Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 28 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 26, 27, 28  Nākošais
Interesē Jūsu viedoklis par sekojošo:
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Interesē Jūsu viedoklis par sekojošo: 
1) Izskatās manam GTV nav mainīta eļļa visa noskrējiena laikā!  Evil or Very Mad Eļļa gandrīz uz min robežas un pavisam melna! Ar kādu eļļu iesakiet labāk barot: sintētiku vai pussintētiku: dārgo vai lēto? Kādas eļļas raž.firmas ir the best priekš AR? Gaisa un eļļas filtrs izskatās vislētāk ir dabūt Arfilā: par aptuveni 18 un 5 Ls! Baronielas ūķī it kā ir vēl lētāk, bet man nepatika attieksme, kad jautāju par cenām!  Crying or Very sad  varat vēl kādu firmu ieteikt?

2) Tāpat manam GTV nav mainītas siksnas 5 gadu laikā ar 23000km noskrējienu! Ko iesakat darīt: mainīt tuvākajā laikā vai gaidīt līdz 60 t.km? Arfilā ieteica nomainīt, jo ar tādu noskrējienu pa 5iem gadiem siksnas varētu būt uz riska robežas!

3) Vai kāds zina kā noņemt stūri ar Airbag - kā pareizi jārīkojas? Man nepieciešams tikt klāt pie pagrieziena/gaismu un stiklu tīrāmā slēdža! Smile

4) Vai kāds var pasviest ideju par sekojošo? Man 3 reizes jau tā notika pie nosacījuma, ka ir uzlikts jauns akumulators Baaren pa ~70Ls! Īsāk sakot - pietiek uz kādām 5-10min ieslēgt tuvos lukturus (pie izslēgta dzinēja) vai paklausīties mūziku kā nākamajā mirklī auto vairāk nevar pielaist, jo nepietiek strāvas! Vēl vienu dienu es pucēju salonu: kamēr durvis bija vaļā tikmēr apgaismojuma lampiņas (salonā pa vidu un zem durvīm) noēda atkal akuci, ka nevarēja pielaist! 3 reizes jau nācās stumt un piepīpēt  Mad  Izskatās problēma ar uzlādi (ģeneratoru) vai arī akucis ar brāķi? Jo pie iedarbināta dzinēja un saslēgtiem visiem patērētājiem pienāk tikai 11V strāva, bet manam Reno 14V! Nezinu, varbūt tā ir normāla uzlāde priekš AR, tāpēc palīdziet Smile

Paldies par pacietību, ja nonācāt tik tālu  Cool


_________________
Alfa-Romeo GTV 3.0l V6 24V 2002
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par eļļām pie Palaidnieka
Kluba biedriem, 30% atlaide uz Valvoline eļļām, tā kā reāla iespēja ietaupīt kļūstot par kluba biedru.
Labas eļļas lēnāk zaudēs savas eļļošanas īpašības, tādēļ taupīt un liet kautko pavisam lētu ir muļķīgi. Pie reizes drošvien tāpat jāmaina citi šķidrumi - dzese, moš kārbas eļļa utt. - ir vērts, ja auto taisi priekš sevis nevis uz pārdošanu.

Ģenģerim ir jādod ~ 13,8V, tā kā IMO vainojams ģenģers (tablete?) vai slikts kontakts (masas vads nav pa mazu vai drīzāk nosūbējis kontakts?).

Siksnu - IMO obligāti mainīt (kas var sliktāks notikt kā pārrauta siksna un saliekts viss iespējamais motorā?).


