Atbildēt pie šī temata 29 lapa no 29 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 27, 28, 29
GTV6
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:

Sobrid labaka "pedeja iespeja" ir pirkt jebkuru klasisko Alfas Spideri, es jau to kladzinu otro vai treso gadu. Perciet kamer tas masinas ir tik letas, ilgi ta nebus. Vini ir mega uzticami, izturigi, leti uzturesana, detalas ir pieejamas visas, pilnigi visas, vissikakie knibuci. Un braukt ar vinu ir "kaifas nerealas". Esmu parliecinats, ka nakamgad zem 10k nebus nekadu Spideru, sogad vel ir.


Es šim ieteikumam sekoju jau dažus gadus. nu jau arī jaunā garaža būs pielādēta, restaurācijas darbi zināmi vismaz 2 gadi uz priekšu.
Cenas uz 'Spider project car'aug nenormāli, salīdzinot ar to kā iepirku savu pirmo S2.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Cosa Nostra rakstīja:
..
A brīvdienām vajag Vojageru - smuku 80 gadu Town and Country ar koka imitācijas paneļiem uz sāniem un zelta krāsas diskiem un priekšējo resti. shura

beigās tomēr vajadzēja kautko muļķīgu uzrakstīt  Doh!


a kas tur muļķīgs? Normāls auto.



_________________
OO=\°/=OO
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaut kādas šausmazzz - pseido vūdījs...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
kaut kādas šausmazzz - pseido vūdījs...


Nav nekādas šausmas. Klasisks K-Car paaudzes eksemplārs. Visu minivenu minivens.


_________________
OO=\°/=OO
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
sandales ar zeķiem dod komplektā?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cosa Nostra rakstīja:
GirtzB rakstīja:
R107 sen pa dārgu, pašlaik pēdējais brīdis ņemt R129

man R129 500SL jau ir. Protams, tas cenā augs, bet R129 ir daudz sarežģītāks auto apkopē, salīdzinot ar MB R107, GTV6, Porsche 944/968/928 Montreal vai jebkuru 105. sērijas Alfu. Tur jau viss ir blokos un devējos. Nopirkt jaunus sadalītājus vien ko maksā!!!! Katalizātoriem īsti nav alternatīvu, kā likt tikai to, ko tādi ražotājie, kā Magnaflow, speciāli ir paredzējuši šiem modeļiem. Manējam ir hidrauliskā piekare. Ja ārzemēs forumos palasa, tad visi brēc, ka vienīgais prātīgais risinājums ir to amputēt un pāriet uz standarta piekari. Nav gluži tas risinājums, kuru es gribu, bet kaut kas man tur nestrādā. Pirkeša tad ceļās augšā, tad laižas lejā un pogu panelī neklausa.

Vienkārš salīdzinājums - es oktrobrī pērn nopirku Vācijā E34BMW. Auto ir vienkārš, bet sterils. Dabūju uz Rīgu, pats pie CSDD to no traļa nocēlu, piereģīstrēju, izgāju skati un braucu ar to tagad katru dienu. Esmu ik pa laikam iebraucis servisā, šo to sakārtot, bet auto lietoju, kā savu bāzes auto. R129 nopirku novembrī. Uz Rīgu dabūju decembrī un tas vēl stāv servisā, lai gan, lielos vilcienos, tas neizkatās nomocīts vai nodzīts. Tam vienkārši ir problēmas, kuras nav saistītas ne ar rūsu vai kaut kādām slēptām avārijām, ne ar dzinēju vai ātrumkārbu. Tam ir problēmas ar koforta fišķām, kuras, kad nestrādā, to auto padara nebaudāmu. Gan jau es to auto līdz galam izkodīšu, bet es domāju, ka tādi pārsteigumi tur būs visu laiku un to novēršana maksās dārgi. Tāpēc es domāju, ka labāk tagad ir pa 25k paņemt R107, kā pa 12k ņemt R129. Tā sanāca, ka 2002. gadā Vacijā mans čoms nopirka MB W113 Pagoda pa 16k EUR. Toreiz man likās vājprātīgs cipars pa tādu vecu drapaku. Tagad Pagoda sākas ap 70k. Pēc gadiem 15 R107 es domāju, ka būs tur pat. Protams, ka arī R129 būs palicis dārgāks, bet pa to laiku tas būs ieguldījumos apēdis daudz vairāk.

