Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Alfa 159
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Alfa 159 
Sveiki.

Piebildīšu, ka neko nesaprotu no mašīnām, pašam ir vidēja izmēra svina rokas. Bet stāsts ir sekojošs – pagājušajā nedēļā pavasara ietekmē iebraucu BRC, iekāpu Alfā un nākošajā dienā jau ripoju pa ielu – esmu sajūsmā. Man interesē sekojošs jautājums – ko es esmu nopircis, jo visi viebjās un saka, ka esmu ieberzies. Runa ir par Alfa 159, 2010. gads, 1.8 benzīns, manuālis. Atzīmēšu, ka vēlējos tieši benzīnu un manuāli, tikai nezināju, ka ieskatīšos Alfā – nekādus dīzeļus un automātus negribēju. Gribētu dzirdēt no rūdītākiem alfistiem un saprast, kā novērst mašīnas ilglaicīgu stāvēšanu servisā (baumo, ka detaļas nākot mēnešiem), no kā ir jāuzmanās? Varbūt nemaz nav tādas vispārējas receptes – vienkārši jāņem un jābrauc. Vāģis kapitāls. Viss patīk. Sievai pat patīk un dāmas atskatās Smile

Paldies par saprātīgām atbildēm jau iepriekš.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Saac ar pasizglitosanos - paseerfo pa forumu, par 159 daudz runaats, piemeram sheit: http://www.alfisti.lv/viewtopic.php?t=3597

Un detalas noteikti nav menesi jagaida..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Detaļas jāgaida Max 2 dienas ja kas noplīst un nemaksā viņas vairāk kā 15 gadus vecam opelim. Ja pašam viss patīk tad tik jābrauc. Reti kuram Alfa reāli ir bijusi tādēļ visi stāsta visādus mītus un teikas pa Alfām. Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Alfa 159 
ezis_priedees rakstīja:
Sveiki.

Piebildīšu, ka neko nesaprotu no mašīnām, pašam ir vidēja izmēra svina rokas. Bet stāsts ir sekojošs – pagājušajā nedēļā pavasara ietekmē iebraucu BRC, iekāpu Alfā un nākošajā dienā jau ripoju pa ielu – esmu sajūsmā. Man interesē sekojošs jautājums – ko es esmu nopircis, jo visi viebjās un saka, ka esmu ieberzies. Runa ir par Alfa 159, 2010. gads, 1.8 benzīns, manuālis. Atzīmēšu, ka vēlējos tieši benzīnu un manuāli, tikai nezināju, ka ieskatīšos Alfā – nekādus dīzeļus un automātus negribēju. Gribētu dzirdēt no rūdītākiem alfistiem un saprast, kā novērst mašīnas ilglaicīgu stāvēšanu servisā (baumo, ka detaļas nākot mēnešiem), no kā ir jāuzmanās? Varbūt nemaz nav tādas vispārējas receptes – vienkārši jāņem un jābrauc. Vāģis kapitāls. Viss patīk. Sievai pat patīk un dāmas atskatās Smile

Paldies par saprātīgām atbildēm jau iepriekš.


Lai labi ripo  Wink  rūdītākie šeit kautkur ir taikuši, ka tas tas 1,8 benzīns nemaz nav tik slikts, kā viņu peļ. vienīgi īsti uz priekšu neiet, bet, ja pašam pietiek un patīk tad tik lieto.

ar detaļām un biežo lūšanu - baumas, steriotipi, konservatīva domāšana un runāšana par to, ko paši nezin.

ja negribi eksperimentēt un pēc tam nožēlot, tad iesakām remontēties pie cilvēkiem, kas zina Alfas. Šeit forumā visu info var atrast.

pozitīvākais, ka viņa tev ienāca par ļoooti labu cenu! tā ka paturi prātā, ka tev jau ir ieekonomēti 2-3 000 eur. ko kādreiz uzturēt autiņu. Ja patiksies un daudz te lasīsi, tad nākamo pirksi jau konkrēti zinot ko gribi, kādi konkrētiem dzinējiem, modeļiem + un -

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Alfa 159 
to: zeenjaa

Vakardien patestēju ātrumu un jau norāvos sodu. Manuprāt iet zolīdi, pietiekami dinamiski – nav nekas pārdabisks, bet ikdienai pilnībā pietiek.

Paldies :)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database