Atbildēt pie šī temata 13 lapa no 32 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 30, 31, 32  Nākošais
Arfila
Novērtē ar atzīmi!

5 20% 20% ( 17 )
4 32% 32% ( 27 )
3 25% 25% ( 21 )
2 21% 21% ( 18 )

Balsis pavisam : 83
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu, nu.

Ja cilvēki nemāk ģenerātoram siksnu un lampiņu normāli nomainīt, tad labāk, man šķiet, viņiem būtu pameklēt kādu citu nodarbošanos. Iespējams, ka Saša ir pirmklasīgs betonētājs vai santehniķis, tikai nav apjautis savu talantu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
199cm rakstīja:
Nu, nu.

Ja cilvēki nemāk ģenerātoram siksnu un lampiņu normāli nomainīt, tad labāk, man šķiet, viņiem būtu pameklēt kādu citu nodarbošanos. Iespējams, ka Saša ir pirmklasīgs betonētājs vai santehniķis, tikai nav apjautis savu talantu.


Pasaki kādā profesijā pats strādā, un akmeni met tikai tad, ja pašam nav bijes NEVIENS kasjaks.

Otrkārt - Saša pats NEKO neskrūē. Skrūvē mehi.

Treškārt - man tur ir apkoptas 2 Alfas ne viena vien gada garumā, un, pagaidām, īpašiem pārmetumiem viņa virzienā nav bijis pamata.

Cetrurtkārt - ja Tu uz turieni dodies ar attieksmi, ka viss būs slikti - tā arī notiks, un tādu attieksmi saņemsi - Atceries - mēs visi esam cilvēki, katrs savādāk dīvains - normālo NAV!

Piektkārt - Sašam defaultā nepatīk nojātas mašīnas. Ja esi iepircis sūdu, tad Saša nav vainīgs ka tā nav kļuvusi par bonbongu...

Ostapa poņeslo... shura

Visiem ir kasjaki, un visiem kaut kas gadās - svarīgi ir ar kādu attieksmi to visu uztvert un cik par to sagruzīties.
Es pagaidām nezinu NEVIENU servisu, kurā nebūu gadījies pa kādam sīkumam...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja es savā profesijā ielaistu tādus kasjakus kā keksi Arfilā, tad mana profesija viennozīmīgi būtu bezdarbnieks. Tas, ka skrūvē Aļoša, Serijs vai kāds cits mehs, tas mani galīgi neinteresē. Es atdevu mašīnu Sašam, viņš arī par to atbild. Un viņš arī bija tas, kas d...a, ka ABS lampiņa jau dega pirms tam.
Vēl kas - es nevienā brīdi nebraucu uz turieni ar domu, ka būs sūdi. Man teica, ka tur var braukt droši, tur visu zin un visu izdarīs. Izrādījās, ka uzrāvos uz lošiem. Mašīna pie tam galīgi nav nojāta - izņemot sūdus, kurus Arfila uztaisīja, tā arī neviena daudzmaz nopietna kaite nav gadījusies.

Es saprotu, palaidniex, ka Tev tas Saša baigi patīk, iespējams pat polšu kopā esiet dzēruši un vispār pilnīgi pieļauju, ka viņš ir normāls cilvēks, bet kā servisa vadītājs viņš ir ņekudišnijs.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es tā arī nesaprotu, kas ir ar Arfilu.
Vieniem viss tur ir ok, citiem viss tur ir slikti.
Pagaidām piederu pie pirmās cilvēku grupas un ceru, ka tā arī turpināsies...


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ok, sito diskusiju varbut labak prom no parejas publikas acim, bet konkurence alfu remontesanas tirgu trukst. Ir klients un pret klientu ir jaizturas ka pret klientu. Diemzel Latvija laikam ir par mazu un te veidojas maksligi monopolapstakli un sekojosi dazas veiksmiga biznesa idejas isti nedarbojas. Dzivosim redzesim, bet man liekas, ka arfilai tomer ir vieta kur augt. Lai gan par tam lietam, kas ir izdaritas arfila, man pretenziju nav...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man servisi, pēc definīcijas nepatīk! Tad kad liekas ka auto savests kārtībā, tad darbu sāk servisa mārketinga nodaļa - iesaka, ka vajadzētu mainīt vēl to un to, tad nevari saprast, viņš blefo vai dikti labs cilvēks! Un vēl tie stulbi detaļu nosaukumi krievu valodā, kurus saprot tikai mehaņiki, un ja pajautā - kādēļ tas jāmaina, tad nosauc vēl trīs neatklātu planētu nosaukumus!   Shocked

p.s. Es ar lielāku prieku pie zobārsta eju nekā uz servisu braucu! Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pirmkārt, bija sākusi degt ABS lampiņa. Saša dievojās, ka tā jau esot bijis. Točno zinu, ka nebija, diezgan grūti ir nepamanīt kaut ko, kas acu priekšā visulaiku deg.

