Atbildēt pie šī temata 145 lapa no 175 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 144, 145, 146 ... 173, 174, 175  Nākošais
Vajag padomu...
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lai gan daudz reizes dzirdēts ka nevajag likt "pārāk krutu" akumulatoru, tiešām nevaru saprast vai ir kāds tehnisks iemesls?
Imho pārāk kruts akumulators nevar būt - tas drošvien ir pilnīgi bezjēdzīgi likt v6 dīzelim domātu aķīti 4cyl benzīna auto, bet nekas slikts imho nenotiks.
Vienk. nevajag mēģināt ar krutu akumulatoru "ārstēt" citas elektrosistēmas problēmas - pusbeigts ģenerators nobeigs gan lēto aku, gan nenormāli dārgo.
Ja turi auto ārā un grasies braukt ar auto arī pie -30C, tad drošvien nebūtu slikti ņemt krutāko ko iesaka katalogā, bet īpaši krutāku vienk. nav jēgas likt.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: 159 aku 
Prokurors rakstīja:


Ak šausmas, ku mēs smalki! Lai gan labi saprotam, ka AKB neko nevienām sistēmām nodarīt gan nevar...


Izlasi kārtīgi !
Kur esmu rakstījis, ka lielāka akku var kaut-ko nodarīt sistēmām ???

P.S. Un par smalkumu... Esmu smalks. Esmu tik smalks, ka akumulatoru izvēlos ne tikai pēc kataloga, bet pat pēc svara un krāsas Cool


_________________
'Quoconque Jeceris Stabit
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: 159 aku 
Ni tā jau spečuki runā, ka aķim gavenais ir krāsa Smile

italis rakstīja:
Prokurors rakstīja:


Ak šausmas, ku mēs smalki! Lai gan labi saprotam, ka AKB neko nevienām sistēmām nodarīt gan nevar...


Izlasi kārtīgi !
Kur esmu rakstījis, ka lielāka akku var kaut-ko nodarīt sistēmām ???

P.S. Un par smalkumu... Esmu smalks. Esmu tik smalks, ka akumulatoru izvēlos ne tikai pēc kataloga, bet pat pēc svara un krāsas Cool


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja skatās uz Optima želejniekiem, tad tiešām krāsa ir svarīga. Zilā krāsā ir jūrai, dzeltenie ar dziļo izlādi (liek piemēram 4x4 bezceļniekiem, vinčai) un sarkanie ar lielu starta strāvu.
Alfai gan pēc parametriem, gan pēc krāsas atbilst sarkanie, tiesa tie nav tie lētākie

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
želejnieki ikdienas auto? Shocked

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vienkāršak un īsāk izskaidrot būs grūti, bet pamatā Apes spečukam ir taisnība
http://akumulators.lv/lv/about/how-to

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) MSN Messenger

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
želejnieki ikdienas auto? Shocked


A kas? Nu vienīgais mīnuss varētu būt cena...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Taisnība ir tik tālu, ka ieliekot lielāku(saprāta un fizisko iespēju robezās) akku neko nesabojās.

Tik tad ir tīri praktiskas dabas jautajums - kā notiek tā piemērīsana? Nes no noliktavas un skatās vai iet ciet kapots? Atrodot katalogā vajadzīgo pieraksta izmērus un tad meklē lielāku pēc el. parametriem, bet tiem pašiem izmēriem... Nerunājot par to, ka lielāks akku parasti maksā vairāk.

OK. Tagad zināšu, ka visi tie katalogi ko man piedāvā ApeMotors, kas tik ļoti aktīvi cenšas iebīdīt tirgū Yuasa ir peļu sūdi. Pietiktu ar dažiem variantiem. Man viņi stāsta par lielo noliktavu, garantijām... Vienvārdusakot paldies Prokuroram par infu Rolling Eyes


_________________
'Quoconque Jeceris Stabit
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Labvakar kungi,tāds naivs jautājums par 155to...Priekšējie plaukti k/l ir vienāda garuma?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
italis rakstīja:
Taisnība ir tik tālu, ka ieliekot lielāku(saprāta un fizisko iespēju robezās) akku neko nesabojās.