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Interesē Jūsu viedoklis par sekojošo: 
Citāts:
1) Izskatās manam GTV nav mainīta eļļa visa noskrējiena laikā!  Evil or Very Mad Eļļa gandrīz uz min robežas un pavisam melna! Ar kādu eļļu iesakiet labāk barot: sintētiku vai pussintētiku: dārgo vai lēto? Kādas eļļas raž.firmas ir the best priekš AR? Gaisa un eļļas filtrs izskatās vislētāk ir dabūt Arfilā: par aptuveni 18 un 5 Ls! Baronielas ūķī it kā ir vēl lētāk, bet man nepatika attieksme, kad jautāju par cenām!  Crying or Very sad  varat vēl kādu firmu ieteikt?


tiira sinteetika 5w40 vai pat 0w40. no racing 10w60 un tml. es attureetos. derees jebkura toprazhotaaja ellja, vinjas visas vienaadas. alfisti gan Valvoline ir iecieniijushi Wink

Citāts:
2) Tāpat manam GTV nav mainītas siksnas 5 gadu laikā ar 23000km noskrējienu! Ko iesakat darīt: mainīt tuvākajā laikā vai gaidīt līdz 60 t.km? Arfilā ieteica nomainīt, jo ar tādu noskrējienu pa 5iem gadiem siksnas varētu būt uz riska robežas!


obligaati jaamaina. 60k km vai 5 gadi ir limits.

Citāts:
3) Vai kāds zina kā noņemt stūri ar Airbag - kā pareizi jārīkojas? Man nepieciešams tikt klāt pie pagrieziena/gaismu un stiklu tīrāmā slēdža! Smile


nav ne jausmas Wink kaapeec tur vajag tikt? es shito lietu dotu dariit servisam, Alfam airbaga kontakti ir vaariiga vieta.

Citāts:
4) Vai kāds var pasviest ideju par sekojošo?


izklausaas peec vaaja gjeneratora.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
P.S. http://www.alfisti.lv/garage.php?mode=view_gallery_item&type=garage_mod&image_id=448 <- yo


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Interesē Jūsu viedoklis par sekojošo: 
elbee rakstīja:
no racing 10w60 un tml. es attureetos.


Kāpēc tā. Es TSā salēju unliekas, ka ir labāk par kādu pusssint 10w40. Klusāk motors griežas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Interesē Jūsu viedoklis par sekojošo: 
Edc rakstīja:
elbee rakstīja:
no racing 10w60 un tml. es attureetos.


Kāpēc tā. Es TSā salēju unliekas, ka ir labāk par kādu pusssint 10w40. Klusāk motors griežas.

Variatoru labāk dzird?


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Interesē Jūsu viedoklis par sekojošo: 
j.k. rakstīja:
Edc rakstīja:
elbee rakstīja:
no racing 10w60 un tml. es attureetos.


Kāpēc tā. Es TSā salēju unliekas, ka ir labāk par kādu pusssint 10w40. Klusāk motors griežas.

Variatoru labāk dzird?




TSos lejiet kaut otrabotku shura chalim gandriz nebraukts V6 dzineejs, vajag uzpaseet, pie auksta starta motoram ar shkjidru ellju buus daudz vieglaak. iipashi ziemaa. un vispaar sliidees labaak.

a tas 60 muusu apstaakljos un braukshanas rezhiimos, manupraat, nav vajadziigs. neviens tak te nevelk pa kalniem vislaik redlainaa stundaam no vietas. ja patiik reizi nedeeljaa stundu no vietas rinkjot pa 333, tad varbuut arii vajag, nezinu. bet aukstas taas racing elljas ir baig biezas Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Iespraukšos aktuālajā topikā ar kārtīgu oftopiku - nakui un caur kurieni 156. sedanam tek ūdens pie pasažiera kājām iekšā??  Tā virspusēji apstījos, nemanīju caur kurieni. zinu ka Fōkusiem ir tāda vieta, kur tek iekšā ūdens, zinu kāpēc tā notiek Omegai , bet te - Jaunums Very Happy Very Happy   Ja nu kāds zin, palīdziet lūdzu ar padomu Wink   Tencinu!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kaneelis rakstīja:
Iespraukšos aktuālajā topikā ar kārtīgu oftopiku - nakui un caur kurieni 156. sedanam tek ūdens pie pasažiera kājām iekšā??  Tā virspusēji apstījos, nemanīju caur kurieni. zinu ka Fōkusiem ir tāda vieta, kur tek iekšā ūdens, zinu kāpēc tā notiek Omegai , bet te - Jaunums Very Happy Very Happy   Ja nu kāds zin, palīdziet lūdzu ar padomu Wink   Tencinu!


