Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 53 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, ... 51, 52, 53  Nākošais
tehniskie jautajumi ,problemas,ķibeles
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Datčiks (termodevējs) tas kas radiatorā. Ja būtu nosvilušas pretestības, man šķiet, ka negriestos arī ar kondišku

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
Nr.7 rakstīja:
balsoju, ka sapuvusi ventilatora "pirmā ātruma" pretestība naac
atkrit, tad ieslegtos uzreiz 2. atrums Wink


nē, jo pretestība ir virknē, tāpēc pie 1.ātruma nekas nenotiek. Kondiška, manuprāt, ieslēdz ar otro ātrumu tad, ja pēc pirmā ātruma ieslēgšanas sistēmā nekas neizmainās.


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Banānam arī pretestība aizgājusi pa pieskari, viens no diviem ventilatoriem negriežas. Tad kad temp. sāk kāpt pāri 90 grādiem, tad ieslēdzas uz max. ātrumu.


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vinam signals tiek padots no temperaturas dacika kas ir termostata, atvienojot stekeru ventilators strada visu laiku, vobsem tam dacikam ir 3 kajas, vina rada t paneli, viena ir lapinai paneli un velviena dod vadibniekam signalu ka ir jasledz ieksa ventilators Wink  tad no vadibnieka aiziet signals uz releju kas iesledz ventilatoru Wink

p.s radiatora tur nav nekadu daciku Wink tacu ir bijusi mana pieredze paris gadijumi ka problema ir tiesi motora vadibas bloka, signalu sanem, tacu talak nedod  Rolling Eyes



Pēdējoreiz rediģējis koijotins Thu May 23, 2013 11:31 pm; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nr.7 rakstīja:
koijotins rakstīja:
Nr.7 rakstīja:
balsoju, ka sapuvusi ventilatora "pirmā ātruma" pretestība naac
atkrit, tad ieslegtos uzreiz 2. atrums Wink


nē, jo pretestība ir virknē, tāpēc pie 1.ātruma nekas nenotiek. Kondiška, manuprāt, ieslēdz ar otro ātrumu tad, ja pēc pirmā ātruma ieslēgšanas sistēmā nekas neizmainās.
kondiska strada tikai ar 2. atrumu Wink  sodien saskaros ar 2.0 jts ipatnibu, vobsem nav freona, nav 2.atruma, 1. nosvilusi pretestiba un ventilators vase nesledzas Laughing  vins motora dzesesanai lieto tika pirmo atrumu, dizeliem to neesu noverojis Rolling Eyes


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja jau reiz te tāds kodiens panesās... Laikam jau gana esmu apnicis ar savu ventilatoru, kurš pūš tikai siltu gaisu salonā. Tomēr... Pašam jaukt paneli kaut kā neatliek laika, tāpēc nogādāju auto vienam meistaram Ganību dambī, lai darbojās. Tā kā meistars ne katru dienu jauc Alfas paneli, šamais aizdevās nedaudz tālāk pa Ganību dambi uz vietu, kur zin kā to darīt. Viņa ekskursija beidzās ar šādu priecīgu stāstu - alfu korifeji zinājuši teikt, ka 146 aukstu gaisu var dabūt salonā tikai vienā pozīcijā (pēdējā), kur pūš purnā un uz kājām vienlaicīgi. Visos pārējos režīmos (tikai purnā, tikai uz kājām vai tikai uz stikla) jau ražotāja uzstādījumos iecerēts silts gaiss pat tad, ja ručka līdz galam uz "zilo". Tā kā šī manā mūžā nav pirmā Alfa un 164ām tā toč nebija, tad tagad mēģinu saprast:
1) dirš mans meistars, lai atkratītos no paneļa jaukšanas
2) dirš tie, pie kā bija mans meistars uz konsultāciju
3) nedirš neviens un tā ir svēta patiesība.
Patiesībā jau tajā pēdējā režīmā toč gaiss ir nedaudz vēsāks, kā visos citos...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Dirš visi, jo manai 146 aukstu var dabūt kādā vien režīmā vēlies.
Uz purna, uz torsa izciļņiem, uz olām, uz pleznām u.c ķermeņa daļām.
Ā, vienā variantā nevar gan - ja ārā ir +30C. Jo nestrādā kondiška  Embarassed

Kā tur kas jaucams nezinu un negribu zināt.
Vienīgi, kad nestrādāja kaut kāda tur regulācija, tad bija trōsīte"nojājusies"no kloķa, ko uzliku atpakaļ.
Bet tas bija 10 gadi atpaķaļ, un kopš tā laika viss tur strādā.

P.S.
Bļin jau 10 gadi tas auto ir mūsus ģimenē  Shocked

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
156 man bija problēma ar motoriņu, kas kustina auksts/karsts. pēc paneļa izjaukšanas(nekad vairs nekam tādam neparakstīšos) izrādijās, ka tas vairs strādā tikai virzienā no auksts uz karsts, ja grib atpakaļ, tad jājauc panelis un jāgriež ar roku Laughing


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Prokurors rakstīja:
alfu korifeji zinājuši teikt, ka 146 aukstu gaisu var dabūt salonā tikai vienā pozīcijā (pēdējā), kur pūš purnā un uz kājām vienlaicīgi. Visos pārējos režīmos (tikai purnā, tikai uz kājām vai tikai uz stikla) jau ražotāja uzstādījumos iecerēts silts gaiss pat tad, ja ručka līdz galam uz "zilo"


