Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
līdzjūtība!!!
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs līdzjūtība!!! 
Es ļoti ceru,ka nevienu no alfistiem šīs briesmas,kas notika zolitūdē, nav skāruši,bet gribu izteikt līdzjūtības cilvēkiem,kam ir bēdas!!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: līdzjūtība!!! 
Присоединяюсь к Диме,выражаю соболезнования родным и близким.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pievienojos, un man personigi ir izteigta lidzjutiba netieso kolegu gimenem, atļaušos ari šeit visu brīvprātigo ugunsdzsēju vardā izteik lidzjutību bojā gājušo glabēju ģimenēm.



Pēdējoreiz rediģējis koijotins Sat Nov 23, 2013 10:31 am; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
http://www.vugd.gov.lv/lat/aktualitates/zinas/7388-seru-vests


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tikko uzzinaju,ka viens mans labs pazistams aizgaja boja,chalim bija 24 gadi

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tas, kas ir noticis, ir briesmīgi. Interesanti ir tas, ka facebookā parādās raksti, kuros cilvēki, kuriem ir bijusi kaut kāda darīšana ar šo celtni, publicē bildes, kurās var redzaet ēkas konstrukciju nepilnaibas, kā arī paši atzīst, ka strādājuši šajā pašā objektā nelikumīgi, bez darba līgumiem un nodokļu nomaksas. Ne cilvēki ziaņoja par pārkāpumiem, ne viņi paši bija godprātīgi. Tagad, protams, visi ir uzmetušies Re&Re un arhitektiem un, visticamāk, viņus noliņčos. Problēma ir dziļāk - būvniecības nozarē un mūsu cilvēku attieksme. Tagadējās runas, par ģenerāluzņēmēju darba praksi, kad tiek ņemti apakšuzņēmumi, uz kuriem tiek uzkrauts neoficiāli maksštās algas, un par to, cik tas ir šausmīgi, ir vienkārši smiklīgas.

Es nesaku, ka ģenerālbūvnieks nav vainojams šajā breismīgajā Zolitūdes traģēdijā. Es pat domāju ka ir un, visticamāk, būvuzraugs būs to atstājis bez uzmanības. Es arī domāju ka arhitekts būs kaut ko nepareizi sarēķinājis un būvvalde to būs pieļvisi. Plus vēl tas, ka neviens būvnieks nevar būt konkurētspējīgs, maksājot algas oficiāli, jo uz katru oficiālu strādnieku atradīsies 5, kas to darbu izdarīs neoficiāli. Tas viss summējās un tas var vilkties ilgi, līdz kamēr pienāk šāds brīdis, kad tas vienkārši nāk pāri, kā lavīna.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja tu lasi ziņās par nelaimi Filipīnās, Ņujorkā vai Krievijā, tad, protams, ir skumji. Katra nāve ir traģēdija. Bet tu to neuztver personiski. Šoreiz jūtos kā no laivas izmests. Vispirms jau tāpēc, ka katru dienu šajā veikalā tiku pie vajadzīgām precēm. Katru dienu padzinu jokus ar kādu no simpātiskajām un laipnajām kasierēm. Bez visa tā mana mamma vēl ar vien strādā Ziemeļvalstu ģimnāzijā (blakus tai nolāpītai vietai), kur bez vecākiem palika vairāki bērni. Daži pat bez abiem vecākiem. Un visam pa virsu vēl tas, ko jau rakstīju - nebiju veikalā tikai tāpēc, ka auto nonāca pie meistara un ar kājām bija slinkums iet. Lai gan jāiet nepilns kilometrs...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cosa Nostra rakstīja:
Tas, kas ir noticis, ir briesmīgi. Interesanti ir tas, ka facebookā parādās raksti, kuros cilvēki, kuriem ir bijusi kaut kāda darīšana ar šo celtni, publicē bildes, kurās var redzaet ēkas konstrukciju nepilnaibas, kā arī paši atzīst, ka strādājuši šajā pašā objektā nelikumīgi, bez darba līgumiem un nodokļu nomaksas. Ne cilvēki ziaņoja par pārkāpumiem, ne viņi paši bija godprātīgi. Tagad, protams, visi ir uzmetušies Re&Re un arhitektiem un, visticamāk, viņus noliņčos. Problēma ir dziļāk - būvniecības nozarē un mūsu cilvēku attieksme. Tagadējās runas, par ģenerāluzņēmēju darba praksi, kad tiek ņemti apakšuzņēmumi, uz kuriem tiek uzkrauts neoficiāli maksštās algas, un par to, cik tas ir šausmīgi, ir vienkārši smiklīgas.