Treškārt, ģeneratora sisna joprojām čīkstēja un troksnis, kura dēļ es uz servisu braucu pie bremzēšanas palika identisks vēl kādus pāris mēnešus, līdz pazuda pats no sevis.

Ceturtkārt, ģeneratora skritulis, ko tiem pamuļķi Arfilā kopā ar siksnu mainīja, nokrita uz šosejas pēc apmēram 4 mēnešiem (atbraucu no Paņevežas līdz Rīgai no akulumatora rezervēm!).

Šitāda huiņa ir bijusi arī citiem. Palaidniekam Sāša fascinē tas noteikti, bet nu nav viņš dievs zemes virsū, kā Te daži uzskata. Un vispār, ja alfai ir ielaista kādā kaite, alfa ir šrots un Saša šad tad to mēdz uztaisīt par vēl lielāku šrotu, bet dažreiz atkal savest baigi labā kārtībā. Un man  45 ko kāds par to domā

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nav tik traki.

Kopš otreiz manis augstākminētajā servisā to rulli uzlika, viss ir čikeniekā. Rulli gan, protams, nācās no Aoto Itali gādāt.
Baigi gribētos arī Vilkam piekrist - kāda mārrutka pēc man būtu jābūt auto speciālistam? Tikai tapēc, lai mani servisā nepiečakarē? Pilnīgs nonsens. Esmu ar abām rokām par, ka pat logu šķidrumu servisā ielej. Mana lieta ir braukt, par auto tehnisko stāvokli lai atbild serviss. Pats esmu ļoti šauras specializācijas cilvēks, taču tapēc man pat prātā neienāk klientam gudrus svešvārdus ausī bāzt un apgalvot, ka šite vajag 3 stundu darbu 30 minūšu vietā.
Bet nu tas ir atkal konkurences jautājums.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu, Oga Tu jau saprati vai ne Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sogjis rakstīja:
Ok, sito diskusiju varbut labak prom no parejas publikas acim, bet konkurence alfu remontesanas tirgu trukst. Ir klients un pret klientu ir jaizturas ka pret klientu. Diemzel Latvija laikam ir par mazu un te veidojas maksligi monopolapstakli un sekojosi dazas veiksmiga biznesa idejas isti nedarbojas. Dzivosim redzesim, bet man liekas, ka arfilai tomer ir vieta kur augt. Lai gan par tam lietam, kas ir izdaritas arfila, man pretenziju nav...


Tieši tā - labas un veselīgas konkurences Itāļu autoremonta tirgū trūkst - tur piekrītu.
Cilvēku, kas grib un galvenais prot (vai vismaz sanāk un mācās lai sanāktu) remotntēt mašīnas ir gaužām maz. Nu labi nav maz - bet ir pina Īrija.

Tas ka jebkuram servisam ir jāaug - arī fakc, ne tikai Sašam, bet arī Auto Italia, arī Lubānas ielas servim, arī 199 cm pieminētā servisa kvalifikācijai, meisterībai un darbu kvalitātei ir jāaug. Daudz jāaug.

Es neaizstāvu Sašu. Es arī esmu daudzas lietas uzticējis darī citā servisā. Viņu problēma - nav daļu.
Ja kāds kaut ko sāk murmināt par klaji itālisku, ko nevar sataisīt, tad ir jautājums - nav detaļu vai nav vēlmes taisīt, jo nekā principiāli citādāka itāļu auto konstrukcijā nav. Nosacīti parasti R4 vai V6 daudzvārstu dzinēji.

Un kur problēma dabū detaļas ja ir vēlme?


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ok, skaidrs. Nu skaidrs jau bij sen Smile
Ar Arfilu ir taa, ka tur ar attieksmi kaa pret just another autoservisu neko nepanaaksi. Pa lielam vinji ir pieradushi pie poziicijas, kad tev vajag vinjus, nevis otraadi. Ideaalaa variantaa var nostaaties mieriigaa kompromisaa un tad viss ir kaartiibaa. Kaa jau daudziem no mums (nu jau jums). Man arii pretenziju nebija. Iznjemot paaris siikas lietas. Bet es neesmu paarliecinaats, ka Arfila attieksme ir pareiza un ka taa jaabuut piip Nevajadzeetu tomeer buut taa, ka klientus shkiro peec principa "shis uztur kaartiibaa savu auto (lasi: nes kantorim pavairaak naudas) un taatad ir labs, un shis pat ar mani iipashi nepapljaapaa. Taatad ir neveelams".
Tomeer Palaidniekam taisniiba taadaa zinjaa, ka jebkuram darbaa var gadiities lazhas un lazhinjas. Cits jautaajums - cik mees katrs speejam taas atziit un noveerst sekas uz sava reekina...