Tik tad ir tīri praktiskas dabas jautajums - kā notiek tā piemērīsana? Nes no noliktavas un skatās vai iet ciet kapots? Atrodot katalogā vajadzīgo pieraksta izmērus un tad meklē lielāku pēc el. parametriem, bet tiem pašiem izmēriem... Nerunājot par to, ka lielāks akku parasti maksā vairāk.

OK. Tagad zināšu, ka visi tie katalogi ko man piedāvā ApeMotors, kas tik ļoti aktīvi cenšas iebīdīt tirgū Yuasa ir peļu sūdi. Pietiktu ar dažiem variantiem. Man viņi stāsta par lielo noliktavu, garantijām... Vienvārdusakot paldies Prokuroram par infu Rolling Eyes


Neviens jau nav teicis, ka katalogā tiek piedāvāts tieši visvājākais aķītis... Very Happy Te jau vairāk tā doma, ka ja vien ir izvēle, tad jāņem pašu jaudīgāko. Un vēl jau ir tā, ka milzīgs lērums autovadītāju jau sen paši nebrauc uz Api meklēt un piemeklēt aķīti. Pieredze rāda, ka daudzi pat nezin, ka tur ir kaut kādi parametri. Savukārt šeit klātesošie kaut kā pratīs noteikt, vai izmērs ir īstais.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
IRAAK rakstīja:
Labvakar kungi,tāds naivs jautājums par 155to...Priekšējie plaukti k/l ir vienāda garuma?

man kluva interesanti kapēc Tu kko tādu prasi? jā domājams, ka plaukti ir vienaa garuma Wink


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaspars rakstīja:
IRAAK rakstīja:
Labvakar kungi,tāds naivs jautājums par 155to...Priekšējie plaukti k/l ir vienāda garuma?

man kluva interesanti kapēc Tu kko tādu prasi? jā domājams, ka plaukti ir vienaa garuma Wink


Pasūtīju gros auto plauktu priekš savas alfas...izgāju cauri tai modeļa atlasei...pasūtīju savam gadam/kw/motora kodam atbilstošu,otru plauktu iegādājos no forumieša un ir 99,9%pārliecība ka tas ir pareizais plaukts,bet problēma tāda,ka plaukti pieliekot plecu pie pleca ir dažāda garuma;/.

Čoms vasarā pirka kautkādu atsaiti/plauktu no grosa un viņam iedeva ''līdzīgu'',pats saka ka itkkā arī visu esot izgājis no markas līdz motora kodam bet toreiz uzlika mīksto un pasūtīja jaunu... varbūt grosam tā ir ierasta prakse dot līdzīgas detaļas(kautko,kas attāli līdzinās pasūtītajai?).

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
IRAAK rakstīja:
kaspars rakstīja:
IRAAK rakstīja:
Labvakar kungi,tāds naivs jautājums par 155to...Priekšējie plaukti k/l ir vienāda garuma?

man kluva interesanti kapēc Tu kko tādu prasi? jā domājams, ka plaukti ir vienaa garuma Wink


Pasūtīju gros auto plauktu priekš savas alfas...izgāju cauri tai modeļa atlasei...pasūtīju savam gadam/kw/motora kodam atbilstošu,otru plauktu iegādājos no forumieša un ir 99,9%pārliecība ka tas ir pareizais plaukts,bet problēma tāda,ka plaukti pieliekot plecu pie pleca ir dažāda garuma;/.

Čoms vasarā pirka kautkādu atsaiti/plauktu no grosa un viņam iedeva ''līdzīgu'',pats saka ka itkkā arī visu esot izgājis no markas līdz motora kodam bet toreiz uzlika mīksto un pasūtīja jaunu... varbūt grosam tā ir ierasta prakse dot līdzīgas detaļas(kautko,kas attāli līdzinās pasūtītajai?).

Ja man atmiņa neviļ, tad kautkādiem Fiat'iem bija vizuāli tādi paši plaukti tikai bik garāki(domāts ir no buksēm līdz šarai)


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
hmm... interesanti.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu vispār jau...



_________________
Kur ir olas, tur ir arī brokastis /Mārtiņš Rītiņš/
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 145 lapa no 175 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 144, 145, 146 ... 173, 174, 175  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database