Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
jaunais vs vecais
Jaunais vei vecais?

Jaunais 59% 59% ( 13 )
Vecais 40% 40% ( 9 )

Balsis pavisam : 22
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs jaunais vs vecais 










baigais teftelis tas jaunais ir.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu i gabarīti...
jaunais tāds mazliet saspiests no sāniem un uz augšu pasists... it sevišķi no aizmugures skatoties... Sad
par priekšu... manā skatijumā šis priekšas dizains Alfām ir padevies vienkārši neatkārtojams. Smile

morāle: no šo divu modeļu līnijām jau varētu salipināt vienu spider, kas būtu tuvu ideālam Twisted Evil

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vot vot, te jau balsojums jāliek pie katras bildes. No priekšas jaunais foršāks, no pakaļas/sāna vecais ... utt

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Abi labi.
BEt vecais izskatās agrsīvāk, un "īpatnāks", atšķirams no jebkura auto no priekšas, pakaļas , sāniem ,  jaunais vairāk līdzīgs "parastai" mašīnai, skaists, bet redzot  jāpiedomā, kas tas ir


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jaunajam sānu līnijas uz GranSport Spyder velk Smile diez vai parasta mašīna Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) MSN Messenger

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
toties jaunajam laikam ir cienījama izmēra grabažnieks... Very Happy


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tu jau sāc runāt kā praktiskais latvietis. Kurš pērkot GTV/Spider domā par bagažnieka ietilpību un pasažieru ērtību  Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
toties jaunajam laikam ir cienījama izmēra grabažnieks... Very Happy
Brerai jā.. Smile Spyderam, domājams, krietni vien pašvakāk ar to visu, kad jumts lejā Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) MSN Messenger

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vajadzēja manu posu lasīt ar 3 tonnām sarkasma... Very Happy


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
P.S.
Pac tu praktiskais latvietis - tev ir par 3 sēdvietām mašīnā vairāk nekā man (ja nemaldos tā ir pēc teh.pases) Very Happy


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Viennoziimiigi lieku uz jauno. Es saprotu. Pininfarina vs Bertone normaali peedeejam nebuutu izredzhu. Bet shai gadiijumaa... Jaunais izskataas vienkaarshi afigenna. Es netaisos striideeties par nianseem a'la saanu liinija utt. Taas ir dazhaadas mashiinas. Par to, ka liels - nu dabiigi! Juus daudz mashiinas zinat, kuras muusdienaas kljuvushas mazaakas vai vismaz taadas pashas, saliidzinot ar ieprieksheejiem modeljiem?
Es pie maajas katru vakaru paluurot pa logu redzu aiz savas 166 staavam jauno megane classic sedanu. Uz saaniem rakstiits 1.4 16v Very Happy Ziniet... taa megane izskataas lielaaka par 166! Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Brera! Bet concept brera butu vel labaka  Crying or Very sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
veciitis katraa gadiijumaa nezaudee jaunulja priekshaa, taas vienkaarshi ir atshkjiriigas mashiinas Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
alfu veestures annaaalees veciitis netiks aizmirsts, par vinu vienmeer kaads bildiis kaadu jauku vaardu Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Protams!
Bet nemot veeraa, ka ir 2006. gada rudens, nevis 96., es tomeer dodu priekshroku Brera Spider...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database