Atbildēt pie šī temata 11 lapa no 11 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Mani nedarbi
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ls-premo rakstīja:
Krizis rakstīja:
Interesanti, kā tad ir ar dzeltenajiem plāksteriem, kaut kā nav sanācis redzēt, ka jamie vaktētu, kad nāks īpašnieks un tad līmētu virsū...


Tiešām nezinu kā ir tagad! Vismaz kādu laiku atpakaļ bija tā, ka sodu par stāvēšanu zaļajā zonā varēja uzlikt tikai MP automašīnas īpašnika klātbūtnē! Foto neskaitījās kā pierādījums! Ja sods ir uzlikts bez īpašnieka, tad to drīkst apstrīdēt! Jānočeko kā ir tagad! Wink


sodu par stāvēšanas noteikumu pārkāpumu tak lipina, netakarīgi no tā vai tas ir zālītē vai zem zīmes. vismaz Rīgā un Jūrmalā. citās pilsētās hvz. un apstrīdēt var un drīkst jebko.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
btw pirms atvilkšanas vēlams izlasīt, laba grāmata:
http://www.bmwpower.lv/bin/zasada/zasada.pdf

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
uuu.. Zasadas grāmata gan ir klasika. Būs jāpāršķirsta laikam.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jancix rakstīja:


manaa gadijumaa izgroziities NEVAR. tur nav vietas un traucee debili aizveesturiskie stabinji.

sazvaniju veelreiz mentus- noskaidroja ka autinsh regjistreets Bauskaa- taatad nespiid sadabuut rokaa. sviests kaut kaads!  Mad


brashie polichonkulji, lai kaa 2reiz solijaas, tomeer joprojaam(5 stundu laikaa) nav atbraukushi!  Mad  a man po! Calibra leenaam un neuzkriitoshi pavilkaas(vaarda tieshaakajaa noziimee) nost no vaartiem! Laughing


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jancix rakstīja:
Jancix rakstīja:


manaa gadijumaa izgroziities NEVAR. tur nav vietas un traucee debili aizveesturiskie stabinji.

sazvaniju veelreiz mentus- noskaidroja ka autinsh regjistreets Bauskaa- taatad nespiid sadabuut rokaa. sviests kaut kaads!  Mad


brashie polichonkulji, lai kaa 2reiz solijaas, tomeer joprojaam(5 stundu laikaa) nav atbraukushi!  Mad  a man po! Calibra leenaam un neuzkriitoshi pavilkaas(vaarda tieshaakajaa noziimee) nost no vaartiem! Laughing

Tev tas pacietības mērs tāds pailgs.. vai nu arī nekur nebij jāsteidzas.   Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Slonze rakstīja:
Es te paraudāšu. Viens vecis man prekšijo bamperi un resti uz pilnīgu apmainīšanu aizsūtījis.  Mad  Crying or Very sad  Crying or Very sad
Iebraucis atpakaļgaitā manai mašīnai uz priekšu  Crying or Very sad

Kāds bijis no Baltikum atlīdzināšanu saņemis? Kā labi viņi strādā?  Confused



Man ir bijusi darīšana ar baltikum.Vienreiz viena kundzīte ietesa ar bamperā.Aizbraucu pie šās drošinātājiem-baltikumu,atrādiju un pateicu ka gribu remontēt Spīdola3 servī un šie -lūdzu ,nekādu problēmu.


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
altez rakstīja:

Tev tas pacietības mērs tāds pailgs.. vai nu arī nekur nebij jāsteidzas.   Very Happy

jaasteidzas nebij, bet ko dariit bij. panjeemu brivdienu! Smile Alfa arii ieguva- tika sakopta gan iekshkjiigi gan aariigi. Cool par pacietiibas truukumu nesuudzos.


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 11 lapa no 11 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database