Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Freemont
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
zeenjaa rakstīja:
man vajag vienu auto, kam ir 7 vietas un kas ir ietilpīgs un arī normālā cenu kategorijā.


Voyager naac

gribēju rakstīt arī par šo izvēli vai neizvēli, bet padomāju, ka pārāk gari Very Happy  
bet - Jā! arī variants  Wink izšķiroša drošivien būs pirkšanas brīža piedāvājums/cenas/iespējas.  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xc90 naac


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
xc90 naac


aiwa




_________________
houseofwildcats.com
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
riexc rakstīja:
j.k. rakstīja:
xc90 naac


aiwa


gluži manas domas par XV90

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
mēs te visi esam subjektīvi, jo mums patīk smukas, ātras, labi vadāmas mašīnas un vēl mašīnas ar stāstu
Bet lielai daļai braucēju tas ir pie kājas !!!
viņiem ir pilnīgi citas prasības - ērta, liela, lēta, maza, ar glāzu turētājiem, kabatiņām, garām garantijām  u.t.t.

Nu, ja... ta ir. Bet kapec tad nenjemt korejieshus? Hyundai/KIA dzipini esot krietni pievilcigaki par Fiat/Chevrolet razojumiem

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Quattordici rakstīja:
arba rakstīja:
mēs te visi esam subjektīvi, jo mums patīk smukas, ātras, labi vadāmas mašīnas un vēl mašīnas ar stāstu
Bet lielai daļai braucēju tas ir pie kājas !!!
viņiem ir pilnīgi citas prasības - ērta, liela, lēta, maza, ar glāzu turētājiem, kabatiņām, garām garantijām  u.t.t.

Nu, ja... ta ir. Bet kapec tad nenjemt korejieshus? Hyundai/KIA dzipini esot krietni pievilcigaki par Fiat/Chevrolet razojumiem


Vienīgais, kas šķiet pietiekami ietilpīgs ir jaunais KIA Sorento, bet no ārpuses viņš pārāk monstrīgs un ņemot vērā, ka vēl jauns - cena.

bet vispār kā vēl viens + Freemonta labā ir individualitāte, jeb nepopularitāte. nezinu vai viņu izplatība izaugs līdz Santa Fe, VW, Volvo utt līmenim, bet pašlaik viņi diezgan izceļas uz apkārtējo fona. Nepatīk man meklēt auto lielajās stāvvitās ar signalizācijas pults palīdzību. tā laikam kā fobija, ka nopirksi VW un tad kādreiz noliksi stāvvietā un kamēr iepērcies tikmēr sastāsies rinķī vēl 20 tādi paši, tādā pašā krāsā un tad nāksies minēt  Laughing reāli nepatīk man tā sajūta  Embarassed

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Quattordici rakstīja:
arba rakstīja:
mēs te visi esam subjektīvi, jo mums patīk smukas, ātras, labi vadāmas mašīnas un vēl mašīnas ar stāstu
Bet lielai daļai braucēju tas ir pie kājas !!!
viņiem ir pilnīgi citas prasības - ērta, liela, lēta, maza, ar glāzu turētājiem, kabatiņām, garām garantijām  u.t.t.

Nu, ja... ta ir. Bet kapec tad nenjemt korejieshus? Hyundai/KIA dzipini esot krietni pievilcigaki par Fiat/Chevrolet razojumiem

Kurā forumā es esmu?  :jopt:


_________________
1995 916 Spider 2.0TS
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tam nu gan nepiekritu. Iebrauciet Autobrava, tur plecs pie pleca var apskatit visus Fiat, Jeep, Hyundai, Suzuki un pat SungJUng. Fiat/Jeep ir krietni pievilcigaki. 500x ir forss, ari Renegade man pamazak sak iepatikties, katra zina interesantaks par visiem tiem korejiesiem.

Un Hyundai sen vairs nav leta masina!


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es ar sāku skatīties Freemont virzienā, jo parādās nepieciešamība pēc kāda lielāka auto ar 7 vietām.
Pēc skata tāds tīri labi patīk, jo alternatīva drīzāk ir kāds minivens (S-Max vai Sharan) kas kaut kā neuzrunā.

Varbūt kāds var pakomentēt, cik uzticams tāds 3-5 gadīgs Freemont ar 2L dīzeli ir? Cik dārgs/lēts būs tāds remontos?


_________________
159 SW, 2,4 JTDM, 200 ZS Twisted Evil
www.elvadms.com - IT risinājums auto servisiem, auto dīleriem
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tornado667 rakstīja:
Es ar sāku skatīties Freemont virzienā, jo parādās nepieciešamība pēc kāda lielāka auto ar 7 vietām.
Pēc skata tāds tīri labi patīk, jo alternatīva drīzāk ir kāds minivens (S-Max vai Sharan) kas kaut kā neuzrunā.

Varbūt kāds var pakomentēt, cik uzticams tāds 3-5 gadīgs Freemont ar 2L dīzeli ir? Cik dārgs/lēts būs tāds remontos?


