Atbildēt pie šī temata 6 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6
Navigācija
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Norkis rakstīja:
arba rakstīja:
2) negribu viņu lietot tiešsaitē,  pamēģināju , nedēļas nogale Tallinā izmaksāja pietiekoši dārgi SmileSmile
un tādēļ pirms kur dodod , liekas , ka ir vērts ielādēt pēdējā brīža pieejamās kartes, lai to izdarītu vecās vajadžetu izdzēst, bet kā lai izdzēš tikai Igauniju ?

Izmanto OVI suite



Vēl tikai kompasu iebūvēt Nokiā un tad viss būtu sājepis. Ejot ar kājām karte nemotīgi grozās un nespēj noteik debespuses.

es tā darīju, bet man izdžesās viss !!!!!
cik es sapratu arī kaut kādas pamatkartes un neko jaunu vairs ielikt ieksā viņš neļāva Sad
māģināšu vēlreiz Smile

Es vakarā piesēdīšos pie mājas datora un apskatīšos precīzāk, kā var nodzēst nevajadzīgās kartes. Darbā diemžēl datorā viss līdz maksimumam apgraizīts.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pašlaik (pagājušā reizi nesanaca) pastāv iespēja uzstadīt (paidam testa veida) alternatīvas Latvijas, Igaunījas un Lietuvas kartes Alfa Romeo 147, 159, 166, GT, Brera modeļiem ar ražotājrūpnīcās iebūvētām navigācijas sistēmām. Oriģinālas Baltijas kartes šim modeļiem neeksiste. Interesējošos cilvēkus lūdzam griezties šeit: http://autonavi.lv/2/kontakti

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sodien Navigon kartejais update, visadam citadam jaunam ficam pa vidu ir ari iespeja caur bluetooth parraidit audio noradijumus masinas audio sistema, kas ir tiesi tas, kas pietruka portablajam navigacijas iericem super super super

Es jau parbaudiju ka darbojas. Ja telefons, konkretaja gadijuma iphone ar Navigon aplikaciju, ir caur bluetooth saparots ar masinu, tad neatkarigi no ta, kas taja bridi skan audio sistema, radio, cd, mp3 no fleskas, Navigons to pieklusinas un teiks noradijumus auto skalrunos. Ari gadijuma, ja audio vispar nav ieslegts.

Var jau but, ka citam navigacijam un iericem tas jau sen bija atrisinats, bet iphone un Navigon to izdarija tagad, labak velak, ka nekad  applausi


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Piedāvājam jaunas, smalki detalizētas, mūsu alternatīvas Latvijas, Lietuvas, Igaunījas, Krievijas un parējas Eiropas kartes Alfa Romeo automobīļiem. Oriģinālas Baltijas un Krievijas kartes Alfa Romeo mašīnam neeksiste. Ka arī oriģinālas Eiropas kartes, sakot no Polijas, beidza atjaunot no 2010/2011 gada versijas.


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 6 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database