Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Spider ieziemots
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Spider ieziemots 
Ilgi domāju kā atturēt ruslana potenciālos uzbrukumus atjaunotajam Spider.
Izstādē Essenē atradu piedāvājumu, šonedēļ pienāca.

https://www.autopyjama.com

Risinājums PermaBag.

Īsumā - gandrīz hermētisks čehols, kurā iekšā atrodas bundžas, kas uzsūc mitrumu. Pirms nākamās ziemas bundžas izcep cepeškrāsnī un atkal var lietot.




Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paldies ka ir kāds kurš rod risinājumus tam ko man vaig. Ir auto, ir vēlme saglabāt. Šis jau ir tuvāk solim uz ilgu mūžu.


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AMV rakstīja:
Paldies ka ir kāds kurš rod risinājumus tam ko man vaig. Ir auto, ir vēlme saglabāt. Šis jau ir tuvāk solim uz ilgu mūžu.


Ja komplekta cena liekas par lielu, var jau uzsūtīt tikai tos mitrumu uzsūcošos kārtridžus un maisu šūt pašam.
Materiālu cena noteikti būs lētāka, čakars lielāks. Vei vērts katrs izlemj pēc iespējām

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
sieva bij nopirkus līdzīgu šādam, ielika vannasistabā. Pilns bija fiksi, savu funkciju pilda labi.
Jēga likt vannistabā, protams ir 0, bet auto pidžamā gan būtu labi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ir arī citi varianti, kā piemēram: http://www.carcoon.com/ ar diviem kompja motorīšiem vēdina plus no viena barokļa arī uztur pielādētu akumulātoru.... Domāju, ka nedaudz ērtāks, jo atver rāvējslēdzēju un brauc, atbrauci, žāvē/vēdina plus aķis vienēr pilns... Te arī darbībā https://www.youtube.com/watch?v=u2Y5MT9y-h0

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tie propelleri vienkārši dzenā gaisu, ja tas ir mitrs, kā tas mēdz būt garāžā ziemā, tad tas mitrums arī visu laiku tur ir. Derīgs, ja auto regulāri pa ziemu vizinās un vakarā iebrauc garāžā kur ir vismaz 15C silts.
Auto pidžama patika arī ar to ka noliku uz ziemu, un nekad nav jādara, nekādi 12V nav jābaro pa ziemu. Pavasarī noņemu pārvalku un braucu. Āķis tika atvienots un tam pa ziemu nekas notik nevar.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Gaisu dzenā cauri no viena gala otrā galā gaiss iet ārā. Ja autiņu pa ziemu nedarbina laiku pa laikam, tad tavs risinājums, protams, ir labāks. Bet tā kā es cenšos autiņu padarbināt vismaz reizi mēnesī arī ziemā, tad man Carcoon liekas nedaudz ērtāks....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tātad nu jau 2 nedēļas Spider dzīvo savā sausajā čeholā. Tur iekšā dzīvo arī mitruma mērītājs, kuru pa mazi lodziņu var redzēt. Šodien rāda 34%, man siltā viesistabā rāda 69%. Liekas tas aparāts strādā. Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Baigi labs rezultāts  super  Tad tagad tik atliek cerēt ka tā būs arī visu ziemu.


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database