Kojots ar Dimu smalki pajokoja?  ahahahahahaaa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Prokurors rakstīja:
Ja jau reiz te tāds kodiens panesās... Laikam jau gana esmu apnicis ar savu ventilatoru, kurš pūš tikai siltu gaisu salonā. Tomēr... Pašam jaukt paneli kaut kā neatliek laika, tāpēc nogādāju auto vienam meistaram Ganību dambī, lai darbojās. Tā kā meistars ne katru dienu jauc Alfas paneli, šamais aizdevās nedaudz tālāk pa Ganību dambi uz vietu, kur zin kā to darīt. Viņa ekskursija beidzās ar šādu priecīgu stāstu - alfu korifeji zinājuši teikt, ka 146 aukstu gaisu var dabūt salonā tikai vienā pozīcijā (pēdējā), kur pūš purnā un uz kājām vienlaicīgi. Visos pārējos režīmos (tikai purnā, tikai uz kājām vai tikai uz stikla) jau ražotāja uzstādījumos iecerēts silts gaiss pat tad, ja ručka līdz galam uz "zilo". Tā kā šī manā mūžā nav pirmā Alfa un 164ām tā toč nebija, tad tagad mēģinu saprast:
1) dirš mans meistars, lai atkratītos no paneļa jaukšanas
2) dirš tie, pie kā bija mans meistars uz konsultāciju
3) nedirš neviens un tā ir svēta patiesība.
Patiesībā jau tajā pēdējā režīmā toč gaiss ir nedaudz vēsāks, kā visos citos...



Šitas par papildu samaksu ir pieejams ne tikai alfām, bet arī audi, vw un ssangyongam. Galvenais ir neiegrābties un nepaņemt bāzes modeli vispār bez salona ventilācijas:)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
Prokurors rakstīja:
alfu korifeji zinājuši teikt, ka 146 aukstu gaisu var dabūt salonā tikai vienā pozīcijā (pēdējā), kur pūš purnā un uz kājām vienlaicīgi. Visos pārējos režīmos (tikai purnā, tikai uz kājām vai tikai uz stikla) jau ražotāja uzstādījumos iecerēts silts gaiss pat tad, ja ručka līdz galam uz "zilo"


Kojots ar Dimu smalki pajokoja?  ahahahahahaaa
man neviens nav neko tadu jautajis Rolling Eyes, domaju ka Dimam ari ne Rolling Eyes  ja nu kas tad esmu vienmer gatavs pasakatit personigi, iemest ar aci lai vismaz saprastu kas tur strada/nestrada un tas ir bezmaksas pasakums Wink

p.s par tiem/to korifeju nojausu kurs tas varetu but.....


p.p.s.  koijots nevis kojots


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
p.p.s.  koijots nevis kojots



grande exkuzi  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
MartinsT rakstīja:
Prokurors rakstīja:
alfu korifeji zinājuši teikt, ka 146 aukstu gaisu var dabūt salonā tikai vienā pozīcijā (pēdējā), kur pūš purnā un uz kājām vienlaicīgi. Visos pārējos režīmos (tikai purnā, tikai uz kājām vai tikai uz stikla) jau ražotāja uzstādījumos iecerēts silts gaiss pat tad, ja ručka līdz galam uz "zilo"


Kojots ar Dimu smalki pajokoja?  ahahahahahaaa
man neviens nav neko tadu jautajis Rolling Eyes, domaju ka Dimam ari ne Rolling Eyes  ja nu kas tad esmu vienmer gatavs pasakatit personigi, iemest ar aci lai vismaz saprastu kas tur strada/nestrada un tas ir bezmaksas pasakums Wink

p.s par tiem/to korifeju nojausu kurs tas varetu but.....


p.p.s.  koijots nevis kojots


Tuvākās dienās braukšu pie jums, lai iemetat ar aci, tikai... Tā kā neesam personistiski pazīstami, tad būtu dīvaini piebraukt pie servisa un jautāt pēc "koijota"...  Rolling Eyes Jeb var?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Prokurors rakstīja:
koijotins rakstīja:
MartinsT rakstīja:
Prokurors rakstīja:
alfu korifeji zinājuši teikt, ka 146 aukstu gaisu var dabūt salonā tikai vienā pozīcijā (pēdējā), kur pūš purnā un uz kājām vienlaicīgi. Visos pārējos režīmos (tikai purnā, tikai uz kājām vai tikai uz stikla) jau ražotāja uzstādījumos iecerēts silts gaiss pat tad, ja ručka līdz galam uz "zilo"


Kojots ar Dimu smalki pajokoja?  ahahahahahaaa
man neviens nav neko tadu jautajis Rolling Eyes, domaju ka Dimam ari ne Rolling Eyes  ja nu kas tad esmu vienmer gatavs pasakatit personigi, iemest ar aci lai vismaz saprastu kas tur strada/nestrada un tas ir bezmaksas pasakums Wink

p.s par tiem/to korifeju nojausu kurs tas varetu but.....


p.p.s.  koijots nevis kojots


Tuvākās dienās braukšu pie jums, lai iemetat ar aci, tikai... Tā kā neesam personistiski pazīstami, tad būtu dīvaini piebraukt pie servisa un jautāt pēc "koijota"...  Rolling Eyes Jeb var?


Bet loģiski, ka var! Es vienmēr kad zvanu Dimam, saku Hindo nevis kaut kāds tur nahren Valters?! Neviens tak vārdu neatceras. shura Bet, ja pateiksi prokurors, moš čaļiem slapjas bikses būs līdz sapratīs kas par štelli! Razz


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Hindo rakstīja:


Bet loģiski, ka var! Es vienmēr kad zvanu Dimam, saku Hindo nevis kaut kāds tur nahren Valters?! Neviens tak vārdu neatceras. shura Bet, ja pateiksi prokurors, moš čaļiem slapjas bikses būs līdz sapratīs kas par štelli! Razz


 haha

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 53 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, ... 51, 52, 53  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database