Atbildēt pie šī temata 243 lapa no 262 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 242, 243, 244 ... 260, 261, 262  Nākošais
NE-ALFAS = Honda, Lexus, BMW un pārējie...
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Šā brīža labākais auto žurnālists ir šis http://m.youtube.com/watch?v=xXo3WckpasU

 Doh!  nu šo ir diezgan grūti skatīties

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Labākais ir Chris Hariss. Punkts.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
rixis rakstīja:
Labākais ir Chris Hariss. Punkts.

super piekrītu.

RCR stils man arī patīk.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Uz Krown pierakstījos, rinda līdz 25. septembrim  Shocked

Neiesaku! Pie manis nokļuva cilvēks kuram jāremontē auto,apstrādāja KROWN,mašīna 2002.gada,jau ir grīdā 2 izpuvuši caurumi kuri jāmetina,visa grīda gan no salona,gan no apakšas sarūsējusi,vienvārdsakot,nav vērts,labāk pats noberz rūsu,nopinzelē ar mastiku,efekts būs daudz lielāks/ilgāks/lētāks. Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu AIM Adrese

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
motofanats rakstīja:
smic rakstīja:
Uz Krown pierakstījos, rinda līdz 25. septembrim  Shocked

Neiesaku! Pie manis nokļuva cilvēks kuram jāremontē auto,apstrādāja KROWN,mašīna 2002.gada,jau ir grīdā 2 izpuvuši caurumi kuri jāmetina,visa grīda gan no salona,gan no apakšas sarūsējusi,vienvārdsakot,nav vērts,labāk pats noberz rūsu,nopinzelē ar mastiku,efekts būs daudz lielāks/ilgāks/lētāks. Wink

Tag jau laikam čalim mazda ja tik traki rūsē aiwa


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
motofanats rakstīja:
smic rakstīja:
Uz Krown pierakstījos, rinda līdz 25. septembrim  Shocked

Neiesaku! Pie manis nokļuva cilvēks kuram jāremontē auto,apstrādāja KROWN,mašīna 2002.gada,jau ir grīdā 2 izpuvuši caurumi kuri jāmetina,visa grīda gan no salona,gan no apakšas sarūsējusi,vienvārdsakot,nav vērts,labāk pats noberz rūsu,nopinzelē ar mastiku,efekts būs daudz lielāks/ilgāks/lētāks. Wink


Ja jau ir tādi caurumi, tad ko tur vairs berzt un mastikot? Tad jāmetina. Vispār jau Krown pasargā no rūsas nevis aizlāpa caurumus.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vispār jau runa iet par 147 alfu,es zinu ka Krown pasargā no rūsas,bet kāpēc,tad ja viss ir apstrādāts ar krown,mašīnai pa visu grīdu ir rūsa? Iespējams 147 tā ir slimība,nestrīdos,bet,ja jau ir apstrādāts,tad nevajadzētu rūsēt... Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu AIM Adrese

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
motofanats rakstīja:
Vispār jau runa iet par 147 alfu,es zinu ka Krown pasargā no rūsas,bet kāpēc,tad ja viss ir apstrādāts ar krown,mašīnai pa visu grīdu ir rūsa? Iespējams 147 tā ir slimība,nestrīdos,bet,ja jau ir apstrādāts,tad nevajadzētu rūsēt... Laughing

Ja tā rūsa tur jau bija, tad neviens līdzeklis ko uzklāj pa virsu viņu "nelikvidē". vēl sliktāk, ja uzklāj kautko kas atstāj gaisa kabatas starp sarūsējušo metālu un virsējo slāni. + metāls rūsē no abām pusēm, tā kā ja zem paklāja ir mitrums, tad bleķis izrūsēs arī no iekšpuses.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es saprotu rūsēšanas principus,mani ļoti apbēdina fakts,ka mūsdienu autobūve ir palikusi tik ļoti sliktas kvalitātes,piemeram senča audi 90 b3 1988.gada vēl nav nevienu reizi metināts,virsbūve nokalpos vēļ 100 gadus....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu AIM Adrese

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
motofanats rakstīja:
Es saprotu rūsēšanas principus,mani ļoti apbēdina fakts,ka mūsdienu autobūve ir palikusi tik ļoti sliktas kvalitātes,piemeram senča audi 90 b3 1988.gada vēl nav nevienu reizi metināts,virsbūve nokalpos vēļ 100 gadus....

paņēmi arī gandrīz vienīgo auto kas ir pilnībā cinkots par piemēru Very Happy


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ne tikai autobūve ir mainījusies. Panteons stāv vairāk kā 2K gadu un stāvēs vēl vismaz tikpat, Maxima knapi 2 gadus izvilka.........

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
motofanats rakstīja:
Es saprotu rūsēšanas principus,mani ļoti apbēdina fakts,ka mūsdienu autobūve ir palikusi tik ļoti sliktas kvalitātes,piemeram senča audi 90 b3 1988.gada vēl nav nevienu reizi metināts,virsbūve nokalpos vēļ 100 gadus....

paskaties uz mercedes vai mazda vai vienalga ko - rūsē viņi vēl vairāk kā alfa. patērētāju sabiedrība ibio.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sieva ar lieko svaru arī mazāk ziemā slimos.  ahahahahahaaa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
E-klase rūsē karaliski. Skatījos 2005. gada e270, arkas gan priekšējās gan pakaļējās jau ar brūno grubuli, lai gan pati mašīna kā konfekte. Bija arī Subaru Outback, arī 2005, kam jumts virs vējstikla smuki uzburbis. Vienīgie nesarūsējušie bija A6, bet tie tika atmesti kā šķira citu iemeslu pēc (lasi = 4-5 simti par zobsiksnas maiņu, un tad vēl visa tā potenciālā jezga ar sadalenēm, ja izvēlies v6)

Omegai bija izrūsējis zem vējstikla apakšā, ko vispār, neizņemot stiklu, nav iespējams konstatēt, jo tur salīmētas gumijas, līstes. Visādi citādi tas opelis bija sarūsējis krietni mazāk kā daži labi jaunāki eksemplāri, ko tirgo par krietni augstāku cenu. Arkas bija veselas, brūnais bija vien durvju stūros un uz kapota, kur akmeņi krāsu nodauzījuši.

No manas pieredzes salīdzinoši maz rūsēja Honda Accord, kas visu savu dzīvi bija pavadījis Latvijā. Apakšā šur tur bija pa pleķim, bet virsbūves redzamajā daļā vispār nekā.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
http://www.skelbiu.lt/skelbimai/ne-visai-ferrari-bertone-x-1-9-16881978.html
 yo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 243 lapa no 262 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 242, 243, 244 ... 260, 261, 262  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database