Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
Stelvio
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
Ta lai liekas miera ar tiem bobikveidigajiem. Lai labak kupeju uzrazo!


Kupeja, iespejams, bus lielais Zenevas salona parsteigums, bet varbut tas bus vel viens bobiks, to itali rupigi slepj, bet kaut kas briestot  Cool


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
xls99 rakstīja:
Ta lai liekas miera ar tiem bobikveidigajiem. Lai labak kupeju uzrazo!


Kupeja, iespejams, bus lielais Zenevas salona parsteigums, bet varbut tas bus vel viens bobiks, to itali rupigi slepj, bet kaut kas briestot  Cool

izskatās, ka tiešām ļoooti rūpīgi slēpj! mēnesis līdz izstādei, bet nevienas spy bildes  Shocked  Confused  
kaut gan platformu un agregātus jau izmēģinājuši ar Giulia, tagad tik budža un interjers jāpielabo un aiziet. Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Parasta versija kustiba:

https://youtu.be/426OBCt__3g

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
https://www.youtube.com/watch?v=T0KFZtoRIIQ&t=0s

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Spozi melna uz italu vecpilsetas brugisa ta liela Giulietta vispar izskatas tiri ta neko Wink

 


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vakar sanāca aptaustīt Stelvio, Launch edition. Izskatās labi, ērti, varētu būt kā mana Jeep GC aizstājējs






Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pelēkais Stelvio jau novērots braucam pa Rīgas ielām. super


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AMV rakstīja:
Pelēkais Stelvio jau novērots braucam pa Rīgas ielām. super


Šodien ir sēdēts un iedarbināts. Ļoti labs super Es teiktu ka pirmais iespaids man pat labāk, neka bija ar Giuliu. Mazāk jautājumu Smile))
Tikai priekšejie LED Rolling Eyes  - ir milzīgie.


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Varbūt, kad ir laiks, var nelielu apskatu ar atsauksmēm ielikt? cilvēki Vidzemē sūdzējušies, ka viens Stelvio nēsājas   Laughing  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja vajag auto, kas ir ietilpīgs, paaugstināts, kurā jāiekāpj palecoties, jāšēž pie stures augsti, bet  gribas savam priekam šad tad arī izbraukt Rīga - Kangaru kalni - Ērgļi
Tad stelvio ir priekš Jums !!!!


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nekad iepriekš neesmu braucis ar suv , tāpēc man nav salīdzinājuma !
salīdzinot ar giuliu - liels SmileSmileSmile
sēdi augstu, skaties tālu Smile
brauc tik pat labi un uz zemes ceļa iespējams , ka pat labāk Smile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man loti patika, musu celiem ideals aparats, vinam ir visi suv plusi, bet nav galvena minusa. Loti stabils ari uz sosejas, gandriz ka viegla masina. Ar Macanu neesmu braucis, bet par veco Cayenni nesalidzinami stabilaks un forsaks tiesi uz asfalta. Nemaz nerunajot par parastajiem, tauta popularajiem suv, tipa XC90, ML, Grand utt. u.c., tas vispar citas kategorijas masinas. Loti patikama gaita, stingrs, bet nekratas, pat uz 20". Piemeram, X5 ar sportpaku un 20" nav braucams, kratas arpratigi, Stelvio forsi turas, bet saglaba komfortu pat uz loti grubulainiem celiem. Meza gan laikam ar Stelvio nav ko darit, bet uz grants vins ir loti labs. Es domaju, ka ziema sniega ari bus super. Forsi, ka atskiriba no visam ieprieksejam Alfam ar Q4 Stelvio nav smaguma sajutas, vins brauc viegli, lai ari masa nav nemaz tik maza, 1770kg.

Protams, maz ticams, ka X5 un Macanu pirceji tagad stasies rindas pec Stelvio, ta ari nav alternativa Grandam vai Discovery, kur nu Kruzakam. Bet masina tiesam ir laba, manuprat, unikala (neesmu braucis ar Macanu).  Es loti ceru, ka rietumeiropa vinus kartigi pirks un brauks, ta lia vismaz mums butu ispeja tikt pie mazlietotajiem...

Nu ta, es pat varetu parvaret aizspriedumus pret ta auto arejo izskatu un kadreiz varbut ar tadu ari braukt. Bet no sakuma tomer prieksroka Giulia  Cool


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Salīdzināju Stelvio launch edition ar Grandu Trailhawk. Izbraucu abus pēc kārtas. Man Grands, konkrētā komplektācija, patika labāk. Pa sīkumiem, bet patīk labāk.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tas ir tapat ka teikt, man makskernieku zabaki patik labak ka skriesanas kedas. Pa sikumiem Wink manuprat, stelvio ar grandu nav iespejams salidzinat. Tie, kam patik Grands, nekad nepirks Stelvio, un otradi Wink


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Tas ir tapat ka teikt, man makskernieku zabaki patik labak ka skriesanas kedas. Pa sikumiem Wink manuprat, stelvio ar grandu nav iespejams salidzinat. Tie, kam patik Grands, nekad nepirks Stelvio, un otradi Wink


Man Stelvio patīk, bet bija sīkumi, kurus kāds ir piemirsis. Piemēram - instrumentu panelis ir labs, bet apdare virs tā ir vienkārši lēta. QV laikam uzliek ādu, bet arī tas neglābs. Iesēžoties grandā ir sajūta, ka par šādiem sīkumiem ir padomāts. It sevišķi ja šo salīdzinājumu var veikt paejot dažus soļus tajā pašā autosalonā.
VW grupa cenšas netirgot dažādus zīmolus vienā salonā, laikam ne bez iemesla.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database