Atbildēt pie šī temata 202 lapa no 225 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 201, 202, 203 ... 223, 224, 225  Nākošais
sīkums, bet bļaut gribas
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja būtu jāmaksā - ietu ar kājām līdz Operai un gaidītu 5.tramvaju :lisijs:

bet nu man kautkā liekas, ka būtu godīgi ļaut 1h braukāt ar visiem sabtransiem kādiem vien gribās

bet vispār - nevajag tik daudz dzert, lai nāktos velo atstāt viesos - nebūs nākamjā dienā jābrauc pakaļ  Embarassed  shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Dajos Elertes kundzi meros!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man šķiet, ka šāda līmeņa lēmumi RS kompetencē un ar mēri nav nekāda sakara, bet nu hvz. un pvz arī

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vai tad nav 1h biļete? Imho ir gan. http://www.rigassatiksme.lv/lv/biletes-un-e-talons/e-talonu-veidi/#dzeltenais_e_talons


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Vai tad nav 1h biļete? Imho ir gan. http://www.rigassatiksme.lv/lv/biletes-un-e-talons/e-talonu-veidi/#dzeltenais_e_talons


nav gan.

http://www.rigassatiksme.lv/lv/biletes-un-e-talons/bilesu-klasts-un-cenas/

aaaa, ok ir gan - bet pie tādas ir iespēja tikt, ja tramvajam pārplīst riepa vai trolejbusam degviela beidzās  Laughing

Citāts:
Tehnisku problēmu gadījumā vadītājs izsniedz salonā esošajiem pasažieriem pārsēšanās biļeti, kas ir derīga vienu stundu jebkurā no "Rīgas satiksmes" transporta līdzekļiem.


patiesībā jau diezgan po, bet nu muļķīgi bezgala.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man vispār nav skaidrs par ko ir tusiņš ???
visā pasaulē pilsētu iedzīvotāji brauc lētāk, kāpēc R"iga saviem iedzīvotājiem nevarētu apmaksāt daļu ceļa ?
kur ir problēma ?

par ko uztraukums ?
koncertzālai nepietiks ? tunelim ?

pilsētās taču ir jāatīsta sab tr. un cilvēki uz viņiem japārsēdina, kaut vai samazinot cenas !!!!!!
tas ir tikai normāli

Principā es esmu labējs un man nepatīk, ka pa maniem nodokļiem citi brauc par velti, iet skolās par velti, ārstējas par velti, iet bērnudārzos, bet nu labējas idejas mūsdienās var iet d.... Smile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Man vispār nav skaidrs par ko ir tusiņš ???
visā pasaulē pilsētu iedzīvotāji brauc lētāk, kāpēc R"iga saviem iedzīvotājiem nevarētu apmaksāt daļu ceļa ?
kur ir problēma ?

par ko uztraukums ?
koncertzālai nepietiks ? tunelim ?

pilsētās taču ir jāatīsta sab tr. un cilvēki uz viņiem japārsēdina, kaut vai samazinot cenas !!!!!!
tas ir tikai normāli

Principā es esmu labējs un man nepatīk, ka pa maniem nodokļiem citi brauc par velti, iet skolās par velti, ārstējas par velti, iet bērnudārzos, bet nu labējas idejas mūsdienās var iet d.... Smile


"Problēma" ir Ušakovs. Ja tā būtu nacbloka iniciatīva, tad kliedzošā publika būtu laimīga)
Pārspīlēti politizētā reākcija uz pareizu Rīgas Domes rīcību

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es arī piekrītu..rīdzinieki par sēņošanu lai maksā!
Un par braukšanu aromā un RL arī lai piemaksā!
Jo vienlīdzība taču ir dažiem vēl vienlīdzīgāka..a?


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
pilsētās taču ir jāatīsta sab tr. un cilvēki uz viņiem japārsēdina, kaut vai samazinot cenas !!!!!!
tas ir tikai normāli


neviens jau biļešu cenu nesamazina, bet gan divkāršo cenu ārpus Rīgas dzīvojošajiem.....tāda politika iet roku rokā ar centieniem ieviest Park&Ride?



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Quattordici rakstīja:
arba rakstīja:
Man vispār nav skaidrs par ko ir tusiņš ???
visā pasaulē pilsētu iedzīvotāji brauc lētāk, kāpēc R"iga saviem iedzīvotājiem nevarētu apmaksāt daļu ceļa ?
kur ir problēma ?

par ko uztraukums ?
koncertzālai nepietiks ? tunelim ?

pilsētās taču ir jāatīsta sab tr. un cilvēki uz viņiem japārsēdina, kaut vai samazinot cenas !!!!!!
tas ir tikai normāli

Principā es esmu labējs un man nepatīk, ka pa maniem nodokļiem citi brauc par velti, iet skolās par velti, ārstējas par velti, iet bērnudārzos, bet nu labējas idejas mūsdienās var iet d.... Smile


