Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
jaunu GTV?
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Trax rakstīja:
Bet lielaa reste shim auto nepiestaav - izskataas, kaa to saka - jeeli.


par to piekrist - jaumais urns ir nesmuks

bet es arī tādu nepirktu
jauns? nu un
to nevar salīdzināt ar citroen c4
tie ir divi dazādi auto
ja ir autiņš izlekšanai - tad ir pēc pilnas programmas
ja vaig ģimenes auto - tad nopērk 147.

es ielūrēju - kabrioleti arī ir pieejami
arī bija nekrāsa, nelasīju vai ir pieejami citi varianti...


Ģimenes auto 147. kas Tu pavisam vai kā Shocked

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MF rakstīja:


Ģimenes auto 147. kas Tu pavisam vai kā Shocked


MF - paļiek mierīgs!
147 ir NORMĀLS ģimenesvāgens. Tajā var salikt panckas 4-5 cilvēkiem un aizbraukt jebkur Baltijas robežās.
Es neslimoju ar lieluma māniju, ka man vajadzētu kā minimums vojageri kur pārvadāt ikdienā vienu savu pēcpusi, vai labākajā gafījuma daudzreiz ērtāko Kemperi, kur ērtības labad it točiņš, duša, virtuve un divguļamā gulta un loģisks V8 dzinējs.

156 ir tikai pašu mazumiņu lielāks auto.
Kad bija sīcis ar ratiem, tad uz laukiem aizbraucot 3 pieaugušajiem + vienam sīcim un miljonam pancku turp un atpakaļ vietas pietika.

Baltijas robežās tālāku pārbraucienu par 5 stundām atrast būš grūi un tās 5 stundas ir izturamas bez lieka stresa!

Ja gribās aizbraukt tālāk un plašākā rūmē - var aizņemties uz brīdi apmainīties ar kādu vai noīrēt VW T4 un iepūt!


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
P.S.
Man ikdienā pilnīgi pietiek ar DIVVIETĪGU auto (vienvietīgus neražo) un BEZ bagažnieka...
Lai arī ir sīkā, darba darīšanas utt...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
P.S.
Man ikdienā pilnīgi pietiek ar DIVVIETĪGU auto (vienvietīgus neražo) un BEZ bagažnieka...
Lai arī ir sīkā, darba darīšanas utt...



atlikt! shitam nepiekriitu. ikdienaa, darba dariishanaas ar divvietiigu mashiinu bez bagaazhnieka ir baigi gruuti. 4vietiigs limuzins ar bagaazhnieku gan ir pashaa laikaa! super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
palaidniex rakstīja:
P.S.
Man ikdienā pilnīgi pietiek ar DIVVIETĪGU auto (vienvietīgus neražo) un BEZ bagažnieka...
Lai arī ir sīkā, darba darīšanas utt...



atlikt! shitam nepiekriitu. ikdienaa, darba dariishanaas ar divvietiigu mashiinu bez bagaazhnieka ir baigi gruuti. 4vietiigs limuzins ar bagaazhnieku gan ir pashaa laikaa! super


tas ir tev, kam jābrauc pie galdniekiem ar baļķiem, jo tie cykas savā A8 negrib tādus pārvadāt... Very Happy
A, man fočikam, vizitkartēm un pāris katalogiem vietas ir gana!


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Piekrist Palaidniekam. Man ikdienaa darba dariishanaam pietiek ar 50cc motorolleri shura Lai gan muldu. 50cc pat pilseetaa ir par maz. Man nav jaavizina koleegji uz tukumu un/vai pilna mashiina ar mammiiteem un bagaazhniekaa karfelji no laukiem. 4-durviigu nnjemu tikai un vieniigi, lai pats neciestu neertiibas, ja nu tomeer kaads grib ie/izkaapt aizmuguree. A taa man piemeeram pa lielam ir pilniigi pie vienas vietas, kaa kursh juutas pakaljbenkjii manai mashiinai. Nepatiik? Reku trolejbuss! PVZ! smokin


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
A taa man piemeeram pa lielam ir pilniigi pie vienas vietas, kaa kursh juutas pakaljbenkjii manai mashiinai. Nepatiik? Reku trolejbuss! PVZ! smokin[/quote]


 yo  yo  yo  piekrist par visiem 100%
un ja vēl sāk klāstīt cik viņa/viņas mašīnā ērti un labi tad - NOVILKT BIKSES UN SADOT PA PURNU grudaks  haha

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Agha. Es te nensen pie texta "kaadeelj taa jaanesaas?! man jau slikti paliek!" iespiedu bremzi griidaa, viss salonaa aizlidoja pa gaisu, apstaajos un liku chiiksteetaajai kaapt aaraa. Apklusa un nekaapa shura
PS: visvairaak nokaitinaaja tas, ka es jau taa tai briidii braucu 5x leenaak un praatiigaak kaa parasti c


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Agha. Es te nensen pie texta "kaadeelj taa jaanesaas?! man jau slikti paliek!" iespiedu bremzi griidaa, viss salonaa aizlidoja pa gaisu, apstaajos un liku chiiksteetaajai kaapt aaraa. Apklusa un nekaapa shura
PS: visvairaak nokaitinaaja tas, ka es jau taa tai briidii braucu 5x leenaak un praatiigaak kaa parasti c


Un ko Tu dari, ja sefu vizini un vinsh sak pukstet? Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Agha. Es te nensen pie texta "kaadeelj taa jaanesaas?! man jau slikti paliek!" iespiedu bremzi griidaa, viss salonaa aizlidoja pa gaisu, apstaajos un liku chiiksteetaajai kaapt aaraa. Apklusa un nekaapa shura
PS: visvairaak nokaitinaaja tas, ka es jau taa tai briidii braucu 5x leenaak un praatiigaak kaa parasti c


aljaushos pajautaat cik ir 5x leenaak un kur?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sogjis rakstīja:
Un ko Tu dari, ja sefu vizini un vinsh sak pukstet? Wink



kaa ko, teica tak

Citāts:
NOVILKT BIKSES UN SADOT PA PURNU grudaks  haha


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
Oga rakstīja:
Agha. Es te nensen pie texta "kaadeelj taa jaanesaas?! man jau slikti paliek!" iespiedu bremzi griidaa, viss salonaa aizlidoja pa gaisu, apstaajos un liku chiiksteetaajai kaapt aaraa. Apklusa un nekaapa shura
PS: visvairaak nokaitinaaja tas, ka es jau taa tai briidii braucu 5x leenaak un praatiigaak kaa parasti c


aljaushos pajautaat cik ir 5x leenaak un kur?


uz kashkji velc? droshvien pa briiviibeni vilkaas ar 50 nevis 250 kaa parasti c

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sogjis rakstīja:
Oga rakstīja:
Agha. Es te nensen pie texta "kaadeelj taa jaanesaas?! man jau slikti paliek!" iespiedu bremzi griidaa, viss salonaa aizlidoja pa gaisu, apstaajos un liku chiiksteetaajai kaapt aaraa. Apklusa un nekaapa shura
PS: visvairaak nokaitinaaja tas, ka es jau taa tai briidii braucu 5x leenaak un praatiigaak kaa parasti c


Un ko Tu dari, ja sefu vizini un vinsh sak pukstet? Wink


Parasti censhos nevizinaat. Ja nu tomeer sanaak, tad atljaujos noraadiit, ka
a) ir trolejbuss
b) vinjam ir pasham savs auto, kas meetaajas pie maajas
c) es vispaar LEENI braucu shura


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database