Atbildēt pie šī temata 250 lapa no 262 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 249, 250, 251 ... 260, 261, 262  Nākošais
NE-ALFAS = Honda, Lexus, BMW un pārējie...
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AMV rakstīja:
Campagnolo rakstīja:
Sievai meklēju kautkādu mazu auto, ļoti vēlams dīzeli. Pašlaik opcijas ir Smart Fortwo 0.8D un Lupo 3L.
Varbūt kādam kas piedāvājams? Alfas šoreiz nederēs, sievai patīk MiTo, bet braukšanas prasmes un budžets būs par īsu šoreiz. Pēc kada gada jau skatīsimies.

500 laikam tomer ar benzīna motoru bija labakā izvēle. Bet mazauto ar dīzeli Lupo būs lētākā un ekanomiska. Frančiem vēl dīžeļi ir ekanomiski. Un tie jau pēc defaulta ir paredzēti vājam braucējam Very Happy


500 popularakais motors ir tas 1.2 atmosferiskais benzins, jo tas ir visvienkarsakais un letakais variants, bet tas ir mesls, vins neiet vispar un rij daudz degvielas. Ar 0.9 Turbo vai 1.3 dizeli ta masina ir daudz jautraka. Vobsem mazos dzinejus vajag turbo savadak neka no viniem nav


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Fiat Panda 1,3D? tikai labākās atsauksmes par šo agregātu kā transportlīdzekli. Vēl labāk, ja izdodas 4x4 variantā dabūt, Klarksons bija sajūsmā par viņa spējām.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Panda nepatīk. Reāli opcijas ir tikai divas, ja vien neuzpeld kautkas gaumīgs par sviestmaizi.


_________________
1995 916 Spider 2.0TS
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Campagnolo rakstīja:
Panda nepatīk. Reāli opcijas ir tikai divas, ja vien neuzpeld kautkas gaumīgs par sviestmaizi.

baigi konkrētos auto meklē - drošvien vienkāršāk būs caur ss atrast.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tā ir. Pērku alfas - pretī normāli cilvēki, pērkot šitos fēnus, pretī visāda salašņaina tauta Sad


_________________
1995 916 Spider 2.0TS
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja nesanak 500tais, tad Panda ar 1.3 dizeli super Smarts ir suds pedejais, Lupo gan jau ok, nezinu


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tas, ka smarts ar īsu riteņu bāzi un aizmugurējo piedziņu nekam neder un virs 100Km/h ja izdodas ieskrieties komforts 0, ātrumkārba kā padomju traktortehnikai un paneļu kvalitāte kā lētam tosterim, tas viss skaidrs. Tāpēc es sievai gribu tādu sū, lai nebūtu žēl apskrāpēt. Viņa ar Alfām pagaidām kategoriski atsakās braukt.


_________________
1995 916 Spider 2.0TS
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Campagnolo rakstīja:
Tas, ka smarts ar īsu riteņu bāzi un aizmugurējo piedziņu nekam neder un virs 100Km/h ja izdodas ieskrieties komforts 0, ātrumkārba kā padomju traktortehnikai un paneļu kvalitāte kā lētam tosterim, tas viss skaidrs. Tāpēc es sievai gribu tādu sū, lai nebūtu žēl apskrāpēt. Viņa ar Alfām pagaidām kategoriski atsakās braukt.


Grāmatiņu esmu šo lasījis, apmeram 2 gadu garumā Smile
Nav rik ļauni, kā Tu raksti. Pie karbas ir japiešaujas, salona kvalitāte ir laba, tik vien ka tur nekā nav. Oriģinalas tumbas ir jaizmet un vel jasadedzina. Uz apledojuša vai piesniguša ceļa gan ir drusku irsā, vajag taisnas rokas. Bet tā pretizslidesanas sistema ir +- ok.

Cdi pateriņš - pilsētā līdz 5.5, bet griežot lidz redlainam. Uz Liepaju pamanījāmies zem 3 /100 aizbraukt. Iespejams, liksies smiekligi, bet ja brauc 1, tad var diezgan mantas iekramet.
Atdzinam ar sievu divatā no DE, ar visu ziemas riepu komplektu uz diskiem. Klēpī riteņi jātur nebija Wink un līdzi atvedām pinot grigio priekš pusgada. Iet ~ 130-140 pec spido, vairak gan ne. Un uz riepam nevajag taupīt. Rezerves detaļas maksā kā 2. Golfam Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es kaut ko nesaprotu.. Dot sievai, kas nav laba brauceja, gruti vadamu un ziema no cela nopūšamu mašīnu..? Varbuut labaak sievasmatei? Twisted Evil


_________________
houseofwildcats.com
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
riexc rakstīja:
Es kaut ko nesaprotu.. Dot sievai, kas nav laba brauceja, gruti vadamu un ziema no cela nopūšamu mašīnu..? Varbuut labaak sievasmatei? Twisted Evil

Grūti mācībās, viegli...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kaspars D rakstīja:
riexc rakstīja:
Es kaut ko nesaprotu.. Dot sievai, kas nav laba brauceja, gruti vadamu un ziema no cela nopūšamu mašīnu..? Varbuut labaak sievasmatei? Twisted Evil

Grūti mācībās, viegli...

pēc tam visu dzīvi no tiltiem baidīsies Very Happy ar smārtu vējainākā laikā braukt pāri D-tiltam esot dikti mīzīgi aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man no mazajiem ļoti patīk A2. Tāpēc, ka iekšpusē liels. Mierīgi 4 pieauguši cilvēki var sēdēt. Un apdares kvalitāte laba salonam https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/audi/a2/elolp.html


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ega rakstīja:
Kaspars D rakstīja:
riexc rakstīja:
Es kaut ko nesaprotu.. Dot sievai, kas nav laba brauceja, gruti vadamu un ziema no cela nopūšamu mašīnu..? Varbuut labaak sievasmatei? Twisted Evil

Grūti mācībās, viegli...

pēc tam visu dzīvi no tiltiem baidīsies Very Happy ar smārtu vējainākā laikā braukt pāri D-tiltam esot dikti mīzīgi aiwa


Smarts jau smags!


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
ega rakstīja:
Kaspars D rakstīja:
riexc rakstīja:
Es kaut ko nesaprotu.. Dot sievai, kas nav laba brauceja, gruti vadamu un ziema no cela nopūšamu mašīnu..? Varbuut labaak sievasmatei? Twisted Evil

Grūti mācībās, viegli...

pēc tam visu dzīvi no tiltiem baidīsies Very Happy ar smārtu vējainākā laikā braukt pāri D-tiltam esot dikti mīzīgi aiwa


Smarts jau smags!

no vadītāja atkarīgs aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Man no mazajiem ļoti patīk A2. Tāpēc, ka iekšpusē liels. Mierīgi 4 pieauguši cilvēki var sēdēt. Un apdares kvalitāte laba salonam https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/audi/a2/elolp.html

A2 ir tas pats Lupo/Polo. A2 ar 1.2TDI būtu OK, bet tam cenas ir trīsreiz cauri kosmosam izlidojušas. 3.3k par vecu A2 ir mazohistiem.
Šajā gadījumā gan jo mazāks auto jo labāk, jo ģimenē jau ir divi parakstā esošie auto.


_________________
1995 916 Spider 2.0TS
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 250 lapa no 262 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 249, 250, 251 ... 260, 261, 262  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database