Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
jaunais vs vecais
Jaunais vei vecais?

Jaunais 59% 59% ( 13 )
Vecais 40% 40% ( 9 )

Balsis pavisam : 22
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
hmmm nu ja veco nopuleto kautvai lidz tadam pasham spidumam ka jaunais tad butu 50/50 Wink


_________________
spider
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Dizaina ziņā es viennozīmīgi par veco.

Vecā ir nostrādātāka, proporcionālāka, elegantāka. Katra līnija papildina kopējo iespaidu, neviena plakne nav nevajadzīgi izliekta, katra detaļa harmoniski iederas kopējā tēlā.
Vecās dizains nav tik moderns, bet klasiskāks un gluži kā laba arhitektūra vai mūzika, ir pārlaicīgāks. Esmu pārliecināts, ka GTV un GTV Spider dizains pēc 15 gadiem būs tādā pašā cieņā kā 70o gadu Spider.

R.

Tā jaunā tāda lecīga un samocīta. Kā beibe ar silikona krūtīm. Iespaidīgi, protams, bet vulgāri. Īstas lietas tomēr pievelk vairāk.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nedaudz pasēdēju un padomāju ar ko tad viņas principiali atšķiras
- vecā ir unikāla, jo  tika taisīta pilnīgi jauna mašīna un  kas svarīgi, taisīta tieši kā kabriolets (spiders) un pēc tam viņam tika uzlikts jumts (GTV), un viņas dizaina elemeneti netika izmantoti nevienā citā alfā, ne pims ne pēc tam, līdz ar to viņa ir izdevusies perfekta un uz ielas vienmēr izceļas
- jaunais ir būvēts uz Breras bazes, līdz ar to ir bijusi ierobežota savā izaugsmē Breras ramjos un viņa dizaina elementi, gan ārpuse, gan iekšpuse, ir redzami arī citos modeļos
Tapēc balsoju par veco
Un vispār , patiesi mīļa var būt tikai  veca mašīna, tāda, kura ir šad tad jāparemontē, japamīļo, jāpiekrāso u.t.t. vienvārd sakot kurā ir jāieliek pašam kaut kāds darbs.
Nu kā ar mīlēt auto, kuram pat lampiņa nav jānomaina Very Happy


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Nedaudz pasēdēju un padomāju ar ko tad viņas principiali atšķiras
- vecā ir unikāla, jo  tika taisīta pilnīgi jauna mašīna un  kas svarīgi, taisīta tieši kā kabriolets (spiders) un pēc tam viņam tika uzlikts jumts (GTV), un viņas dizaina elemeneti netika izmantoti nevienā citā alfā, ne pims ne pēc tam, līdz ar to viņa ir izdevusies perfekta un uz ielas vienmēr izceļas
- jaunais ir būvēts uz Breras bazes, līdz ar to ir bijusi ierobežota savā izaugsmē Breras ramjos un viņa dizaina elementi, gan ārpuse, gan iekšpuse, ir redzami arī citos modeļos
Tapēc balsoju par veco
Un vispār , patiesi mīļa var būt tikai  veca mašīna, tāda, kura ir šad tad jāparemontē, japamīļo, jāpiekrāso u.t.t. vienvārd sakot kurā ir jāieliek pašam kaut kāds darbs.
Nu kā ar mīlēt auto, kuram pat lampiņa nav jānomaina Very Happy


Es mazliet nesaprotu... Vecaa ir unikaala, jo buuveeta no jauna (Spider), tad sanaak, ka jaunais GTV (kaa edam un elbee) ir diezgan slikts, jo nu... izgatavots, spaiderim piemetinot jumtu? Liidziigi kaa brera un jaunais spider, tikai apgrieztaa seciibaa? Man liekas, ka, ja auto ir izdevies, tad ir pilniigi vienalga vai tam ir opelja griida vai holden dzineejs un uz kaa baazes tas veidots...
Es negribu noliegt ieprieksheejaa spider skaistumu un sharmu. Viennoziimiigi - tas ir veesturisks auto. Ar neatkaartojamu dizainu, ar triisas uzdzenoshu auru, ar formu, kas tuva pilniibai utt... Bet es nedomaaju, ka tas, ka jaarokaas ar liidz elkonjiem noshmuleetaam rokaam pa to mashiinu (cik no GTV/spider lietotaajiem pashi tos skruuvee?), dod tai papildu veertiibu pret jauno. Un veel es nedomaaju, ka visas pasaules zhurnaalisti, noveerteejot Breru kaa skaistaako 2005. gada auto un, attieciigi, Spider kaa 2006. gada kabrioletu, buutu smagi kluudiijushies. Vispaar gruuts balsojums, bet es laikam tomeer palieku pie jaunaa.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jā un nē!
Savam Spiderim jau vismaz kādu sīkumu pac esmu izdarijis.
Tā nu gluži nav, ka tik brauc un benju lej...

