Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
svaki silst motors 1.9 jtd
Cik tavai dizelalfai ir videja temperatura ziemaa braucot pa pilseetu??

90 5% 5% ( 1 )
80 33% 33% ( 6 )
70 38% 38% ( 7 )
60 22% 22% ( 4 )

Balsis pavisam : 18
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nav nekādas autonomās krāsns un pat sēdekļu apsildes nav


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
nav nekādas autonomās krāsns un pat sēdekļu apsildes nav

Dīzelis pie -15 grādiem stāvot pilsētā korķī nevar turēt 90 grādus,jo dīzelim bez slodzes nav siltumatdeve.
Ir autonomās krāsnis kuras silda tikai dzesēšanas šķidrumu, pašas ieslēdzas pie noteiktas āra temperatūras un uztur motoru darba temperatūrā, tās ir pilnīgi automātiskas, ka vadītājs pat nenojauš, ka tur kaut kas papildus tiek sildīts. Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man nav pārliecības, ka tur kaut kas tiek papildus sildīts


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tutolli rakstīja:
vilsons rakstīja:
Nav nekādu problēmu ar silšanu, uzsilst ātri un arī nedziest. Viss joks slēpjas pareizā termostata ielikšanā. Sievas 147 1.9jtd8v to jau izdariju pavasarī, savai 166 tas vēl jāizdara;)

Ko tu domā ar pareizo termostatu?
Vai tad ir varianti, tipa dienvidu vai ziemeļu termostats? Kā viņi atšķiras?

Nē nav varianti, tipa dienvidu vai ziemeļu. Viss slēpjas tanī KO sauc par termostatu;). Pats tas joks maksā "piečuku", darbs bik vairāk kā vnk nomainīt termostatu. Ja ir interese un vēlme, PZ;)


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tutolli rakstīja:
arba rakstīja:
nav nekādas autonomās krāsns un pat sēdekļu apsildes nav

Dīzelis pie -15 grādiem stāvot pilsētā korķī nevar turēt 90 grādus,jo dīzelim bez slodzes nav siltumatdeve.
Ir autonomās krāsnis kuras silda tikai dzesēšanas šķidrumu, pašas ieslēdzas pie noteiktas āra temperatūras un uztur motoru darba temperatūrā, tās ir pilnīgi automātiskas, ka vadītājs pat nenojauš, ka tur kaut kas papildus tiek sildīts. Wink


nu nedaudz cita fīča, cik es saprotu... tāpat kā pasātiem (sākot ar B5) dzesēšanai ir vēl viens mazais loks, kas sildās no izplūdes gāzēm, kas vienmēr, arī tukšgaitā dos siltumu. Līdz ar to jau 2-3 min pēc piešķilšanas sāk pūst siltu gaisu motoram pat neuzsilstot. un arī braucot temperatūra var būt 50-60 grādi bet pūtīs karstu gaisu. cik saprotu 159 arī tā ir, par guliettām nezinu Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
Tutolli rakstīja:
arba rakstīja:
nav nekādas autonomās krāsns un pat sēdekļu apsildes nav

Dīzelis pie -15 grādiem stāvot pilsētā korķī nevar turēt 90 grādus,jo dīzelim bez slodzes nav siltumatdeve.
Ir autonomās krāsnis kuras silda tikai dzesēšanas šķidrumu, pašas ieslēdzas pie noteiktas āra temperatūras un uztur motoru darba temperatūrā, tās ir pilnīgi automātiskas, ka vadītājs pat nenojauš, ka tur kaut kas papildus tiek sildīts. Wink


nu nedaudz cita fīča, cik es saprotu... tāpat kā pasātiem (sākot ar B5) dzesēšanai ir vēl viens mazais loks, kas sildās no izplūdes gāzēm, kas vienmēr, arī tukšgaitā dos siltumu. Līdz ar to jau 2-3 min pēc piešķilšanas sāk pūst siltu gaisu motoram pat neuzsilstot. un arī braucot temperatūra var būt 50-60 grādi bet pūtīs karstu gaisu. cik saprotu 159 arī tā ir, par guliettām nezinu Smile

Par šādu sistēmu neesmu dzirdējis, iespējams, tā ir...
Dīzelim stāvot uz vietas un rūcot, nekāds īpašais siltums nerodas pat izplūdes gāzēs!  Piemēram šodien pēc braukšanas, kad motora temperatūra bija uzkāpusi līdz 89 grādiem, atbraucot pie mājas uzreiz nenoslāpēju un motors strādāja kādas piecas varbūt desmit minūtes brīvgaitā, pēc tam nolēmu pieliet logu šķidrumu, kurš nedaudz uzpilēja uz kolektora, nekāda čurkstēšana nebija, kolektors bija silts, bet ne karsts...
Es tomēr palieku pie tā, ka tāds dīzelis kurš ātri(piecu minūšu laikā) uzsilst, tiek sildīts papildus ar autonomo krāsni!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Šī gadsimta JTD traktoriem kvēlsveču antifrīza apsilde ir 90procntu autiņiem,praktiski lielākai daļai nestrādā(svecēm beidzies mūžs,kontakti,releji,vadība utt...) Pat Fiatiem1.9JTD stāv apsildes bloks ar 3 svecēm attiecīgi Alfām ar būtu tādam jābūt.Skataties vai ir apsildes bloks,pārbaudiet sveču darbību,kvēlsvece maksā 5eur,un jums silti. :wink

[/img]

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es teiktu ka kadiem 40 % un parsvara 2.4 10v Rolling Eyes  cik redzets un jaukts Wink  man 1.9 16v tada nav, bet neliek miera doma taisit no nulles u pa savam, ideja ir, laika ta pamazak Embarassed


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
es teiktu ka kadiem 40 % un parsvara 2.4 10v Rolling Eyes  cik redzets un jaukts Wink  man 1.9 16v tada nav, bet neliek miera doma taisit no nulles u pa savam, ideja ir, laika ta pamazak Embarassed

Kur meklējamas tās antifrīza apsildes sveces 2.4JTD? Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
aiz motora, apaksa pie starpsienas ieejosaja peckas truba, tavai ieprieksejai 156 tadas ar bija Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
aiz motora, apaksa pie starpsienas ieejosaja peckas truba, tavai ieprieksejai 156 tadas ar bija Wink

Tāpēc man likās, ka melnā uzsila ātrāk...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
laikam vainu atradu, kapec svaki silst motors, man ari ir tas tris kvelsveces kas silda antifrizu. parbaudiju kvelsveces iet, bet nepienak strava, bus jasak meklet kur pazudusi, kads nezina kas varetu but par vainu?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database