"Problēma" ir Ušakovs. Ja tā būtu nacbloka iniciatīva, tad kliedzošā publika būtu laimīga)
Pārspīlēti politizētā reākcija uz pareizu Rīgas Domes rīcību


Ušakovs patiešām ir problēma. Ir tik daudz iespēju izdarīt kaut ko labu Rīdziniekiem, bet par to jau feisbukā nerakstīs - Нил, какой ты умный, Нил, какой ты красивый, Нил, какой ты супер...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
arba rakstīja:
pilsētās taču ir jāatīsta sab tr. un cilvēki uz viņiem japārsēdina, kaut vai samazinot cenas !!!!!!
tas ir tikai normāli


neviens jau biļešu cenu nesamazina, bet gan divkāršo cenu ārpus Rīgas dzīvojošajiem.....tāda politika iet roku rokā ar centieniem ieviest Park&Ride?



Esmu pārliecināts, ka ar park'n'ride tieši būs labi. Tulīt arī ieviesīs, ka tie kas auto atstāj prknrde stāvietās, varēs braukt pa rīdzinieku cenu.

Būsim reāli, mūsu ivēlētajiem mēriem uz šādu atapību nepietika smadzenes. Pašlaik Ušakovs rullē, un kamēr nebūs karizmātiska cilvēka no opozīcijas, tikmēr nekas tur nebūs. Pretī ir jāliek, kaut kas līdzīgs Šleseram. Pšam šleseram tik lielu pārsvaru būs grūti dabūt. Tāpēc jāmeklē cits, bet līdzīgs - tāds riktīgs amerikānisks alfa tēviņš.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cosa Nostra rakstīja:
Esmu pārliecināts, ka ar park'n'ride tieši būs labi. Tulīt arī ieviesīs, ka tie kas auto atstāj prknrde stāvietās, varēs braukt pa rīdzinieku cenu.


tas būtu loģiski, bet pašlaik, šķiet, nekas par to neliecina  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
Cosa Nostra rakstīja:
Esmu pārliecināts, ka ar park'n'ride tieši būs labi. Tulīt arī ieviesīs, ka tie kas auto atstāj prknrde stāvietās, varēs braukt pa rīdzinieku cenu.


tas būtu loģiski, bet pašlaik, šķiet, nekas par to neliecina  Rolling Eyes

Tāpēc, ka stāvparku ir jābūvē uz tramvaja galapunkta, vietās kur pilsētā ienāk auto plūsmas,
nevis tukšā mikrorajona stāvvietā ar kuru nebija ko darīt.
Bet tā vietā, lai realizētu, šķiet jau gatavo projektu, par tramvaja līniju un P&R pie berģu depo,
gumijā ietina katru sliedes centimetru no juglas līdz alfai.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cosa Nostra rakstīja:
Būsim reāli, mūsu ivēlētajiem mēriem uz šādu atapību nepietika smadzenes. Pašlaik Ušakovs rullē, un kamēr nebūs karizmātiska cilvēka no opozīcijas, tikmēr nekas tur nebūs. Pretī ir jāliek, kaut kas līdzīgs Šleseram. Pšam šleseram tik lielu pārsvaru būs grūti dabūt. Tāpēc jāmeklē cits, bet līdzīgs - tāds riktīgs amerikānisks alfa tēviņš.

Šīm viedoklim piekrist! Bravo!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lai arī man Nils ar kompāniju it nemaz nešķiet atbalstāmi (lai neteiktu vairāk), tomēr šai viņu idejai par atlaidēm vietējiem, manuprāt, nav ne vainas (un to es saku kā ne-rīdzinieks). Tiem, kuri maksā savus nodokļus pašvaldībai, kaut ko vajadzētu arī saņemt atpakaļ - kāpēc gan ne transporta atlaižu veidā? Mans fāteris dzīvo Siguldā, tur viņiem jau labu laiku ir tā, ka vietējie var braukt vispār par brīvu.

Kas attiecas uz galvaspilsētas funkcijām un neizbēgamu vajadzību lauciniekiem braukt uz Rīgu - arī šeit var piekrist Nilam, ka jau sen būtu vajadzīgs atsevišķs likums par galvaspilsētu, kas definētu tās funkcijas un balstoties uz kuru varētu izdot MK noteikumus, kuros šādus transporta jautājumus (un ne tikai tos) noregulēt un par iebraucējiem valsts maksātu pilsētai kaut kādu savu daļu. Kamēr tā visa nav, būs tāda skandalēšanās.

Tagad ir tā, ka visi zina un saprot, ka Rīga ir galvaspilsēta, bet tā konkrēti "uz papīra" nekur nav uzlikts, ko tas nozīmē un kā šis statuss ietekmē pārējo Latviju.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 202 lapa no 225 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 201, 202, 203 ... 223, 224, 225  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database