gan dzen sviestu. motoram jo vairaak cilindru, jo labaak 45

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nuvot tad nerunā daudzskaitlī ja! Es arī... par DAUDZ cilindriem! 45


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
nu juus gan dzen sviestu. motoram jo vairaak cilindru, jo labaak 45


ikdienas auto jaa, bet ne jau nu kartingam kura pielietojums ir trase vai kas liidziigs  Twisted Evil

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
aa, piedodiet, es domaaju, ka te par ikdienas mashiinam nevis saciikshu boliidiem bija runa shura



btw 3.0 V6 GTV trasee ir ieveerojami aatraaka par 2.0TS R4. un ar 166 limo domaaju, ka nobrauktu aatraak kaa ar jebkuru 4 cilindru 147 vai 156. neskatoties uz smago purnu (cik tur bija, 20kg starpiiba?), nepareizo smaguma centru utt. varbuut golfiem viss ir savaadaak, nez, iisteniibaa vienalga, man taads golfs bijis nebijis, ja nu vieniigi vecais MKI GTI. taadu gan vareetu kolekcijaa kaada 5 rindaa iestumt vienu yo




Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
aa, piedodiet, es domaaju, ka te par ikdienas mashiinam nevis saciikshu boliidiem bija runa shura



btw 3.0 V6 GTV trasee ir ieveerojami aatraaka par 2.0TS R4. un ar 166 limo domaaju, ka nobrauktu aatraak kaa ar jebkuru 4 cilindru 147 vai 156. neskatoties uz smago purnu (cik tur bija, 20kg starpiiba?), nepareizo smaguma centru utt. varbuut golfiem viss ir savaadaak, nez, iisteniibaa vienalga, man taads golfs bijis nebijis, ja nu vieniigi vecais MKI GTI. taadu gan vareetu kolekcijaa kaada 5 rindaa iestumt vienu yo



Tev visos piemeeros ir mineeti divi atmosfeeriskie motori, un protams ka 220zs ir vairaak par 150, kā arī konkrētajā gadījumā starpība ir nevis 20, bet 200kg... savādāk gan man nav ko iebilst un pilnībā visam piekrītu shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
reds rakstīja:
savādāk gan man nav ko iebilst un pilnībā visam piekrītu shura


nu zheel, taa buutu vareejushi veel padiskuteet naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
"interesants auto, kas priecē aci un ausi" = dzeltens golfs??? Shocked
Ja nopietni, tad lai ripo. Un vai tad uz R32 nevarēji saņemties tomēr? Wink


Jā, protams, priecē gan aci gan ausi. Aber kā gan citādi? Boring auto nav vērts pirkt, vai ne?
Protams, nav tik elegantas un sexy linijas kaa Alfai, bet to kompensē krāsa un riteņi.

Kā jau reds aprakstījis, R32 ir piebāzts ar smagām lietām, bez kurām var iztikt. Un pie tam dārgām lietām.
Neesmu ar R32 braucis, bet no tā, ko raksta un ko stāsta braukuši paziņas, nojaušu, ka R32 ir vairāk komforta, kruīza auto. GTI esot vieglāks, spriganāks, jautrāks. Kā to noraksturoja bijušais GTI īpašnieks, kas tagad brauc ar R32: "Pēc GTI, braucot ar R32 ir sajūta kā ar smago mašīnu".

Less is more.

R.

P.S. Starp citu, dzinējs ir labs - jau 3 gadus pēc kārtas ir vinnējis "Engine of The Year" savā tilpumu grupā. Arī patīkami.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja "engine of the year" dabūs hyundai elantra, kas pioe tam vēl būs viegls, dzeltens un ar smukiem riteņiem, tad ņemsi to? Wink


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Labi, ka nav "Caravan tow car of the year" ar 1.3 dīzeli Smile


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
eek1  c


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database