Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Tavas visu laiku Top 5 Alfa Romeo
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Tavas visu laiku Top 5 Alfa Romeo 
tieši Tavas nevis vispār pasaulē. es sarindotu šitā:

1) Alfa 33 Stradale V8 dzineeji 2l vai 3l attieciigi 270zs vai 400zs shii laikam ir skaistaka Alfa vispār






2) GTA Junior Autodelta- man riktiigi patiik shitaa Bertones virsbuuve un 140zs uz litru dzineeja tilpuma arii ir OK, kaut cilindri tikai 4





3) Alfa 159. 51. gads un 425zs izstraadaats vēl 30. tajos Ferrari vadiibaa. bet 51. gadaa Fangio ar sho auto vineeja F1 championatu



4) 8C 2300- ar sho shasiju 30. gados Nuvolari un Ferrari izciinija uzvaras laikam visaas iespeejamajaas autosaciikstees. Savukaart dazhadi virsbuuvju darinaataaji tai pashai spota automashiinai darinaaja elegantas virsbuuves un izdalija ierindas brauceejiem pa vienam eksemplaaram. ja es pareizi saprotu, tad nekaadu citu Alfu tajaa laikaa nebija- tikai sporta mashiina ar individuaali ted izgatavotu Pininfarinas vai kaada cita kexa virsbuuvu, shis ir kaut kaada Viotti darinaajums



bet shaadi izskatijaas tas, ar ko Ferrari brauca



5) RZ un SZ. par skaistu sho mashiinu gruuti saukt, bet man patiik. esot viens no vislabaak vadaamaakajiem auto vispaar






Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
visas sarkanas Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
1) 1913. 40-60HP. Pirmaas uzvaras. Saakums visam.


2) Piekriitu par 33 Stradale

3) SZ/RZ - es teiktu, ka tas auto tomeer izskataas lieliski. Atklaati agresiivi, bet joprojaam izraisa tirpas. Neskatoties uz Briiviibas ielas platuma shkirbaam virsbuuves paneljos. Ja tas vadaas kaut pustik labi, kaa par to runaa un skan kaut tuvu tam, ko es esmu dzirdeejis, tad shis Zagato briinums ir liekams 3. vietaa droshi.

4) 8C Competizione. Jaunais. Ar V8 utt. Ja vinji TIESHAAM to reiz laidiis paardoshanaa, apsveershu iespeeju paardot braali verdziibaa, lai ieguutu liidzekljus 8C iegaadei Smile



5) gruuti izveeleeties, ar ko nobeigt. Ruupiigi visu paardomaajot, izveerteejot 2 finaalistus: to pashu Giulietta 2000 GTV un veco labo mammiiti 166, likshu ka topaa... Disco Volante! Smile Paskatieties uz to jel! Un tad iedomaajieties 2L dzineeju, 4 cilindri, 158Hp. Izklausaas labi? Un tagad iedomaajieties to... 1952. gadaa!!!


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaapeec taja shiltee raxtiic ferrari?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja man buut braalis, vareetu atdot par shito. bet ta kaa shito nerazhos diez gan droshi, neesoshis bralis var buut mieriigs Wink



http://www.italiaspeed.com/2006/cars/other/elasis/04/diva/0404.html

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Maasu vareetu buut vieglaak ietirgot araabiem kaa braali  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
ja man buut braalis, vareetu atdot par shito. bet ta kaa shito nerazhos diez gan droshi, neesoshis bralis var buut mieriigs Wink



http://www.italiaspeed.com/2006/cars/other/elasis/04/diva/0404.html


Ei tu nost!!! Mamma mia!!!! Shito vajag,tas ir caarinjsh!!:Smile))


_________________
I`ts nice to be important,but i`ts more importen to be nice--ALFA!!!Smile
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database