Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Igaunijas brauciens
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Igaunijas brauciens 
Visi esam dzirdējuši kādi ir policisti Igaunijā. Vakar īstenībā veiksmīgi izspruku  Laughing  Galvenais stiepu ar darba masjīnu tā norm, karoč rādīju citiem igaunju satiksmes dalībniekiem kā jābrauc, bet parādīju kā jāapstājas kad ments stādina Wink ments
Vinjiem ārpus apdzīvotas max ir 100 a es nācu uz 140 nju nekas īpašs un tad tur tāds kalns tipa un man jau tā ienāca prātā ka moš aiz kalna dzjeki stāv un ķer ar radarinju, nju nebraukšu uz 100 bet nju zin kā atlaidu pedāli un uzripoju. Pašā augšā esot man rādija 120 un tad ieraugu lejā stāv inspektori staltbrieži Smile srazu tā sabremzēju uz 100 a dzjeks lejā jau sāk stresot  smp un rāda lai apstājos. Nu neko apstājos arī. Vinjsh man atnāk un sāk kauko reivot igauniski Smile es neko nesaprotu un jautāju: "Kā lūdzu, es nesaprotu" Šis tad sāk gogļīt krieviski prasīdams tiesības un tehpasport, a es srazu vinjam sāku jautāt kā lai ātrāk un taisnāk tiek uz Latviju, vinjsh tad man sāk teikt, ka tur un tur ir ceļa remonts un jāapbrauc būs. A es tā: "Kā... a mums neviens neko neteica." vārds pa vārdam par to kā apbraukt un nokļūt Valgā un tad Valkā. Tad šis jautā uz cik bija šajā ceļa posmā jābrauc. Es tad saku nu uz 100 laikam. Vinjsh tā a cik Tu brauci? Es saku uz....emmm..120. Tad šis radaru parāda tur 116 Wink Šis vēl tā pasaka: "Jeslji znak jehatj na 100, tagda nada na 100 a nje na boljshe. Nje nu jeslji denjik mnogo tagda davai jehaj bistreje, mi nji zjadnije napisatj protakol. Tak shto astaroznjeje jedj. Vsjo, sjislivovo putji." Un vissss.... es svēti aizbraucu tālāk bez papīru kārtošanas un bez kronu un bakšu zuduma Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tātad bija paēduši...  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Laikam Smile
 Kaut gan ja buutu es sācis runāt krieviski, tad mani tur panjemtu taa ka maz neliekas  Embarassed

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man līdzīgi noverņijās Lietuvā. Riktīgā ģerevņā (pie Kaļinigradas) paņēma uz 71 km/h.  Mad
Ments sāka taujāt uz cik tad pie mums drīkst.  Es viņam pateicu, ka visur EU ir 50. Un es līkumā apdzinu traktoru kuram, manuprāt bija slikti nostiprināta krava - salmu ruļļi. Mazliet samīzos, mazliet uzminu, nu un arī 71...
Es tikko biju izkāvis redbull, man no tā draņķa pirmās 5 min  Embarassed  un rokas trīc. Tad laikam ments padomāja, ka es esmu dikti samīzies or smt, un tik novēlēja laimīgu keljy  Laughing un atdeva dokus  naac

Galvenais, ka radars šiem izskatijās riktīgi vecs un mans RX 65 uz to nenopīkstēja  Mad , jo biju atslēdzis K frekvenci...  Twisted Evil
Bet nu karoče  shura beigās nospriedām ka man ir skaista bistrohodnaja mašīna  naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Very Happy njaa shitie kaiminju hakeri baigie :)staav uz visneiedomājamākajiem ceļiem Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Detektors nav opcija, bet "must have"  naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
Detektors nav opcija, bet "must have"  naac


Jā jā. Vibrators arī shura


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a kā tur bija ar kvītīm par ātruma pārkāpumiem Igaunijā? ir ignorējami, vai nav? kolēgam uzrakstīja papīru par ātrumu un ne pa tēmu ieslēgtiem migliniekiem   Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ega rakstīja:
a kā tur bija ar kvītīm par ātruma pārkāpumiem Igaunijā? ir ignorējami, vai nav? kolēgam uzrakstīja papīru par ātrumu un ne pa tēmu ieslēgtiem migliniekiem   Rolling Eyes


var gaidīt! pa pastu atnāks piedziņa! man māsai augustā atnāca par Aprīļa izbraucienu pa Itāliju. piedevām akcija  Laughing  ja samaksā 2 mēnešu laikā tad 40 EUR, ja nepaspēj, tad 120 EUR  Embarassed

vienīgais laikam viņas nerakstās uz mašīnu (neesmu pārliecināts) tehnisko var iziet, bet nāk kā parāda piedziņa.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ega rakstīja:
a kā tur bija ar kvītīm par ātruma pārkāpumiem Igaunijā? ir ignorējami, vai nav? kolēgam uzrakstīja papīru par ātrumu un ne pa tēmu ieslēgtiem migliniekiem   Rolling Eyes


Slinkums ņemt noteikumu grāmatiņu, bet kad miglinieki ir nepatēmu ieslēgti? Kad tālie deg?


_________________
houseofwildcats.com
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
riexc rakstīja:
ega rakstīja:
a kā tur bija ar kvītīm par ātruma pārkāpumiem Igaunijā? ir ignorējami, vai nav? kolēgam uzrakstīja papīru par ātrumu un ne pa tēmu ieslēgtiem migliniekiem   Rolling Eyes


Slinkums ņemt noteikumu grāmatiņu, bet kad miglinieki ir nepatēmu ieslēgti? Kad tālie deg?


Kad nav migla!  Idea  Very Happy


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
riexc rakstīja:
Slinkums ņemt noteikumu grāmatiņu, bet kad miglinieki ir nepatēmu ieslēgti? Kad tālie deg?


hvz kā EE, bet LV tā ir. Kapēc - hvz, jo braucot ar tālajiem pretī neviens nebrauc, līdz ar to ir po kas tev tur priekšā vēl ir saslēgts  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vairāk vai mazāk vienalga ka priekšā deg... bet bezsakarīgi degoši aizmugurējie gan ir pelnijuši ķieģeli tajos lukturos


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database