caur salona gaisa filtru. kaut kur te pat bija DIY manualis ar bildeem, pameklee.. Wink



Pēdējoreiz rediģējis elbee Thu Jun 28, 2007 5:57 pm; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Hrm... Man nekas nekur netek (tm)


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Interesē Jūsu viedoklis par sekojošo: 
ls-premo rakstīja:
1) Izskatās manam GTV nav mainīta eļļa visa noskrējiena laikā!  Evil or Very Mad Eļļa gandrīz uz min robežas un pavisam melna! Ar kādu eļļu iesakiet labāk barot: sintētiku vai pussintētiku: dārgo vai lēto? Kādas eļļas raž.firmas ir the best priekš AR? Gaisa un eļļas filtrs izskatās vislētāk ir dabūt Arfilā: par aptuveni 18 un 5 Ls! Baronielas ūķī it kā ir vēl lētāk, bet man nepatika attieksme, kad jautāju par cenām!  Crying or Very sad  varat vēl kādu firmu ieteikt?

2) Tāpat manam GTV nav mainītas siksnas 5 gadu laikā ar 23000km noskrējienu! Ko iesakat darīt: mainīt tuvākajā laikā vai gaidīt līdz 60 t.km? Arfilā ieteica nomainīt, jo ar tādu noskrējienu pa 5iem gadiem siksnas varētu būt uz riska robežas!

3) Vai kāds zina kā noņemt stūri ar Airbag - kā pareizi jārīkojas? Man nepieciešams tikt klāt pie pagrieziena/gaismu un stiklu tīrāmā slēdža! Smile

4) Vai kāds var pasviest ideju par sekojošo? Man 3 reizes jau tā notika pie nosacījuma, ka ir uzlikts jauns akumulators Baaren pa ~70Ls! Īsāk sakot - pietiek uz kādām 5-10min ieslēgt tuvos lukturus (pie izslēgta dzinēja) vai paklausīties mūziku kā nākamajā mirklī auto vairāk nevar pielaist, jo nepietiek strāvas! Vēl vienu dienu es pucēju salonu: kamēr durvis bija vaļā tikmēr apgaismojuma lampiņas (salonā pa vidu un zem durvīm) noēda atkal akuci, ka nevarēja pielaist! 3 reizes jau nācās stumt un piepīpēt  Mad  Izskatās problēma ar uzlādi (ģeneratoru) vai arī akucis ar brāķi? Jo pie iedarbināta dzinēja un saslēgtiem visiem patērētājiem pienāk tikai 11V strāva, bet manam Reno 14V! Nezinu, varbūt tā ir normāla uzlāde priekš AR, tāpēc palīdziet Smile

Paldies par pacietību, ja nonācāt tik tālu  Cool


1. nu APE motors var vel pamjegjinat...
2. Jamaina - jo 60 tkm vai ik pec 2 gadiem tas siksnas jamaina.  
3. Nezinu
4. 11Volti tas nozime ka neladejas vispar...   jo veselam akkumam ir 12.6V   EDS.. un 12V zem kartigas - pie 5A - slodzes.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Hrm... Man nekas nekur netek (tm)


Tev Alfa par jaunu Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kaneelis rakstīja:
Iespraukšos aktuālajā topikā ar kārtīgu oftopiku - nakui un caur kurieni 156. sedanam tek ūdens pie pasažiera kājām iekšā??  Tā virspusēji apstījos, nemanīju caur kurieni. zinu ka Fōkusiem ir tāda vieta, kur tek iekšā ūdens, zinu kāpēc tā notiek Omegai , bet te - Jaunums Very Happy Very Happy   Ja nu kāds zin, palīdziet lūdzu ar padomu Wink   Tencinu!

Virs salona gaisa filtra ir plauktiņš, kas novada ūdeni no priekš''ejā loga, viņam ir noteka, kas ir neliela un aiziet ciet ar s...... , un tad viss ūdens no priekšējā stikla pa taisno ventilācijā


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Zaibisiigi. SHito jaapiefiksee uz priekshdienaam.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
šeit tas jau sen viss ir izrunāts  Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 28 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 26, 27, 28  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database