Gadījumā nav īstais laiks pirkt tagad SL55 ? Man šķiet ka tādi V8 vairs nekad nebūs tik lēti kā tagad?


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Izlemts, krasosim originalaja GTV6 Nero metallizzato, ka vins no rupnicas izripoja, un liksim atpakal visus sanu gabaritus un USA buferus, lai ir originals.





_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sakam likt kopa, sis ir paraugs love

 

 


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
super


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
izputejs ari pa centru bus?


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Parasti man tie amerikāņu bamperi tracina ārā, bet šim modelim tie kaut kā piestāv. Izskatīsies labi!


_________________
OO=\°/=OO
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cosa Nostra rakstīja:
Parasti man tie amerikāņu bamperi tracina ārā, bet šim modelim tie kaut kā piestāv. Izskatīsies labi!


Sakuma vel domaju ta un sita, bet ar laiku ta USA versija man patik vairak un vairak, nu jau pat vairak ka Eiropas versija, kuriem visiem planie plastmasas buferisi ir no vecuma jau deformejusies... Atstasu ka ir, ar visiem bufera pagarinajumiem.


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Sakuma vel domaju ta un sita, bet ar laiku ta USA versija man patik vairak un vairak, nu jau pat vairak ka Eiropas versija


super  

Satiekās divi vīri. Viens ieminās, ka iegādājies ziloni. Otrs jautā - kāpēc tev tāds vajadzīgs? Vīrs atbild, ka zilonis ir ideāls mājdzīvnieks, bērni ar viņu spēlējas un jāj pa pagalmu, ar snuķi laistot puķes, sievai palīdz mazgāt traukus. Otrs vīrs safanojas, saka, ka arī gribot ziloni, vai nevarot no viņa nopirkt. Ziloņa īpašnieks laužās, laužās, bet beigās tomēr pārdod savu mīļo ziloni otram vīram.

Paiet nedēļa, abi atkal satiekās. Jaunais ziloņa īpašnieks uzreiz metās virsū - ko tu man sastāstīji, bērni ir pārbiedēti, visas puķes izbradātas, pagalms piekakāts, logi izsisti, sieva grib šķirties! Otrs atbild - "nu vecīt, ar tādu attieksmi tu ziloni nepārdosi."

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
elbee rakstīja:
Sakuma vel domaju ta un sita, bet ar laiku ta USA versija man patik vairak un vairak, nu jau pat vairak ka Eiropas versija


super  

Satiekās divi vīri. Viens ieminās, ka iegādājies ziloni. Otrs jautā - kāpēc tev tāds vajadzīgs? Vīrs atbild, ka zilonis ir ideāls mājdzīvnieks, bērni ar viņu spēlējas un jāj pa pagalmu, ar snuķi laistot puķes, sievai palīdz mazgāt traukus. Otrs vīrs safanojas, saka, ka arī gribot ziloni, vai nevarot no viņa nopirkt. Ziloņa īpašnieks laužās, laužās, bet beigās tomēr pārdod savu mīļo ziloni otram vīram.

Paiet nedēļa, abi atkal satiekās. Jaunais ziloņa īpašnieks uzreiz metās virsū - ko tu man sastāstīji, bērni ir pārbiedēti, visas puķes izbradātas, pagalms piekakāts, logi izsisti, sieva grib šķirties! Otrs atbild - "nu vecīt, ar tādu attieksmi tu ziloni nepārdosi."


super  :lisijs:  shura


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 29 lapa no 29 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 27, 28, 29
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database