Sveiks, es savulaik nelielā testdrive  pamēģināju Freemont ar 170zs un automātu un bija skaidrs, ka bez čipošanas un pārprogrammēšanas no braukšanas viedokļa ļoti nepievilcīgs auto..

Ja gribās vairāk kā 5 vietas un negribās minivan, iesaku papētīt xc90.. var otrajā rindā ielikt 3 bērnu beņķus, ja vajag, var papildvietā ielikt bērnu krēsliņu, ja paceļ tikai vienu no papildvietām, bagāzniekā ielien nesalikti zīdaiņu rati.. Ja interesē, vari Teikā kādreiz pieskriet, parādišu dzīvē..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
riexc rakstīja:
Tornado667 rakstīja:
Es ar sāku skatīties Freemont virzienā, jo parādās nepieciešamība pēc kāda lielāka auto ar 7 vietām.
Pēc skata tāds tīri labi patīk, jo alternatīva drīzāk ir kāds minivens (S-Max vai Sharan) kas kaut kā neuzrunā.

Varbūt kāds var pakomentēt, cik uzticams tāds 3-5 gadīgs Freemont ar 2L dīzeli ir? Cik dārgs/lēts būs tāds remontos?


Sveiks, es savulaik nelielā testdrive  pamēģināju Freemont ar 170zs un automātu un bija skaidrs, ka bez čipošanas un pārprogrammēšanas no braukšanas viedokļa ļoti nepievilcīgs auto..

Ja gribās vairāk kā 5 vietas un negribās minivan, iesaku papētīt xc90.. var otrajā rindā ielikt 3 bērnu beņķus, ja vajag, var papildvietā ielikt bērnu krēsliņu, ja paceļ tikai vienu no papildvietām, bagāzniekā ielien nesalikti zīdaiņu rati.. Ja interesē, vari Teikā kādreiz pieskriet, parādišu dzīvē..


Nu XC90 ar esmu apdomājis. Tas tikai maksā stipri vairāk par to pašu gadu auto, vai jāņem kādus 3 gadus vecāks.

Freemont iekrita acīs tieši tāpēc, ka maksā līdzīgi kā MPV, bet izskatās kā SUV  Very Happy
Izbraucis gan vēl neesmu, bet nu tādam ģimenes auto būtu pieļaujami, ja nav tik šerps. Tie pārējie miniveni ar nekādas raķetes nav  Very Happy


_________________
159 SW, 2,4 JTDM, 200 ZS Twisted Evil
www.elvadms.com - IT risinājums auto servisiem, auto dīleriem
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Freemontam tajā cenu kategorijā nav alternatīvu, cita iemesla to pirkt nav Mr. Green XC90 ir 2x dārgāks, un visiem tāds ir, pusei bez priekšējām lampām, otrai pusei nodots automāta remontā aiwa

No Fiat viņam ir logo, ražo Meksikā, tipiska amerikāņu lētā gala mašīna ar atbilstošu kvalitāti un materiālu izvēli, toties "Lounge" labi aprīkoti. Par to iešanu man 2.0JTD ar 4x4 nekādu doiskomfortu nerada, iet normāli. Protams, volvo ar D5 dīzeli būs nesalīdzināmi labāks, ies arī labāk. Muuris bija izpētījis, ka vienīgā Freemont alternatīva ir Outlanders, bet nu tas ar ir rets kroplis...

PS: ja tās pēdējās divas vietas vajag tikai kādos retos gadījumos, bet negribas ne busiņu, ne suvu, tad līdz pat šim brīdim E klases Merša universāļi ir pieejami ar izvelkamu benķīti bagāžniekā Wink


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man apkartne ir volvo  milotaju pulcins, trakakais ka vinus nepartraukti apzog !
Un spogulus gaida musa motora vairakas nedelas !
Nemaz nerunajot par lukturiem un pilnpiedzinas blokiem


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:

PS: ja tās pēdējās divas vietas vajag tikai kādos retos gadījumos, bet negribas ne busiņu, ne suvu, tad līdz pat šim brīdim E klases Merša universāļi ir pieejami ar izvelkamu benķīti bagāžniekā Wink

Vismaz par s212 e250d neko baigi labu nevaru pateikt. Neērti beņķi un servisā biežāk kā 2x vecāka 159 ar vismaz 2,5x lielāku nobraukumu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
versatile rakstīja:
elbee rakstīja:

PS: ja tās pēdējās divas vietas vajag tikai kādos retos gadījumos, bet negribas ne busiņu, ne suvu, tad līdz pat šim brīdim E klases Merša universāļi ir pieejami ar izvelkamu benķīti bagāžniekā Wink

Vismaz par s212 e250d neko baigi labu nevaru pateikt. Neērti beņķi un servisā biežāk kā 2x vecāka 159 ar vismaz 2,5x lielāku nobraukumu.


Tas, ka Alfa vislabākā, netiek apšaubīts, tomēr nav modeļa ar 7 vietām... Varbūt tas topošais StelvioXL.


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database