Es nesaku, ka ģenerālbūvnieks nav vainojams šajā breismīgajā Zolitūdes traģēdijā. Es pat domāju ka ir un, visticamāk, būvuzraugs būs to atstājis bez uzmanības. Es arī domāju ka arhitekts būs kaut ko nepareizi sarēķinājis un būvvalde to būs pieļvisi. Plus vēl tas, ka neviens būvnieks nevar būt konkurētspējīgs, maksājot algas oficiāli, jo uz katru oficiālu strādnieku atradīsies 5, kas to darbu izdarīs neoficiāli. Tas viss summējās un tas var vilkties ilgi, līdz kamēr pienāk šāds brīdis, kad tas vienkārši nāk pāri, kā lavīna.


gan jau liela daļa ir lasījusi, bet tomēr.. http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/487453-buvinzenieris_atklaj_celtniecibas_biznesa_aizkulises

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja tagad ar buldozeru visu noslauka, tad ekspertiem viss ir skaidrs un neko vairs tur pētīt nevajag
Nesabrukušo daļu pētīt nevajag ? Jo tikai tur varēja noskaidrot ar kādām skrūvēm u.t.t. Viss ir sastiprināts.
Vai kā ? Vai tieši pretēji - noslaucīsim lai neko nevar saprast !
Man tas atgādina - ātri kremēsim nelaiķi, pirms sekcijas


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pa lielam jau visiem viss ir skaidrs, paskaties musdienu celtniecibas paradumus, tacu mirusos tas neatdzivinas, skarbi ir bet nu ta tas notiek Crying or Very sad  es karogu ar lentiti izkarinaju par godu glabejiem :Latvija:


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
http://g2.nh.ee/images/pix/maxima-choping-center-collapse-analysis-67149538.pdf

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Ja tagad ar buldozeru visu noslauka, tad ekspertiem viss ir skaidrs un neko vairs tur pētīt nevajag
Nesabrukušo daļu pētīt nevajag ? Jo tikai tur varēja noskaidrot ar kādām skrūvēm u.t.t. Viss ir sastiprināts.
Vai kā ? Vai tieši pretēji - noslaucīsim lai neko nevar saprast !
Man tas atgādina - ātri kremēsim nelaiķi, pirms sekcijas


Tur daudz iemeslu, sākot ar to, ka veikalam nevajadzēja strādāt būvniecības nākamo kārtu laikā - nauda pāri visam
Un ka vienlaidu kopnes nomainītas ar divdaļīgajām, jo tik garas "dārgi" transportēt...
Nu i divdaļīgo kopņu savienojuma skrūves neizturēja, kāpēc abas uz stiepi - hvz...
Domāju ka vairs ir tikai jautājumi kurš kļūdījies:
A. konstruktors nepareizi sarēķinājis kopni, savienošanas skrūve, to skaitu (somi jau uz to norādot)
B. Nepareizas/nekvalitatīvas skrūves arī somi norāda
C. Montāža neatbilstoši projektam / brāķis
D. Triecienpārslodzes vai parastas ekspluatācijas un tagad veiktās būvniecības laikā

Vai arī visur pa druskai, kas finālā noved, kur noved


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Ja tagad ar buldozeru visu noslauka, tad ekspertiem viss ir skaidrs un neko vairs tur pētīt nevajag
Nesabrukušo daļu pētīt nevajag ? Jo tikai tur varēja noskaidrot ar kādām skrūvēm u.t.t. Viss ir sastiprināts.
Vai kā ? Vai tieši pretēji - noslaucīsim lai neko nevar saprast !
Man tas atgādina - ātri kremēsim nelaiķi, pirms sekcijas


No policijas konta tviterī:

@VPRRP
Visi demontāžas darbi tiek saskaņoti ar izmeklētājiem un tajā vietā, kur demontē, pierādījumi jau savākti.


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es domāju, ka vainīgo būs daudz un neviens neizspruks. Tas, kas mani besī, ir tas, ka šo lietu pilitizēs. Mums priekšā vēlēšanas. Varu derēt, ka politikas eksperti tagad sēž un domā, kā šo lietu iegriest, lai otram atņemtu vairāk balsu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database