Atbildēt pie šī temata 59 lapa no 70 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 68, 69, 70  Nākošais
Alfa Romeo dažādos medijos (Raksti, TV etc)
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
īvele rakstīja:
Meisaro rakstīja:
versatile rakstīja:
Bet autobusam nekas. Liek aizdomāties par tām 3 NCAP zvaigznēm. (vismaz 147, bet 156 bija laikam tas pats)



Arī par tām zvaigznēm iedomājos, izskatās ļoti smagi. Patiešām cerams, ka nekas letāls nav noticis.


Kā Jūs varat teikt, ka 147 ir labi rezultāti. Kad es viņu pirku, es zināju, ka pie frontālās sadursmes es esmu līķis, vai tāds invalīds, ka labāk līķis! Vienīgi man tā gribējās šo Alfu, ka bija vienalga Very Happy
 http://www.theaa.com/allaboutcars/ncap/ncap_car_results.jsp?make=Alfa+Romeo&model=147&year=2001&publicationDate=2001-11-01
 Te arī apraksts par tām 3 zvaigznēm, bet viņai pat durvis atveras pie frontālās sadursmes!


neviens tak nesaka, ka 3 zvaigznes ir labs rezultāts Wink nu i frontālā sadursme ar visu purnu tomēr ir neeeeedaudz "maigāka" par sadursmi ar daļu priekšas (vai kā tas zinātniski saucas), kā tas ir noticis šai gadījumā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ega rakstīja:
neviens tak nesaka, ka 3 zvaigznes ir labs rezultāts Wink nu i frontālā sadursme ar visu purnu tomēr ir neeeeedaudz "maigāka" par sadursmi ar daļu priekšas (vai kā tas zinātniski saucas), kā tas ir noticis šai gadījumā.


aa es sapratu, ka aizdomājās, ka labas zvaigznes, bet slikts rezultāts uz ielas Very Happy Ja nesaka, ka 3 ir labi, tad viss labi Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Alfa Romeo Krasavchik concept

 

 



Pēdējoreiz rediģējis j.k. Fri Apr 08, 2016 2:48 pm; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/218894/smagaja-avarija-jurmalas-gatve-boja-gajis-arhitekts-matiss-mailitis
Džeks visu nakti gatavoja atklāšanai izstādi Dzintaru koncertzālē, ko šodien bija jāatklāj un 8.00 brauca mājās. Iespējams, iemiga pie stūres, vai varbūt sēdēja aizmugurē, hvz

Vārdu sakot, izstāde šodien netika atklāta.



Pēdējoreiz rediģējis smic Fri Apr 08, 2016 2:46 pm; pavisam rediģēts 2 reizes

_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Taisni tā. Nebija domāts kā labs rezultāts. Bija domāts - fak, man bundža nav labāka.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
http://www.lsm.lv/lv/raksts/dizains-un-arhitektura/kultura/avarija-gajis-boja-arhitekts-matiss-mailitis.a177253/
Līdzjūtība tuviniekiem.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nez cik tur bij reālais ātrums?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pofig atrums, rezultats ir tads kads ir, tas ka pec avarijas izskatas luznu cupa nav ne mazaka iemesla spriest par atrumu, fiziku nepiemanisi, tas autobus ar savam 20 + tonnam jau ar nestaveja cik sapratu

p.s es sava laika ar mazdu ieliku betona apmale ta precizi ar priekseja tilta sturi, sekas, man lauzts deguns, ta laika brutei smadzenu satricinajums, bijam piespradzejusies, atrums ap 30-40 km/h mazdai bija pi***da, lanzeri liki un jumta pumpa uz 5 cm Rolling Eyes tai pat laika ari veiksme spele lomu, piemeram 3x rati-jumts rati- jumts ar moskvicu beidzas bez skrambam, golfs pret celmu, 3 ribas un deguns, audi coupe ar 80+  km/h ievakta liepziedu teja, biki sasitumi, vobseb situacija katreiz cita, sekas ar


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
powerī saka, ka bijis pie stūres un no auto izcelts ar telefonu rokā.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
par 156 drošību runājot, locās viņa daudz... https://www.google.lv/search?q=alfa+156+crash&biw=1276&bih=687&source=lnms&tbm=isch&sa=X&sqi=2&ved=0ahUKEwjwrqnNhYDMAhUDGCwKHTEtCIUQ_AUIBigB


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
powerī saka, ka bijis pie stūres un no auto izcelts ar telefonu rokā.


Nekad neklausies ko runa powera trolji Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu ta jau ir, ka drosiba ir pats svarigakais arguments, kapec braukt ar jaunu masinu. No 5 zvaigznu Giuliettas, iespejams, visi butu izkapusi ara savam kajam


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Te jau vēl būtiski ne tikai tas, ka 3-zvaigznes, bet arī, ka sākot ~2004/2005 sāka tirgot auto kuri bija projektēti arī daļējiem (small overlap crash) triecieniem, kuros visi agrāk projektētie pat 4 un 5 zvaigžņu auto uzrāda ļoti sliktus rezultātus...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
un no tām 3 zvaigznēm  vismaz 1 jau pārvērtusies rūsā Sad


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Un ka 70 procentiem no visam 156 vai nu dega "air bag" lampińa,vai nu smuki aizkrāsota! Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 59 lapa no 70 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 68, 69, 70  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database