Atbildēt pie šī temata 24 lapa no 73 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 71, 72, 73  Nākošais
Autofficina
Novērtē ar atzīmi!

5 72% 72% ( 65 )
4 13% 13% ( 12 )
3 4% 4% ( 4 )
2 10% 10% ( 9 )

Balsis pavisam : 90
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man Ganibu Dambis bija tada trissturu centra - tiesi starp trenina, majam un darbam)
tagad - viss... nepirksu vairs Alfu, jo baidos no sabiedriska))))

Bet saprotu ari to, ka Ficukam ir jaattistas, un jauna vieta ir solis uz prieksu!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
finns rakstīja:
KaramBax rakstīja:
Pārmaiņas parasti ir uz labu.
Galvenais, lai nav tādā ānī kā ModenaMotors, no kura (un atpakaļ) gandrīz nav cita varianta kā takša pakalpojums.


Iedomajos kadru, kas aizved uz apkopi savu Maserati un suudzas, ka uz centru ar mikrinju vai troljuku nevar tikt. Very Happy


Nav jau arī tajā Modenā TIK traki - 10 min. gājiens ar kājām un ir autobusi, vai nu Zolitūdes busi uz Apūzes ielas, vai arī 32. un 43. pie SKY gājēju tilta.
Protams, tas nav tik tuvu kā bija tramvajs pie Ficuka Ganību dambī Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Ir sabtransu tur viss kartiba, kurse autobusi Nr. 6, 31, 51, 52 un vel kaut kadi minibusi...


31. autobusa vietā iesaku lietot 34-to  naac

lokācijai nav ne vainas, pie esošās vietas pierasts, bet nu ko darīt.......galu galā, ne jau tas ir svarīgākais

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Modena bija labi un majigi ieksa... čai kofe potancuem i v ferrari posidim
es parasti stradaju no turienes, kad bija jaatstaj auto uz 2-3 stundam, pat nebraucot uz ofisu)
Bet tur dizaina nauda bija ieguldita liela! Un diez vai tas viss atmaksajas (Ficukam ta noteikti nebus prioritara lieta, kas ari ir pareizi!)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nekad uz Dreiliņiem ar sabtransu neesmu braucis, tāpēc nezinu par turienes apstākļiem.
Bet Modenā reizes 3 esmu mašīnu atstājis "līdz vakaram", divas no tām secināju, ka, lai arī tuvākā sabtransa pietura itkā nav tālu, ceļš (taciņa) pār pļavu un starp K-Rauta un novadgrāvi nerada patīkamas sajūtas (īpaši rudeņos un pavasaros).

Quattordici rakstīja:
Modena bija labi un majigi ieksa... čai kofe potancuem i v ferrari posidim
es parasti stradaju no turienes, kad bija jaatstaj auto uz 2-3 stundam, pat nebraucot uz ofisu)
Bet tur dizaina nauda bija ieguldita liela! Un diez vai tas viss atmaksajas (Ficukam ta noteikti nebus prioritara lieta, kas ari ir pareizi!)

Starp citu, kautkad nesen gribēju pa ceļam uz mājām iegriezties tur un nopirkt kafijas kapsulas. Konstatēju, ka "ir jau par vēlu" (ciet), un vispār izskatījās, ka notiek kautkādi remontdarbi. Tā arī paliku nezinot, vai tur vispār vēl kautkas notiek...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
elbee rakstīja:
Ir sabtransu tur viss kartiba, kurse autobusi Nr. 6, 31, 51, 52 un vel kaut kadi minibusi...


31. autobusa vietā iesaku lietot 34-to  naac



34. kursē tikai 6 reizes dienā shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
PZ rakstīja:
MartinsT rakstīja:
elbee rakstīja:
Ir sabtransu tur viss kartiba, kurse autobusi Nr. 6, 31, 51, 52 un vel kaut kadi minibusi...


31. autobusa vietā iesaku lietot 34-to  naac



34. kursē tikai 6 reizes dienā shura


hmm, man liekas, ka izvēloties sabiedrisko transportu svarīgāks faktors ir maršruts, nevis kustības intervāls bet nu ok, varam palikt pie 31 aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pamatigs iesprindziens uz marsutu izveli sacies, relaaaax un iet iedzer kad kafij. kad bus jabrauc, tad ari planos un domas.

Bet man ir ieteikums, par cik Ficukam jaunajas telpas notiek lielakas vai mazakas remontadbu aktivitates, gribetu piedavat pie viena izvertet iespeju par Drop box izveidi... es jau so ideju izmetu apspriesana viena no alfistu sanacieniem, un izradas, ka nesmu vienigais, kam sada ficha varetu but noderiga. galvenais lai ir drosi.
Te kto v tanke - dropBox ir fiicha, kur var atstat auto atslegas arpus servisa oficiala darba laika. lidzigi ka ires kantoriem, noparko masinu un iemet atslegas kastite un arivederchi, ej uz baru atpusties :Aiwa:. tas butu loti noderigi, kad auto tiek atvests pirms vai pec darba laika.
Pecak sazvana ficuku un izstasta ko vaig izdarit un ka...  melns uz balta

Risinajumam nav jabut mega sarezgitam, galvenais lai ir dross no garnadziem.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Piedavajuma GT dizelis ar originaliem 116k km http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/gt/bhhelf.html




_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Un pedeja gada 159SW tikamaja Sport Plus versija, nav boses, nav ksenona, parejais viss ir! http://www.auto24.lv/lietoti/alfa_romeo/159/1686934





_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
pamatigs iesprindziens uz marsutu izveli sacies, relaaaax un iet iedzer kad kafij. kad bus jabrauc, tad ari planos un domas.

Bet man ir ieteikums, par cik Ficukam jaunajas telpas notiek lielakas vai mazakas remontadbu aktivitates, gribetu piedavat pie viena izvertet iespeju par Drop box izveidi... es jau so ideju izmetu apspriesana viena no alfistu sanacieniem, un izradas, ka nesmu vienigais, kam sada ficha varetu but noderiga. galvenais lai ir drosi.
Te kto v tanke - dropBox ir fiicha, kur var atstat auto atslegas arpus servisa oficiala darba laika. lidzigi ka ires kantoriem, noparko masinu un iemet atslegas kastite un arivederchi, ej uz baru atpusties :Aiwa:. tas butu loti noderigi, kad auto tiek atvests pirms vai pec darba laika.
Pecak sazvana ficuku un izstasta ko vaig izdarit un ka...  melns uz balta

Risinajumam nav jabut mega sarezgitam, galvenais lai ir dross no garnadziem.


Jā, šī tiešām būtu laba fīča. Es arī par! super


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tā tiešām ir ļoti laba fīča.
Tajā servisā, kur es braucu jau 10+ gadus, šo funkciju pilda teritorijas sargs - viņš tur ir 24/7 un ir gadījies atbraukt, gan 3 naktī, gan svētdien pa dienu, nekādu problēmu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ou! Interesanta ziņa. Apsveicu!

Doma par DroBox'u, manuprāt, ir ļoti laba. Pašam vairākkārt tā bijis, ka būtu tas noderējis.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Опять спасибо ребятам.
И успехов на новом месте,с таким сложенным коллективом всё будет хорошо yo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vel viens pedeja gada 159SW, nikna 170ZS versija, dzive pusadas salons ir loti patikams super
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/159/VH4NHk1qRl4=.html




_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 24 lapa no 73 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 71, 72, 73  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database