Atbildēt pie šī temata 59 lapa no 68 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 66, 67, 68  Nākošais
Giulia
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
un vēl , ar QV ir jābrauc. Sēžot salonā man tā galīgi nepierunāja. Bet kad izbraucu... Nah vispār braucu? Tagad jādomā kur dabūt naudu  Laughing


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
egils19 rakstīja:
yuran rakstīja:
Šodien tika izbraukts ar QV. Es viņu gribu !!!!! Fantastiska mašīna. Patiešām. Daudz ar ko bija braukts , bet Giulia QV ir vislābākais ikdienas sporta auto ko testēju. Es jau saku pamazam skatities turp un šurp, bet paldies Alfa - es atkal sapņoju par Alfu!!!!  super


Man gribas sagaidīt Stelvio. Essenē bija iespēja iekāpt Stelvio, Launch edition, tā lielā "Giulia" mani uzrunā vairāk kā sedans. Drīzumā tak sola launch edition pieejamu, tad jānotestē. Varbūt uz sezonas atklāšanu būs?
Jāsāk domāt ko Jeep GC vietā likt

Uz sezonas atklāšanu vēl nebūs. Kaut kad maijā tikai atnāks, tad vēl prezentācija...
Sedans vai SUV - galvenais, ka beidzot ir ko gaidīt. Smile


_________________
I'll be back...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
un vēl , ar QV ir jābrauc. Sēžot salonā man tā galīgi nepierunāja. Bet kad izbraucu... Nah vispār braucu? Tagad jādomā kur dabūt naudu  Laughing
ahahahahahaaa


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Savdabīgs review, bet daudz nedzirdēta info, vismaz priekš manis:  
http://www.youtube.com/watch?v=lCbKlF53KSM



Pēdējoreiz rediģējis j.k. Tue May 09, 2017 7:21 pm; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Uz atklāšanu netiku, bet šorīt redzēju ielās balto QV.
Baigi jau raustīgi brauca čalis (var saprast, dienesta auto tak), bet tā skaņa, kad iedod grīdā...  yo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
https://youtu.be/nTzIOs_a-Jg

Tas ASV variants ar Ti izskatās gkīts, gandrīz kā QV, skaņa arī feina.
Jācer, ka Veloce versijā arī būs šāds un bez Q4
Kaut gan par to Q4 tā līdz galam nevar saprast, visur raksta, ka uz sausa ceļa uzvedās kā ar RWD. Tad jau vajadzēja vienīgi ieviest opciju "awd off". Tāpat to  Q4 elektronika vada,

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Salīdzinājumā ar Jaguar XE - benzīna Giulia esot labāka: https://www.topgear.com/car-news/review/twin-test-petrol-alfa-romeo-giulia-vs-jaguar-xe#1


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nezin ka UK, bet Eiropa dizeliem cenas krit atrak un straujak ka benzina masinam, tapec pirmas par sapratigu naudu pieejamas ~3 gadigas un ~150k km nogajusas Giulias diez gan drosi bus dizeli... Nav ari statistikas, cik % EU pardoto auto ir dizeli, cik benzini, bet man ir aizdomas, ka petrolheadiem si statistika nebus parak iepriecinosa...


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Salīdzinājumā ar Jaguar XE - benzīna Giulia esot labāka: https://www.topgear.com/car-news/review/twin-test-petrol-alfa-romeo-giulia-vs-jaguar-xe#1


 


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lasiju, ka rupnica esot palaista tresa maina un pienemti vel darbalauzi, jo pieprasijums pec Giulia un Stelvio esot parspejis Marchiones ceribas super


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Nezin ka UK, bet Eiropa dizeliem cenas krit atrak un straujak ka benzina masinam, tapec pirmas par sapratigu naudu pieejamas ~3 gadigas un ~150k km nogajusas Giulias diez gan drosi bus dizeli... Nav ari statistikas, cik % EU pardoto auto ir dizeli, cik benzini, bet man ir aizdomas, ka petrolheadiem si statistika nebus parak iepriecinosa...

Man ir aizdomas ka visi benzīna dzinēja sākotnēji aizgāja uz ASV tirgu, jo tur dīzeļu nav. Tādēļ eiropā viņi itkā bija preis-listos, bet reāli nebija nopērkami. Tagad gan sāk daži lietoti benzīnnieki parādīties sludinājumu portālos.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
https://www.youtube.com/watch?v=DVxLgbMfL_k


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pedeja laika aktuala tema, kapec Giulia nevar atslegt stabilitates kontroli. Vienigi QV tas ir iespejasm Race rezima. Atbilde, rupnica tik loti velejas lai Giulia butu perfekta, ka drosibas apsverumu del tika izlemts sadu opciju neatstat mulkigo vaditaju zina, pirmajam masinam bija jabut drosam. Vismaz ta to komenteja kads no Giulia izstrades grupas.

"Drosinataja izrausana" nestrada, jo Giulia ir elektriskas bremzes, un tur viss kaut ka ir saistits. Atsledzot ABS, klust tikai sliktak. Visdrizak rupnica reages uz potencialo klientu sasutumu un kada rupnicas atjauninajuma bus opcija ka atslegt, vismaz par to tiekot domats.

Autolusso raksta, ka viniem jau esot risinajums. Pienemu, ka driz to vares "uzcipot" pie visiem tunetajiem, ja vien pati rupnica nepiedavas savu "performance tuning paku"

"Although the Giulia is easily tuned you are unable to go on the rolling road with the traction control switched on and there is no button to turn off inside the car, which is why we have developed a 'cheat' which allows you to switch the traction control on and off as you wish."

http://www.autolusso.co.uk/giulia.html


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
PS: Jutu, lenam virzamies pie manas idealas Giulia. Varetu to saukt par "Giulia Sprint" - parasta 200zs RWD turbo benzina ar Veloce salonu, rokas karbu, LSD bloki, un atsledzamu stabilitati. Vairak neko nevajag. Un ta lai sanak zem <40k eur.  Jaizsuta Marchionem lai palaiz tadu razosana.


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
PS: Jutu, lenam virzamies pie manas idealas Giulia. Varetu to saukt par "Giulia Sprint" - parasta 200zs RWD turbo benzina ar Veloce salonu, rokas karbu, LSD bloki, un atsledzamu stabilitati. Vairak neko nevajag. Un ta lai sanak zem <40k eur.  Jaizsuta Marchionem lai palaiz tadu razosana.

Par salonu nezinu, bet varētu bāzēt uz Giulia Ti, kas ir ASV tirgum. 280Zs kā veloce'i, bet RWD standartā...


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 59 lapa no 68 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 66, 67, 68  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database