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
[quote="Oga"]Ok, skaidrs. Nu skaidrs jau bij sen Smile
Ar Arfilu ir taa, ka tur ar attieksmi kaa pret just another autoservisu neko nepanaaksi. Pa lielam vinji ir pieradushi pie poziicijas, kad tev vajag vinjus, nevis otraadi. Ideaalaa variantaa var nostaaties mieriigaa kompromisaa un tad viss ir kaartiibaa. Kaa jau daudziem no mums (nu jau jums). Man arii pretenziju nebija. Iznjemot paaris siikas lietas. Bet es neesmu paarliecinaats, ka Arfila attieksme ir pareiza un ka taa jaabuut piip Nevajadzeetu tomeer buut taa, ka klientus shkiro peec principa "shis uztur kaartiibaa savu auto (lasi: nes kantorim pavairaak naudas) un taatad ir labs, un shis pat ar mani iipashi nepapljaapaa. Taatad ir neveelams".
Tomeer Palaidniekam taisniiba taadaa zinjaa, ka jebkuram darbaa var gadiities lazhas un lazhinjas. Cits jautaajums - cik mees katrs speejam taas atziit un noveerst sekas uz sava reekina...[/quote]

..un te skaidri var redzeet ka ARFILA to nemaak,ja par savu neviizhiibu pret uzticeetajiem(elementaarajiem) darbiem paprasa veel papildus 25 Ls!!!(.... samaksājis 270Ls, izbraucu no servisa, tiku līdz Stakančikam, tur motorā sākās drausmīgs troksnis (vēlāk izrādījās ģeneratora siksna, par kuras remontu biju samaksājis, gājusi pa gaisu). Auto, protams, noslāpa, uzstūmu uz trotuāra, tur arī atstāju, atdevu atslēgas Sašam, lai sataisa. Šis tur kaut ko atkal sadarīja, no manis vēl 25Ls noplēsa, bet vismaz līdz mājām tiku.) Evil or Very Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man but domat ka te kadam patik taisit ''andropenju'' antireklaamas!? smp  smp  alien

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Un veel jau gadaas, ka Tu paprasi nomainiit siksnu... servisvechi nospriezh apmeeram "ak taa. baigi gudrais? zini, kas jaamaina?" Un mieriigi nomaina siksnu. Tu aizbrauc liidz Stahanchikam un nokjiilee generatora gultnis. Siksna pa gaisu. Sasha samaina Tev to gultni un uzliek jaunu siksnu. Logjiski, ka panjem vismaz 25 Ls. Un chau, Rasma. Smile
Neaizmirsiisim, ka paarsvaraa braucam ar veciem shrotinjiem un tas, ka vienam mezglam kaut ko sataisa, nebuut nenoziimee, ka ielas galaa tam pasham mezglam kaut kas cits ar bliikshkji neuzies gaisaa Wink


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga, es varu gandrīz precizi nocitēt, ko es tam keksam vārdā Aleksandrs toreiz teicu: "Ģeneratora siksna dažreiz pačīkst." Es tak nesāku klārēt, kas tur jāmaina un kādi mezgli jāskatās. Tapēc, ka es to vienkārši nezinu un esmu atbraucis pie šķietamiem spečukiem, kas paši vainu atradīs manis pēc bagažniekā.
Bet izrādās, ka šķietamie spečuki ir pilnīgie āksti un pat ar tik elementāru kaiti nemāk tikt galā (jeb kāds gribēs teikt, ka skrituļa un siksnas vaina ir ārprātīgi sarežģīts uzdevums, ko pat pašā Itālijā ne vienmēr veiksmīgi izdodas izdarīt?).
Un, ja pat nemāk, tad godīgi varēja man uzreiz pateikt - sorry, vecais tas mums par grūtu, bet mēs tev varam gabarītlampiņu nomainīt, tas mums ir pa spēkam. Es būtu priecīgs ļāvis šiem to izdarīt, aizbraucis laimīgs un apmierināts un atradis citu servisu, kur vīriem rokas ir taisnākas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 13 lapa no 32 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 30, 31, 32  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database