Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
159 1.9 vai 2.4 JTD
1.9 JTD vai 2.4 JTD, Alfa 159

1.9 JTD 50% 50% ( 10 )
2.4 JTD 50% 50% ( 10 )

Balsis pavisam : 20
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs 159 1.9 vai 2.4 JTD 
Labdien, Alfomāni!

Gribēju painteresēties - kurš no 159-tās dzinējiem ir vairāk uzticams (pie nosacījuma, ka abi apkopti vienādi labi) - 1.9 JTD vai 2.4 JTD?


P.S. Šis ir mans pirmais raksts un tikai nesen iemīlēju Alfas, tā kā esiet, lūdzu iejūtīgi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
daudz maz uzticami jau droši vien ir abi, it sevišķi mazākais. Vairāk tas lēmums varētu būt šāds braukt ekonomiski vai tomēr baudīgāk bet maksāt vairāk.. pameklē ierakstus par 159, kas te pēdējā laikā ir diezgan daudz bijuši, viedoklis jau izveidosies..

pašam ir čipots 2.4, viss ok!


_________________
houseofwildcats.com
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
riexc rakstīja:
daudz maz uzticami jau droši vien ir abi, it sevišķi mazākais. Vairāk tas lēmums varētu būt šāds braukt ekonomiski vai tomēr baudīgāk bet maksāt vairāk.. pameklē ierakstus par 159, kas te pēdējā laikā ir diezgan daudz bijuši, viedoklis jau izveidosies..

pašam ir čipots 2.4, viss ok!


Paldies par viedokli!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man ari ir čipots 2.4,  Pilniba apmierina manas vajadzibas,

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cik man radies iespaids (pašam 1,9 TDI):
- 1,9 visekonomiskākais un uzticamākais arī lētāks ekspluatācijā (kautkur diskusijās bija rakstīts, ka īstenībā ar dīzeļiem vispār Alfas lutina, jo tie ir ļooti labi);
- 2,4 pats dzinējs ir uzticams un ne kripatu sliktāks, jo ir jaudīgāks līdz ar ko patīkamāk braukt, bet laikam kautkas te ar spararatiem bija. + Priekšpiedziņa, tad nedaudz, bet jūtami ēd piedziņas ass riepas, laikam pārāk jaudīgs tas aparāts  Rolling Eyes
Ideālā izvēle 2,4 ar pilnpiedziņu=Q4 bet tie maksā un dabūt var labu tikai uz pasūtījumu un nāksies pagaidīt.

un kopumā atkārtošos- Alfas dīzeļi ir labākie, bet protams rēķinies arī ar motoriņa kopšanu, jo jebkurš labs motors prasa regulāru kopšanu (eļļas, filtri utt) tikai tad viņš saglabāsies labs arī turpmāk. bet tas jau uz itvisu attiecas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
2.4 patīkama manuālā kārba (2.0 tāda pati)

PS> kapēc 2.0jtdm netiek aplūkots?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kurbel rakstīja:
2.4 patīkama manuālā kārba (2.0 tāda pati)

PS> kapēc 2.0jtdm netiek aplūkots?


2.0 es tikai vienu esmu redzējis ss'ā, baigi populāras tās mašīnas ar to motoru nav.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Andrus rakstīja:
kurbel rakstīja:
2.4 patīkama manuālā kārba (2.0 tāda pati)

PS> kapēc 2.0jtdm netiek aplūkots?


2.0 es tikai vienu esmu redzējis ss'ā, baigi populāras tās mašīnas ar to motoru nav.


IMHO viens no labākajiem dīzeļiem ever. Un gandrīz ideāls kompromiss starp 1,9 un 2,4.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tas 2.0 cik dzirdets ir tas pats labais 1.9 kas ir nedaudz modernizets. Manuprat 1.9 ir tik pat labi izdevies ka savulaik busso motori, tikai ar diizeli barojams.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Andrus rakstīja:
kurbel rakstīja:
2.4 patīkama manuālā kārba (2.0 tāda pati)

PS> kapēc 2.0jtdm netiek aplūkots?


2.0 es tikai vienu esmu redzējis ss'ā, baigi populāras tās mašīnas ar to motoru nav.


Nav vinu tapec, ka 2.0 motorus razo sakot ar 2009. gadu un masinas ar 2.0 motoriem ir salidzinosi maz un vel padargas. Uz papira tie 2.0 izskatas baigi labi, reali daba no 16v 1.9 ipasi neatskiras. Ir plusi, DPF sistema darbojas labak un ilgak, bet ir ari minusi, ellas un antifriza nopludes. Mana skatijuma galvenais 2.0 dzineja pluss ir vienkarsi izcila F40 atrumkarba. Un Giulietta ar 2l dizeli iet loooti labi. 159 nu ta, ta... braukt var.


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Andrus rakstīja:
kurbel rakstīja:
2.4 patīkama manuālā kārba (2.0 tāda pati)

PS> kapēc 2.0jtdm netiek aplūkots?


2.0 es tikai vienu esmu redzējis ss'ā, baigi populāras tās mašīnas ar to motoru nav.


Nav vinu tapec, ka 2.0 motorus razo sakot ar 2009. gadu un masinas ar 2.0 motoriem ir salidzinosi maz un vel padargas. Uz papira tie 2.0 izskatas baigi labi, reali daba no 16v 1.9 ipasi neatskiras. Ir plusi, DPF sistema darbojas labak un ilgak, bet ir ari minusi, ellas un antifriza nopludes. Mana skatijuma galvenais 2.0 dzineja pluss ir vienkarsi izcila F40 atrumkarba. Un Giulietta ar 2l dizeli iet loooti labi. 159 nu ta, ta... braukt var.


Paldies par info Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database