Bet runājot par breru un tās spideri - vai nemani līdzību ar 159?
Vecais GTV/Spiders nav atvasināts nedz no 155, nedz 145/146, nedz 156 nedz 166...
pac par sevi...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jaunajam liidziiba ar 159 ir... prieksheejos lukturos. Viss. Turklaat Breras koncepts, cik zinu, ar visaam lampaam, radaas PIRMS 159. Un veel... kaada vaina 159? Smile Sodien ar bazhaam sirdii par to, ka nevilks utt., izbraucu ar 159 JTDm... Nu IR... IR!!! Smile Viss tur ir labi. Ir eerti, ir precizitaate stuuree, ir klusu, tas 1.9 diizelis iet lopaa, pateereejot ap 7L pilseetaa. Viss tur ir labi Smile Protams, ka nav taas pirmatneejaas izjuutas un adrenaliina, kas ir 155. Tas arii nav pininfarina dizaina shedevrs, lai arii izskataas ljoti lab, iipashi jau melns. Taas ir dazhaadas mashiinas no dazhaadiem laikmetiem. Un kaa jau elbee teica un smic apstiprinaaja, starp taam ir AIZA Smile Taapat ir ar spider/gtv vs brera/spider. Vismaz manaas aciis. Esmu seedeejis (dazhaados agregaatstaavokljos) gan sarkanaa 2.0TS gan melnaa 3.0 24v GTV. Esmu gan seedeejis, gan braucis ar Breru. Taas mashiinas nav saliidzinaamas nevienaa aspektaa. Taa ka peec buutiibas arii shai diskusijai iistas jeegas nav. Katraa no taam ir kas skaists un briinishkiigs gan vizuaali, gan tehniski. Bet nevar teikt, ka roze ir labaaka par orhideju. Vinjas ir paaraak dazhaadas un nav veerts tur mekleet peecteciibu...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:

Es mazliet nesaprotu... Vecaa ir unikaala, jo buuveeta no jauna (Spider), tad sanaak, ka jaunais GTV (kaa edam un elbee) ir diezgan slikts, jo nu... izgatavots, spaiderim piemetinot jumtu? Liidziigi kaa brera un jaunais spider, tikai apgrieztaa seciibaa?


Starp citu, esat piefiksējuši kā coupes, kas ir taisītas uz cabrio/roadster bāzes izskatās diezgan labi? Piemēram, GTV, Z4, Cayman, vecais TT.
Otrā virzienā ejot parasti cabrio iznāk neveikli, vai labākajā gadījumā neizteiksmīgi.

Oga rakstīja:
Bet es nedomaaju, ka tas, ka jaarokaas ar liidz elkonjiem noshmuleetaam rokaam pa to mashiinu (cik no GTV/spider lietotaajiem pashi tos skruuvee?), dod tai papildu veertiibu pret jauno.


Vai šis jautājums nebija par jaunā Brera Spider dizainu vs. vecā GTV Spider dizainu? Neba mēs runājam par braukšanas izjūtām, vai lietošanas izmaksām. Ja vēlētos iegādāties šāda tipa auto, pieļauju, ka praktisku apsvērumu dēļ izvēlētos jauno Spider. (es arī nemīlu ķēpāties ar skrūvēšanu)
Un, neskatoties uz to, ka Brera Spider mani neaizkustina, visu cieņu Brerai! Pieļauju, ka Brera arī būs viens no AR klasiskajiem modeļiem. Bet Brera Spider, sorry, tomēr izskatās, kā samocīts cabrio taisīts uz coupes bāzes, cenšoties saglabāt pēc iespējas vairāk kopīgs virsbūves paneļus.

R.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database